VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

simik2006
8. feb 2014

ahojte socialna prevencia s Hejdišom ako to prebieha? ☹ prednaska mi nic nedala

bakalarka
9. feb 2014

Dobrý večer,som študentkou 5roč.VŠZ a SP sv. Alžbety v Žiline so zameraním na soc. prácu pre deti a mládež.Chcela by som sa spýtať či nemôže niekto poskytnúť štátnicové otázky či už z minulého roka alebo tohtoročné vypracované.Za skjoré vybavenie ďakujem.

barbie891
10. feb 2014

ahojt e nemate niekto nahodou vypracovane priklady na zaklady vyskumu v socialnych vedach s kratochvilom ? dakujem velmi pekne sksku mam zajtra a dost by mi to pomohlo :( dakujeeem

chuaneta
12. feb 2014

zdravím, prosím potrebovala by som súúúrne knihu "Nezamestnanosť ako makroekonomický problém Marta Martincová - nemôže mi to niekto poslať? vďaka vopred mail: magnetka111@gmail.com

olga63
16. feb 2014

Ahojte, má niekto na predaj skriptá alebo ako súbor v určitom formáte uložené v PC ? : ORENDÁČ, P. – VRANKOVÁ, E. 2013. Školské a záverečné práce – Ako na to? Bratislava : VŠ ZaSP sv. Alžbety, 2013. 108 s. ISBN 978-80-89535-11-8. Ďakujem.

denkolac
16. feb 2014

@olga63
ahoj ja to mam

gerberad
16. feb 2014

@olga63 ahoj,myslim ze sa to da stiahnuť aj na ulozto.sk

gerberad
16. feb 2014

@olga63 pozerala som tona ulozto, pisu, zesu tam z roku 2013 ale ked to stiahnem, je tam stary rok.....takze zbytočne som Ta pomylila......ak by si to mala v elektronickej podobe, posli to prosim Ta ja mne na kvetinka66@gmail.com dakujem

erika1106
16. feb 2014

@simik2006

Ahoj aj ja mam s nim skusku, ozval sa ti uz niekto

erika1106
16. feb 2014

Ahojte baby, mali ste uz niektorá skusku s Hejdišom socialna prevencia. Diky. Aky je na skuskach. ake dava otazky?

chuaneta
16. feb 2014

zdravím, prosím potrebovala by som súúúrne knihu alebo aspoň obsah knihy "Nezamestnanosť ako makroekonomický problém Marta Martincová - nemôže mi to niekto poslať? Vďaka vopred mail: magnetka111@gmail.com

Posielam adresy na Vrankovú a Orendáča:

http://ulozto.sk/xAHKjyeW/zaverecne-prace-1-pdf

http://ulozto.sk/xgtAbs4M/zaverecne-prace-2-pdf

http://ulozto.sk/x6rENdKs/zaverecne-prace-3-pdf

http://ulozto.sk/xyoyjTPD/zaverecne-prace-4-pdf

--------------------------------------------------------------------------------

elispinerova
17. feb 2014

Ahojte, vo vseob.podmienkach na prijatie pise ze odbor Verejne zdravotnictvo{externe} nema specialne poziadavky na prijatie, ale ak si otvorim Presovsku pobocku,tak tam uz chcu v podmienkach na prijatie k odboru 3rocnu prax. Ako mam tomu rozumiet 🙄 . Pracujem od sep.2013,takze 6 mesiacov,tym padom si nemozem poslat prihlasku? Dakujem 😉

olga63
17. feb 2014

@chuaneta Posielam Ti veľké ĎAKUJEM za adresy na Vrankovú a Orendáča, si úžasná, skvelá baba. Ešte raz ďakujem, a verím, že aj Tebe takto niekto pomôže, ako ty pomáhaš ... (Y) 🙂

olga63
17. feb 2014

@gerberad Tak ako sama vidíš, aj ty môžeš použiť http adresy, ktoré tu napísala chuaneta. 🙂, šikulka je to, však ?

gerberad
17. feb 2014

@olga63 super sikovna dakujem pozriem to

erika1106
17. feb 2014

nikto z Vás prosííím nemal skusku s p. Hejdisom?

babu1301
17. feb 2014

Prosim vas u prof, Zemana ako prebiehaju skusky, vela sa treba ucit? dal vediet ze skuska bude pisomno ustna bol uz niekto na takej skuske ako to unho prebieha? dakujem

erin12
18. feb 2014

@babu1301 u nas mal otazky na papierikoch nastrihane a isli si tahat dvaja ludia otazku+pripadovu studiu a isli si to pripravit na papier, potom si jedneho z nich zavolal a ustne mu to mal povedat, potom si isiel dalsi tahat otazky a zase jeden odpovedat a tak, treba u neho vediet a ked vies aj presne znenie niektorych zakonov a paragrafov, tak si splhnes u neho, aj dost vyhadzuje, ale opravnene, a pri pisomnej priprave okamzite vyhadzuje, ak niekoho nachyta, ze odpisuje, u nas si viaceri mysleli, ze ved sa nepozera, tak nieco odpisali, ale podcenili ho,no a potrpi si aj na slusne oblecenie na skuske,podotkol, ze to je tiez vizitka studenta, ked pride na skusku v otrhanych rifliach, alebo velkym vystrihom, aj ked dedusko sa rad pozrie do vystrihu asi tak vsetko o nom 😀

myshell1
18. feb 2014

@elispinerova Ahoj ja som nastupovala pred rokom a tiež som čakala na roky praxe ale mám spolužiačky ktoré nemajú roky praxe ani nikdy v zdravotníctve nerobili

myshell1
18. feb 2014

Čauko náhodou nemá niekto knihu Zdravie a správanie človeka ( Kaplan ) ?

1881971
18. feb 2014

@erzulik 🙂 mam prosbu máš tie testy z prava

slavka35
18. feb 2014

@elispinerova myslim, že za pokus to stoji poslať

babu1301
19. feb 2014

@erin12 dakujem pekne. No velmi sa cudujem ze za 3kred robi take velke halo okolo toho

iwa36
19. feb 2014

Ahojte - pekny den prajem vsetkym. Prosim Vas, mal niekto SPV-Komunikaciu? Caka nas teraz s PhDr. Tolnayovou Veronikou, PhD., tak zhaname info, akym sposob to vlastne prebieha. Minuly rok bolo Sebapoznanie a sebahodnotenie a to bolo fajn. Ani sa nam nechcelo ist domov 🙂 . Je to nieco podobne? Dakujem za kazde info.

Pekny a uspesny den.

erin12
19. feb 2014

@babu1301 tak vies, typicky stary skuseny pravnik s prisnym vyrazom, u nas nemal ani len naznak usmevu, berie to vazne, co uz 🙂 a v podstate ten jeho styl skusania je ako na statniciach, takze budes vediet, co ta caka, a ked uz ustne odpovedas, tak je ticho a nevrta do teba, ale ked vidi, ze nevies, co chces povedat, tak sa zacne pytat a to uz nie je dobre pre teba, lebo take veci sa zacne pytat, ze ostatnes v nemom uzase, len zabuda, ze komunikuje so studentmi soc. prace a nie s kolegami pravnikmi, hlavne ho netreba ´nasrat´ 🙂 ako sa u nas stalo, lebo potom je hrozny a hlavne ked pojdes po takom, ktoreho vyhodil, alebo niekto podvadzal pri pisomnej casti, potom je nervozny chudacik, jedna baba mu dokonca isla kupit kavu a kolacik, aby sa ukludnil a ze si urobi ocko u neho a nakoniec ju nachytal na uplnej banalite, ze ako sa deli trestne pravo(hmotne, procesne) a nevedela to, inak naucena a vyhodil ju, bolo to take tragikomicke🙂)

amadeus1
19. feb 2014

Ahojte, prosím Vás ako prebieha skúška u p. Áčovej, predmet Základy ekonomiky pre Sp ?

babu1301
20. feb 2014

@erin12 aj tkac je podobny ale unho sa dalo lebo pisomna forma je premna idealna. Ale uatne ked sa spyta no neviem neviem :( ale dakujem pekne za reakciu 🙂

allebo
20. feb 2014

@iwa36 áno je to niečo podobné 🙂

iwa36
21. feb 2014

@allebo Dakujem za spravicku 🙂 . Tak to snad prezijeme.

allebo
21. feb 2014

jasne že áno,ved tento vycvik by som povedala že je taky relax a ešte aj s A odideš 🙂 a Veronika je tiež super