• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. mája 2017 
Baby studenky z BA mohla by som Vas poprosit o temy na diplomovu pracu? Velmi dakujem ..
16. okt 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..prosim vas nema niekto knihi SOCIALNA PATOLOGIA od Matela???
17. okt 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiacik789 Aplikovaná sociálna patológia v sociálnej práci, Andrej Mátel, Milan Schavel a kol.?
17. okt 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atrami ahooj mala som Mlynarčíka, a bol v celku v pohode, len vyzadoval vela veci na test, sme mali 42 otazok...
17. okt 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - neviete náhodou kam sa dávajú dotazníky k vyplneniu - teda nemyslím stránky ako FB pokec a tak - bola nejaká stránka ale nepamatám aká --ďakujem za každú radu
17. okt 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto mal Supervíziu so Schavelom, má materiál a bude taký dobrý a poskytne mi ho?! Ďakujem
18. okt 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@listu daj si urobiť rešerš v univerzitke a budeš mať kopec literatúry ..... a ak sa nebojíš, opýtaj sa Mátela, venuje sa násiliu pachanému na ženách ale vie aj o senioroch, prípadne sa zameraj na geriatriu od Hegyiho /to skor z lekárskej stránky, ale je to fajn mať to v bc práci......
18. okt 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkolac ja mam od neho material, ale to je spred 2 rokov, ja s nim este len budem mat prednasku, ty uz si mala?
19. okt 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura123456
ahojky akurát dnes sme mali Supervíziu .... ak máte niekto otázky čo dáva Schavel z nej tak vás pekne poprosííííím
ďakujem
19. okt 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poprosim Vas má niekto otazky alebo test zo špeciálnej a liečebnej pedgogiky od profesorky Bošňakovej? Dakujem :slight_smile:
20. okt 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, má niekto informácie o priebehu "brutalnej skúšky" s profesorom Gaburom - TEORIA KONFLIKTOV A RIESENIE PROBLEMOV. Dakujem za kazú informáciu, postačí iba ako prebiehala....
20. okt 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: nemáte prosím vás niekto napísanú úvahu: sociálna práca s obeťami násilia? ďakujem
20. okt 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sipina ahoj, citala som, ze si mala prof. Hettesa na soc. Politike, my ho mame tento rok, nepamatas si aka bola skuska s nim?
20. okt 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susbum vraj hrozne otazky dal, nevedeli co chce od nich .... :grinning:
20. okt 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, studuje tu niekto soc. pracu na SOPZA v Ziline? :wink:
20. okt 2013 o 21:54  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiacik789 ahoj, prosím Ťa, a mala si aj Slovák, Tománek, Dávideková, Neupauer, Šišová, Pavelek ?
21. okt 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, prosím vás, ako prebieha ústna skúška u lektora P. SLOVÁK zo Všebecnej psychológie? Dík. :wink:
21. okt 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetci, viete mi niekto poskytnut vyplneny socialny zaznamovy harok ? ktory je potrebny na skusku z Olahom? a keby ste mali este aj niekto nejaku vypacovanu seminarku na predmet soicalna praca s obetami nasilia? dakujeeeeeem
21. okt 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olga63 ahoj, Slováka, Tománeka, Davidekovú, a Paveleka som mala
21. okt 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte nemáte niekto knihu od Boteka Socialna politika ????????
21. okt 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olga63 da jednu otazku, vies-nevies, ak hovoris medzitym ti skace do reci.. no, a potom, ak sa mu to velmi nepozdava da ti este jednu..inak hned na zaciatku zisti, ci si to vobec videla, ak nie, tak vyhadzuje a tu istu otazku co dal tebe, da druhemu, az kym mu ju niekto pekne nezodpovie...vyhadzuje jedna radost..takyto system mal u nas :slight_smile:
21. okt 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte - prosím Vás - nemáte nahodou formu akou chce Mikloško vypracovanú prácu Terénna SP?! ďakujem
21. okt 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susbum ahoj mi sme mali Gaburu a cista hruza co dava za otazky tristvrtina ludi neurobila ale nechcem strasit nejake otazky mam ak by si chcela
21. okt 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, píšem diplomovú prácu na tému Analyzovanie soc. služieb u obetí domáceho násilia....písal niekto niečo podobné na túto tému? Ak by mal niekto hocijaký materiál, budem veľmi rada, pomôže mi hoci čo....ďakujem za pomoc :wink:
21. okt 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chodí niekto na DPŠ do Dolnej Krupej?
22. okt 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mal niekto ako školiteľa Oláha???
22. okt 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás,nemáte niekto vypracované otázky z Predmetu Sociálna Patológia od Schavela-3.ročník.Ďakujem.môj email-antoniasedlakova@gmail.com
23. okt 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemá niekto prosím vás materiál Krízová intervencia? :slight_smile:, ďakujem, my máme Hejdiša :slight_smile:,
23. okt 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vedel by mi niekto poskytnúť vyplnený sociálny záznamový hárok, ktorý je potrebný na skúšku s Oláhom?..môj e-mail: seatbn@azet.sk...ďakujem :slight_smile:
23. okt 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok