• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

6. decembra 2016 
@zuri5663 O týždeň mám s ním tú prednášku
31. okt 2014 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ,nemal niekto z vas nahodou terennu socialnu pracu s profesorkou Zbirkovou?je potrebne napisat projekt,ci niekto z vas s tym nema nahodou skusenosti alebo popripade pracu..bola by som velmo vdacna ak by niekto nieco potreboval rada tiez pomozem ak budem vediet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. nov 2014 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky...ja som tuto školu ukončila 2 roky do zadu.....nebojte všetko zvládnete...neaké materiáli aj mam ak by niekto potreboval pozriem Vám....
1. nov 2014 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky a kto chodi na detas. pracovisko do KE? Ale uz na druhy stupen? Ozvite sa dakujeeeem :slight_smile:
2. nov 2014 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduska15101991 ahoj mas vypracovane tie otazky? budes taka dobra a poslala by si mi to dakujem :slight_smile:
2. nov 2014 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malalucka3 ahojik jsem ve druháku na detašovaném pracovišti v Příbrami. Mohla by si mi poslat nějaké materiály na na tento ročník. email: a.seidlik@seznam.cz byla by si moc laskava. Nepsala si náhodou něco o neziskové organizaci na Romana Tibora. Vůbec nevím jak začít. Díkes
2. nov 2014 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry den...prosim vas,chodi niekto externe soc.pracu do B.Bystrice na UREŠ do druheho alebo tretieho rocnika?20.11. mam prvu skusku a chcela by som vediet,aki su na tejto skole profaci,na ktorych si dat pozor,ktori su v pohode...diki :slight_smile:
3. nov 2014 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
*****AHOJTE. Som piatačka. Potrebujem materiály na teóriu konfliktov (Koval), Terénnu SP (Mikloško), Penitenciárna SP (Jurašek). Rada pomožem aj ja!!!!!!! emoticon Ak máte, prosím napíšte správu, a Vám pošlem mailovú adresu.
3. nov 2014 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nattereri Ahoj, podarilo sa Ti uz zohnat knihu?
7. nov 2014 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Niekto kto ma na predaj knihu od Chovanca,Billej Drogy zavialosti ulohy soc.prace? Sprava vdaka
8. nov 2014 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, studoval niekto socialnu pracu v Ziline? Ak ano, boli by ste take ochotne mi poslat nejaky material? Zhanam material od 3. Rocnika. Vopred velka vdaka za ochotu. Poslem do IP moju adresu.
8. nov 2014 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, mate prosím niekto vypracovné materiály na prof. Tkáča - APLIKOVANÁ SOCIÁLNA POLITIKA? veľmi by ste mi pomohli vopred ďakujem :slight_smile:
8. nov 2014 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, aj ja zháňam vypracované otázky od prof. tkáča na predmet aplikovaná soc politika. ak by bol niekto ochotný poslať môj mail je: sipa1208@gamil.com. rada pomôžem aj ja, ak sa bude dať. ďakujem.
8. nov 2014 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@naomi88 ano mala som ho. on seminárky vraj ani nečíta, pozrie si kto mu poslal, na skúške sa opýta že či niekto nechce seminárku odprezentovať a hlavné je mu ju doniesť vytlačenú na skúšku ! stalosa nám že si nevytlačili niektorý tak potom museli tie seminárne práce prezentovať. A otázky na skúške dava väčšinou kde otvorí knihu, a opisovanie neodporúčam chodí po miestnosti a sleduje, toho kto nájde opisovať dostane Fx a ostatný dostanú otázky navyše.
8. nov 2014 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sarah17 Ahoj neviem či to je ešte aktuálne ale ja mám poznámky zo soc. filozofie aj etiky :slight_smile:
9. nov 2014 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa spýtať či medzi sociálno patologické javy zaraďujeme aj prostitúciu a pedofíliu? Mám napísať kazuistiku na soc. patológiu podľa skutočnosti a chcela by som písať o jednom pedofilovi len neviem či to patrí medzi soc. patologické javy al. nie. Ďakujem :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2014 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mali ste skúšku aplikovaná SP s prof, Tkacom? ak ano ako to u neho prebieha.
Vopred dakujem za odpoved :slight_smile:
9. nov 2014 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Surne potrebujem knihu od Shavela Soc.prevencia,zeleny obal,kupim ,dakujem
9. nov 2014 o 23:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,mali ste niekto skusku so Schavelom zo supervizie?Ak ano,ako to prebieha,resp.ake dava otazky.
12. nov 2014 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emmuska11 Skúšku,sme mali písomnú.Bol dosť nepríjemný,nemohla si sa poriadne ani pohnúť,všetko mu vadilo...Písomky hneď opravil a zapísal známky..
12. nov 2014 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabika32 dakujem a nevies ake daval otazky? boli tazke? diky
12. nov 2014 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či je potrebné pri externom štúdiu aj pracovať, chcela by som ísť na Oše, ale som na materskej. Dakujem
18. nov 2014 o 09:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabika32 uz si mala tu skusku zo supervizie?, ak nie, tak je v pohode Schavel a otazky dava zakladne z jeho knihy
19. nov 2014 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahooojte neštuduje tu niekto na katolickej univerzite v Košiciach??? Daakujem
19. nov 2014 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte píšem bakalárku a zvolila som si tému Kompetencie sociálneho pracovníka pri vyňatí dieťaťa z rodiny v procese SPODaSK ak mal niekto niečo podobné nezostali vám knižky rada by som ich prebrala :wink: Dakujem :slight_smile:
20. nov 2014 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte má niekto sociálne zabezpečenie od doc. Vallovej? a soc. patológiu od Buzalovej? dakujem :wink:
21. nov 2014 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bazarmk ahoj ja tu knihu mam cisto novu takze ak mas zaujem daj mi vediet
23. nov 2014 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibika22 uz mam,dakujem
24. nov 2014 o 00:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bazarmk Ahoj, mám ju z roku 2008, aký má obal neviem, mám ju čiernobielu. Má to ale 50 Mb, takže ak ju chceš odpíš. Doma to v Adobe plus rozdelím na menšie časti a pošlem.
Stano
24. nov 2014 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte neštuduje niekto SOCIALNU PRACU NA KAT.UNIVERZITE V KOšICIACH??????? DAKUJEM
24. nov 2014 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok