VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

wwaanesska
7. dec 2013

Prosím, vás kdo má tohtoročné vypracované magisterské otázky zo soc. práce pomôžte. evkaaa@centrum.sk moc ďakujem pošlite

wwaanesska
7. dec 2013

Prosím, vás kdo má tohtoročné vypracované magisterské otázky zo soc. práce pomôžte. evkaaa@centrum.sk moc ďakujem

denkolac
7. dec 2013

AHOJTE - PROSíM VáS NEMáTE NáHODOU NIEKTO OTáZKY OD HOLONIčA NA MISIJNú A CHARITATíVNU PRáCU - PRíPADNE NEJAKé MATERIáLY?! DAKUJEM KRáSNE

lienocka333
8. dec 2013

@klofnik
Nie, ona testy nedáva..Dostaneš papier s tromi predtlačenými otázkami a tam píšeš všetko čo o tom vieš..

savanah128
8. dec 2013

@denkolac Ahoj čítala som, že zháňaš otázky na terénnu prácu ja by som ťa chcela poprosiť že či náhodou nemáš nejaký materiál na terénnu SP z ktorého si sa učila ja chodím do PN mala nás minarovičová až by ťa to neotravovalo a mohla by si mi ich poskytnúť bola by som ti veľmi vďačná
Jana 😵

savanah128
8. dec 2013

@denkolac práve som čítala že zháňaš materiály na misijnú ja mám síce nie od toho prednášajúceho ale ak by ti to nevadilo tak môžem poskytnúť

klofnik
8. dec 2013

@lienocka333 tak dik máme to s ňou zajtra tak snáď prejdem

denkolac
8. dec 2013

@savanah128
ahoj - materiál ti na Terennu môžem nejaký poskytnúť len mi napíš mail a na misijú mi môžeš kľudne poslať

savanah128
8. dec 2013

@denkolac Ahoj môj mail je savanah128@gmail.com napíš aj ty tvoj nech ti môžem poslať misijnú

denkolac
8. dec 2013

@savanah128
mas to mat

savanah128
8. dec 2013

@karin412 ahoj práve som si prečítala na nete že si sa veľmi dávno pýtala aká je na skúškach minarovičová chcela by som sa ťa spýtať či nemáš nejaký materiál k terénnej SP tiež nám prednášala minarovičová materiál nám nedala chcela by som ťa poprosiť že keby si niečo mala či by si mi to neposlala na mail savanah128@gmail.com
vopred ďakujem

jilys
9. dec 2013

Ahojte robil niekto projekt na metodologiu výskumu v SP? nemáme žiadne informácie o vzhľade viete mi poradiť. Dakujem ;)

maja5
9. dec 2013

Ahojte nevedel by mi niekto preposlať prednášku alebo skrátenú verziu trestného práva súrne by som potrebovala 😉 dakujem 😵

oria1
9. dec 2013

@lina711 napis kontakt - mail.....

oria1
9. dec 2013

prosim vas, nemate niekto pdf alebo naskenovanu knihu, alebo nejaky odkaz na link - Metódy sociálnej práce v praxi, Olah M.a kol, Bratislava, 2012? (musi byt 2012). Dakujem
oria1@azet.sk

miroslava2590
10. dec 2013

AHojte....súrne potrebujem pomoc.... nemá niekto z Vás seminárnu prácu zo Sociálnej pedagogiky??.... ĎAKUJEM

bejbina188
10. dec 2013

@surminka velmi zle, viac nez polovica nespravila

bejbina188
10. dec 2013

Mal uz niekto socialnu pedagogiku s Hucikom? Pripadne si pamata ako skusa, ake otazky dava? dakujem

marica1
12. dec 2013

Ahojte všetci študáci, prosím, mohli by ste mi poslať metódy sp so skupinou a komunitou od Hunyadiovej? Ďakujem veľmi pekne za pomoc..

marica1
12. dec 2013

A tiež súrne zháňam tohtoročné vypracované magisterské otázky zo soc. práce, prosím pomôžte. Vďaka. marica1@pobox.sk

sanfransisco
13. dec 2013

pekny den prajem, mali ste uz prosim niekto skusku . s Dr. Oláhom metódy s jednotlivcom ma niekto info aké otázky dal ?...a aký je na skúške .dakujem

zuzanka1309
13. dec 2013

@lienkalenka7 ahoj, nemôžem poprosiť o vypracované otázky na sociálnu politiku - v.tkáč, ďakujem veľmi pekne

denkolac
15. dec 2013

AHOJTE - NEVIETE NáHODOU AKé OTáZKY DáVA MAGERA NA SP SO SENIORMI?!
DAKUJEM ZA POMOC

andulla
16. dec 2013

Ahojte, prosím Vás vie mi niekto povedať ako prebieha skúška SP v zdravotníctve? s p. Vrankovou? Moc ďakujem

sisaa12
17. dec 2013

ake otázky dáva Magera na skúške SP so seniormi ak ste ho mali na skúške dajte otázky, prosím

bourdka
17. dec 2013

@denkolac Ahoj, mohla by si mi prosim poskytnut info o skuske so supervizie s prof. Schavelom? Ake otazky, sposob skusky a tak, dakujem velmi pekne 😵

bakalarka
18. dec 2013

Zdravím všetkých.Chcem sa spýtať či niekomu neprednášal Dr. Cehlár Penitencionárnu a postpenitencionárnu prácu vo väzenstve.Ak ano,aká bola skúška.Ak by niekto mohol pomôcť,bola by som rada.Vďaka.

bakalarka
18. dec 2013

@andulla Zdravím,my sme boli porozdeľovaný do skupín a mali sme vypracovať prácu na danú tému.Moja skupina mala npr.paliatívnu starostlivosť ako takú a potom sme sa mali zamerať na prácu soc. pracovníka,čo je jeho úlohou,ako môže pomôcť rodine,smútočné poradenstvo a pod.Každá skupina mala niečo iné.

andulla
19. dec 2013

@bakalarka veľmi pekne Ďakujem. Zvládla som to na B 🙂

maja5
19. dec 2013

Ahojte nemá niekto podklady k trestnému právu? 🙂