• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

26. marca 2017 
Prosím, vás kdo má tohtoročné vypracované magisterské otázky zo soc. práce pomôžte. evkaaa@centrum.sk moc ďakujem pošlite
7. dec 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, vás kdo má tohtoročné vypracované magisterské otázky zo soc. práce pomôžte. evkaaa@centrum.sk moc ďakujem
7. dec 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE - PROSíM VáS NEMáTE NáHODOU NIEKTO OTáZKY OD HOLONIčA NA MISIJNú A CHARITATíVNU PRáCU - PRíPADNE NEJAKé MATERIáLY?! DAKUJEM KRáSNE
7. dec 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klofnik
Nie, ona testy nedáva..Dostaneš papier s tromi predtlačenými otázkami a tam píšeš všetko čo o tom vieš..
8. dec 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkolac Ahoj čítala som, že zháňaš otázky na terénnu prácu ja by som ťa chcela poprosiť že či náhodou nemáš nejaký materiál na terénnu SP z ktorého si sa učila ja chodím do PN mala nás minarovičová až by ťa to neotravovalo a mohla by si mi ich poskytnúť bola by som ti veľmi vďačná
Jana :dizzy_face:
8. dec 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkolac práve som čítala že zháňaš materiály na misijnú ja mám síce nie od toho prednášajúceho ale ak by ti to nevadilo tak môžem poskytnúť
8. dec 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienocka333 tak dik máme to s ňou zajtra tak snáď prejdem
8. dec 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@savanah128
ahoj - materiál ti na Terennu môžem nejaký poskytnúť len mi napíš mail a na misijú mi môžeš kľudne poslať
8. dec 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkolac Ahoj môj mail je savanah128@gmail.com napíš aj ty tvoj nech ti môžem poslať misijnú
8. dec 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@savanah128
mas to mat
8. dec 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karin412 ahoj práve som si prečítala na nete že si sa veľmi dávno pýtala aká je na skúškach minarovičová chcela by som sa ťa spýtať či nemáš nejaký materiál k terénnej SP tiež nám prednášala minarovičová materiál nám nedala chcela by som ťa poprosiť že keby si niečo mala či by si mi to neposlala na mail savanah128@gmail.com
vopred ďakujem
8. dec 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte robil niekto projekt na metodologiu výskumu v SP? nemáme žiadne informácie o vzhľade viete mi poradiť. Dakujem ;)
9. dec 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nevedel by mi niekto preposlať prednášku alebo skrátenú verziu trestného práva súrne by som potrebovala :wink: dakujem :dizzy_face:
9. dec 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina711 napis kontakt - mail.....
9. dec 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas, nemate niekto pdf alebo naskenovanu knihu, alebo nejaky odkaz na link - Metódy sociálnej práce v praxi, Olah M.a kol, Bratislava, 2012? (musi byt 2012). Dakujem
oria1@azet.sk
9. dec 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte....súrne potrebujem pomoc.... nemá niekto z Vás seminárnu prácu zo Sociálnej pedagogiky??.... ĎAKUJEM
10. dec 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surminka velmi zle, viac nez polovica nespravila
10. dec 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mal uz niekto socialnu pedagogiku s Hucikom? Pripadne si pamata ako skusa, ake otazky dava? dakujem
10. dec 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci študáci, prosím, mohli by ste mi poslať metódy sp so skupinou a komunitou od Hunyadiovej? Ďakujem veľmi pekne za pomoc..
12. dec 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tiež súrne zháňam tohtoročné vypracované magisterské otázky zo soc. práce, prosím pomôžte. Vďaka. marica1@pobox.sk
12. dec 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den prajem, mali ste uz prosim niekto skusku . s Dr. Oláhom metódy s jednotlivcom ma niekto info aké otázky dal ?...a aký je na skúške .dakujem
13. dec 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalenka7 ahoj, nemôžem poprosiť o vypracované otázky na sociálnu politiku - v.tkáč, ďakujem veľmi pekne
13. dec 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE - NEVIETE NáHODOU AKé OTáZKY DáVA MAGERA NA SP SO SENIORMI?!
DAKUJEM ZA POMOC
15. dec 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás vie mi niekto povedať ako prebieha skúška SP v zdravotníctve? s p. Vrankovou? Moc ďakujem
16. dec 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake otázky dáva Magera na skúške SP so seniormi ak ste ho mali na skúške dajte otázky, prosím
17. dec 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkolac Ahoj, mohla by si mi prosim poskytnut info o skuske so supervizie s prof. Schavelom? Ake otazky, sposob skusky a tak, dakujem velmi pekne :dizzy_face:
17. dec 2013 o 22:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všetkých.Chcem sa spýtať či niekomu neprednášal Dr. Cehlár Penitencionárnu a postpenitencionárnu prácu vo väzenstve.Ak ano,aká bola skúška.Ak by niekto mohol pomôcť,bola by som rada.Vďaka.
18. dec 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulla Zdravím,my sme boli porozdeľovaný do skupín a mali sme vypracovať prácu na danú tému.Moja skupina mala npr.paliatívnu starostlivosť ako takú a potom sme sa mali zamerať na prácu soc. pracovníka,čo je jeho úlohou,ako môže pomôcť rodine,smútočné poradenstvo a pod.Každá skupina mala niečo iné.
18. dec 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bakalarka veľmi pekne Ďakujem. Zvládla som to na B :slight_smile:
19. dec 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nemá niekto podklady k trestnému právu? :slight_smile:
19. dec 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok