• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

28. júna 2017 
@iwa36 jasne že áno ved to je taky relax a ešte aj s Ačkom odideš domov a Veronika je super,kebýže niečo potrebuješ kludne sa ozvi ja som v 3.ročniku
21. feb 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, prosím Vas nema niekto knihu Mydlíková -Sociálna práca v neziskovom sektore ale z roku 2012 alebo 2011???? Ja mam ale je to z roku 2010 :frowning2: a neučila Vás nahodou prof. Škorecová? aké dáva testy alebo niečo podobné? Ďakujeeeeeeeeeeeeem :_)
22. feb 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas surne zhanam material na verejnu spravu s doc. Hettešom. Ak by bol niekto strasne dobry a poslal mi na monickab252@gmail.com. .moc mi pomozete. Diky
23. feb 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás nemá náhodou niekto otázky na skúšku z predmetu Personalistika a manažment ľudských zdrojov od Ing.Pribišovej a Dr. Bugryho. Ďakujem
24. feb 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcely by som sa opytat ci neviete aka je na skuske doc.Wiczmandyova PhD predmet pedagogika a soc.pedagogika?Dakujem :slight_smile:
25. feb 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá chodím na odbor sociálna práca 3. ročník a zháňam z minulého roka vypracované štátnicové otázky... Nájde sa tu niekto ochotný, čo mi ich pošle na mail? denisa.krajcikova@gmail.com ... Ďakujeem :slight_smile:
25. feb 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomôžte prosím,na skúšku SP s rodinou s Miklošom, že dáva otázky, poslali by ste mi niečo k tomu? ďakujem
marica1@pobox.sk
26. feb 2014 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Nemali ste niekto predmet SP so závislými s Barborou Kuchárovou?Ďakujem pekne.
26. feb 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marica1 Nie náhodou s Mikloškom?
26. feb 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte nemohol by mi niekto poslať prednášku psychopatológia pre socialnych pracovníkov bola by som mu veľmi vďačná. vopred ďakujem. :wink:
26. feb 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, študuje tam niekto z Vás ošetrovateľstvo dennú kombinovanú formu? potrebovala by som nejaké info :slight_smile:
26. feb 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, prosím Vas nemá niekto stiahnutú knihu Sociálne služby od Oláha???? a vie mi niekto poradiť, ci je u neho lepšie ist na ustnu alebo pisať test :slight_smile: Dakujem mail kvetinka66@gmail.com
1. mar 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte prosim vas nemate niekto testy - trestné právo od JUDr. V.Šoltésovej? Vopred dakujem :slight_smile:
2. mar 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím vám nemáte niekto stiahnuté tieto knihy Správne právo hmotné - Peter Škultéty alebo Správne konanie pre sociálnych pracovníkov – Jana Vallová, ak áno mohli by ste mi ich poslať? Ďakujem vám veľmi pekne :wink:
3. mar 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosím vás čo mám robiť,keď som zaplatila školné za letný semester a dala som var.symbol rodné číslo,a malo tam byť číslo študenta?
4. mar 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vkladali ste už niekto pracu do EZP systemu? chcela by som sa niečo opytať. ďakujem
5. mar 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja5 ja mam psychopatologiu od Šovčíkovej chceš ju?
5. mar 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vedel by mi niekto poskytnut zaznamovy harok klienta ktory treba priniest k prof. Oláhovi na skusku Socialnoprávna ochrana detí. Dakujem :slight_smile:
5. mar 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nepamätáte sa niekto aké testové a otvorené otázky dáva prof. Vlček z trestného práva?
5. mar 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerberad posielam ti ju na mail
5. mar 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska pytaj sa
5. mar 2014 o 21:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nemáte náhodou niekto na predaj knihu od Soboňovej Farmakologia?
6. mar 2014 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mali ste uz skusku s Tkačom politiku zamestnanosti? Ake daval otazky. Dakujem.
8. mar 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niekto poslať vypracované otázky na Teóriu SP (Oláh) ???? Veľmi by ste mi pomohli! ĎAKUJEM!!!
8. mar 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte niekto vypracované otázky na skúšku Základy štatistiky a demografie s prof. Radkovou ?, prednáša v NZ. Budem vďačný za info o priebehu skúšky, ďakujem.
8. mar 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás je tu niekto kto písal úvahu o sociálnej práci vo väzeniach-penitenciárna a postpenit. práca? ďakujem veľmi pekne
9. mar 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
**********To vážne nikto nemá vypracované otázky z teórie SP s Oláhom????? :(((((((((((((((((((((((((( prosím, pošlite mi: evelyne2@azet.sk
9. mar 2014 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina711 ty si v 3 rocniku?
9. mar 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina711 ja mam vypracovane otazky ale metody SP s jednotlivcom, Oláh
9. mar 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mal uz niekto skusku politika zamestnanosti s Tkáčom....
9. mar 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok