• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

28. júna 2017 
@lulita ohľadne čoho potrebuješ kazuistiku?
28. mar 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriela100 ďakujem veľmi pekne za odpoveď :slight_smile: , toto už je pre mňa oveľa zrozumiteľnejšie, ako jeden príklad, ktorý nám uviedol vyučujúci na prednáške, ktorý ho práve vtedy napadol
28. mar 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky chcela by som sa spytat ako prebieha denna forma studia Osetrovatelstvo - odkedy dokedy sa vyucuje kolko hodin denne a kolko je prax? Riesim vazne otazku ist na denne lebo externe ma nepustia lebo nemam pracu, este som sice doma s detmi ale v maji bude mat najmladsia 3 roky a septembra ide do skolky. Denna forma studia mi vyhovuje lebo som dlho mimo fachu a potrebujem sa aj naozaj nieco naucit a nie rychlo biflovat chapete :slight_smile: zaujima ma ci sa da nejakym sposobom skratit tyzden vyucovania nejak pozliepat prednasky aby som max 3 x v tyzdni chodila do skoly alebo aby som tam nemusela byt do 16 vecera napriklad.
Jedna kamoska z BA mi radi aby som si zohnala len peviatku niekde ze pracujem v zdravotnictve hocikde a ze aby som sla na externe ale ja sa toho dost obavam....

Budem moc happy ked sa najde dobra dusicka co mi porozprava skusenosti z prveho rocnika :slight_smile: kludne aj zavolam

Mam este chvilu cas na rozmyslenie ale tento rok zacat by bolo uzasne lebo deti budu cez den v skole a skolke tak sa s nimi pekne zveziem a budem im aj nablizku pocas prvych rokov skoly a mat na cas :slight_smile: ako byt niekde na 12hod smeny v nemocnici :frowning2: ( nie je to zle ale nemam moznost organizacie k detom a netusim ako vyplnit letne prazdniny a podobne... )

Tesim sa na odpovede
29. mar 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eve26 ak potrebuješ, pošlem aj materiál, z ktorého sa to dá naučiť. Robila som si podľa toho diplomovku.
29. mar 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ren76 napíš email, pošlem.
30. mar 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, poprosím Vas o radu, na čo sa zamerať u Oláha na Sociálno-právna ochrana a sociálna kuratela na skúšku, jasnačka učit sa budem v tom nie je problem, ale co take dava, poradiť na čo sa zamerať, prípadne vyvarovať :slight_smile:
Dakujem :slight_smile: za každú radu, prípadne pomoc
30. mar 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriela100 ďakujem, bola by som veľmi rada :slight_smile: môj mail je evelyns@pobox.sk
31. mar 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa opytať niekto náhodou seminárnu prácu na tému socialny pracovník? :wink:
1. apr 2014 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemala niektora z vas uz skusku z Kazuistiky s p.Radim? Velmi by pomohla info akou formou prebiehala skuska nakolko spominal ze bude test a nie vypracovanie prace, nemam ani potuchy co saucit kedze nam poslal kopec materialov. Vdaka za info
2. apr 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajciatko ahoj my sme s nim mali otazky boli velmi jednoduche tusim ze 4. Ale presne znenie si uz nepamätám. Zameraj sa hlavne na take dolezite veci. Nemas sa coho bat on je v pohode.
3. apr 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kto vie písať seminárne práce, vedeli by ste sa mi pozrieť na tú moju :wink: mám ju už napísanú len potrebujem pomôcť s úpravou to mi ide nejak od ruky a číslovanie :slight_smile: dakujem
4. apr 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska vdaka za info ;)
4. apr 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maja5 aké upravy, čislovanie ti viem nahodiť :slight_smile:
4. apr 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako prebieha skúška Etika v sociálnej práci, s p.Kašparú ?
6. apr 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem vás velmi pekne poprosit nemate niektorá vypracované minuloročné bakalarske štátnicove otázky, velmi by ste mi pomohli. dakujem
6. apr 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata
nemal niekto vo 4tom rocniku na statistike Kollara? dakujeeem
7. apr 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika1106 napiš mi mail pošlem ti :slight_smile:
7. apr 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím má niekto z vás nejaké príklady na hypotézy? Myslím to, keď treba výskumnú hypotézu rozložiť na pracovné hypotézy... Ďakujem.
7. apr 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nevie niekto bud predat, alebo poslat prefotenu knihu Teoria a metody socialnej prace I. (matel,schavel)
dakujeeem
piste mi na bepa1111@gmail.com
7. apr 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa opytať mal niekto psychopatologiu s Ačovou aká je na skúške a aké otázky dáva? :wink:
8. apr 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ren76 pozri si predchádzajúcu stranu (207), tam to máš vysvetlené.
8. apr 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timonka
Prepáč Timka(dúfam, že píšem dobré meno), že reagujem neskôr, ale samozrejme, že mi môžeš poslať podklady.
email je : katarina.zigova66@gmail.com
9. apr 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spýtať či mal niekto tému na diplomovku "Problémy zadĺženosti rodín v EÚ"? Potrebovala by som odporučiť nejaký knižný materiál. Ďakujem :slight_smile:
9. apr 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím nemá niekto vypracované otázky Teoria SP od Oláha? Prosím poslat na email, jurigovazuzka@gmail.com budem velmi vdacna
9. apr 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE JE TU NIEKTO Z ALZBETY V BRATISLAVE?!
10. apr 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte niekto na predaj MIKLOŠKO - Náhradná starostlivosť, 2009 ? Ďakujem
11. apr 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerberad prosím ťa ak to máš v elektronickej podobe, Orendáč, Vranková - pošli to aj mne na hlinkova.m@gmail.com Ďakujem krásne.
11. apr 2014 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meme79
ahoj - ak myslis pisanie prac od orendaca a vrankovej tak by som sa na tvojom miesto podla toho neriadila - su tam celkom dobre informacie ale riadit sa podla toho pri pisani prac neda - pouzivaj radsej smernicu a dodatok - v niektorych veciach su rozpoluplne - ale je to na tebe
12. apr 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok