• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

23. marca 2017 
Ahojte, nemá niekto prosím Vás vypracovaných 28 otázok od prof. Tkáča - aplikovaná sociálna politika?
3. jan 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosím vás, nemáte niekto prefotenú knihu od daniely vodáčkovej krizová intervence? konkrétne kapitola 28 problematika týraných a zneužívaných lidí. ďakujem. kto by mi vedel pomôcť prosím na mail sipa1208@gmail.com.
5. jan 2015 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas nema niekto material ku predmetu Socialna praca s rodin.ku panu prof. Mikloskovi 4 rocnik a mozete mi to poslat na moj email dadam@azet.sk DAKUJEM velmi pekne ak to poslete velmi by mi to pomohlo a pekny dnicek vsetkym
5. jan 2015 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nemá niekto knihy v PDF mám tému ohľadne rodiny a SPOD aSK. ak by vedel niekto pomôcť, vopred dakujem.
7. jan 2015 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sa chcem opýtať je česká literatúra považovaná v Bc práci za zahraničnú a ako ju treba používať v češtine al. preložiť do slovenčiny.
7. jan 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja5 treba to pisať v slovenčine
7. jan 2015 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vas, ti ktori mate nejaku oskenovanu literaturu ohladom mentalneho postihnutia, rodiny, integracie, vychove, vzdelani, tak Vas velmi prosim, poslite mi to na mail: cestmir50@azet.sk
Chyba mi este cca 5 knih, tak zhanam :cry:
7. jan 2015 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja5 Ahoj, česká literatúra je super, výborne sa parafrázuje, samozrejme že som ju voľne prekladal do slovenčiny a zhodu som mal len 1,44%.
8. jan 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Náhodou Vás neučili ?

Sociálne služby PhDr. N. Bujdová, PhD.
Sociálna prevencia PhDr. Drexlerová, PhD.
Sociálna práca s nezamestnanými Mgr. Peter Pollák, PhD.
Trestné právo JUDr. Pavol Uhrík
Sociálne zabezpečenie doc. JUDr. K. Zeman, PhD.
Sociálna práca vo verejnej správe doc. PhDr. Igliarová, PhD.

Dakujem!!!
10. jan 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poprosím vás o info, aká bola skúška s Mikloškom, Sp s rodinou... aké otvorené otázky dal a aký počet, boli skupiny, na prednáške som bola, bol zlatý ...vraj nemajte strach :grinning: no či ...??? a ešte info prosím aká je bielová na skúške krízová intervencia, no na jej prednáške som nemohla byť :confounded: ... Ďakujem vám :slight_smile:
10. jan 2015 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som si podat tento rok prihlasku na externe studium verejneho zdravtnictva, len potrebujem vediet ako vyzera semester a ako casto sa chodi do skoly
11. jan 2015 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obávam sa dosť Občianskeho práva s Chomovou, nejaké skúsenosti?? :fearful:
12. jan 2015 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin12 Zaujimalo ma to preto, lebo vyucoval Busko, ale skusal Juristy podla pokynov Bucka
12. jan 2015 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuri5663 Dik za odpoved, zvladol som to na "B", ale potom som sa nechal este ustne doskusat a nakoniec bolo A :slight_smile:
12. jan 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmuska11 ahoj, ako citam tak ti si mala uz skusku s Tkacom, aplikovanu soc. politila. prosim ake daval otazky? Dakujem, velmi by si mi pomohla.
13. jan 2015 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mate niekto vypracovane otazky z aplikovanej sociálnej politiky.
13. jan 2015 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majafi Ahoj chcem sa ta spýtať aka je drexlerova ?? My mame snou sociálnu prevenciu... dakujem :slight_smile:
13. jan 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncicici Ahoj, chcela by som sa spýtať aka bola skuska s igliarovou? tento rok sme ju dostali dakujem :slight_smile:
13. jan 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@homealzbeta ahoj prosim ta nedozvedela s sa nic nove ohladom skusky s Mikloskom? Dakujem
14. jan 2015 o 12:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonka v pohode,treba vediet podstatne veci
14. jan 2015 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moncicici dakujem :slight_smile:
14. jan 2015 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete niekto poradiť ako prebieha rigorózne konanie?? čaká ma to 2.2.2015 :unamused: nemal niekto v poslednej dobe?? vraj to sprísnili?? aké máte info?? ďakujem
17. jan 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opytat mala niektorá z Vás už skúšku krízová intervencia s p. Hejdišom? Ako prebieha skuška? nejake info? Dakujem
19. jan 2015 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanovic Ten pán majiteľ má pravdu, je to špecifický odbor, Ja to robím a je nás strašne málo a aj bude.
19. jan 2015 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by iekto potreboval predám nasledovné knihy:
1. Repková- Sociálne programovanie a projektovanie (nielen) v sociálnej práci- 2008,
2. Základy celostného manažmentu sociálnej práce- Šebestová- 2010
3. Oláh, Schavel, Ondrušková, Navrátil- Sociálna práca- 2009
4. Zákon o pomoci v hmotnej núdzi, Zákon o soc. službách- 2014
5. Nemčeková a kol. Práva pacientov. Medicínske, ošetrovateľské a filozoficko-etické súvislosti- 2004
6. Zákony 2014- Rozpočtové pravodlá, verejný záujem, zákon o štátnej službe, , školský zákon,
financovanie škôl, zákon o obecnom zriadení, samosprávne kraje
7. Oravcová- Kapitoly zo sociálnej pszchológie- 2007
19. jan 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonka Zeman ten dá zabrať, tam sa treba naučíť všetko od A po Z :frowning2:
21. jan 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nikto nemal skusku krizova intervencia s p. Hejdišom. Dakujem
21. jan 2015 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, nevie niekto otazky z minuleho roka na predmet Personalistika a manažment ľudských zdrojov - od Bugriho a Pribisovej??? velmi by mi to pomohlo Dakujem. Moj e-mail: marcelinka3@centrum.sk
21. jan 2015 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vedeli by ste mi pomôcť ako a koľko parafrazovať v bakalárskej práci? mám s toho celého strach. môžem aj celé strany a len tam vsunúť 2-3 vety svoje? dakujem :frowning2:
22. jan 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok