• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

23. marca 2017 
prosim vas nemali ste skusku penitenciarna s postp. socialna praca ( JURASEK)...neviete aky bol test..dakujem
17. nov 2015 o 09:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte neviete mi niekto poskytnut naskenovanu knihu: MÁTEL, A., - HARDY, M., a kol. Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce II. ...a neviete ako formou ma skusku Miklošková na SP s rodinou?
20. nov 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas vospolok chcel by som sa informovat ohladom skusky socialna prevencia s prof.Schavelom neviete niekto ake otazky dava alebo nema niekto otazky?dajujem
28. nov 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zdravím všetkých ktorý chodia na tuto školu. Mňa by len zaujímalo koľko z vás sa uplatilo v tomto obore? ja by som sociálna práca a sociálna pedagogika upne zrušila. :slight_smile: je omnoho veľa škol, kde sa dá študovať dobre odbory, a nie len preto aby ste mali titul. :slight_smile: v tejto dobe titul nič neznamená a obzvlášť tieto odbory a nevravím o kultúrne dedičstvo. Len som vyjadrila svoj názor. prajem úspešné ukončenie škôl. :slight_smile:
29. nov 2015 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, mali ste niekto predmet Komparatívna sociálna práca? a nemáte nejaké skriptá alebo poznámky k učeniu? Ja nemôžem nič k tomu nájsť. Moc by ste mi pomohli. Ďakujem.
1. dec 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mal niekto ustnu skusku s doktorkou Barborou Kucharovou? Ak ano, aka bola pri ustnej skuske? Na prednaske je teda perfektna, klobuk dole. Asi najlepsie prednasky za cele studium, ake som zazila.
12. dec 2015 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klara030 Ahoj, bola si vcera aj na poradenstve so Schavelom?Ak hej, co bude na skuske? dakujem
12. dec 2015 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mal už niekto skúšku zo sociálneho zabespečenia s doc. Pribišovou?? ak ako aké zvykne dávať otázky??? :slight_smile:
13. dec 2015 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegi45 otazky dava take, na ktore odpovede sa ty nenaucis s tym slepacim mozgom, tak isto dava take aj prof.Schavel :grinning: , co tu je za zvyk sa vypytovat ake otazky budu z predmetov, na co studujete tu niektori,vsetko sa treba naucit
13. dec 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka46 ahoj..prosim ta a mala si ho aj na skuske?
13. dec 2015 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana63 pls a akou formou ste s nim mali skusku?
13. dec 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka46 a skuska bola aka? :slight_smile:
13. dec 2015 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajalinka ahoj..na skuske bol aky prosim?:slight_smile:
13. dec 2015 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas nemate nahodou niekto semimarku alebo uvahu na temu eustres? dakujem
13. dec 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mal tu niekto prof.Ruzicku na skuske?
13. dec 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko, prosim vas nejake info ohladne skusky s doc. Vrankovou SP v zdravotnictve? dakujem moc :slight_smile:
14. dec 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumimaci doc.Vrankova bola v pohode, mali sme s nou pisomnu
14. dec 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunshine777 globuk dole..mas riadne nasrate v hlave... :wink:
14. dec 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegi45 hah, sama ten pocit mať nas*até v hlave poznas najlepsie, najskor sa nauč poriadne písať , a potom sa vela uč, ak to dokážeš, aby si sa nemusela vypytovať na otázky, ktore budú na skúškach, that´s all, mier s tebou :grinning:
14. dec 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@123nikola Ružička skúša ústne. Všetko treba vedieť presne. Od A-Z. Inak je v pohode.
16. dec 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte má niekto prednášky z Aplikovanej etiky v sociálnej práci od ThLic. Petra Lacu - 1.ročník magisterské externé?
16. dec 2015 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja študujem na VŠ diaľkovo. akurát sa trápim s pracou na metodológiu výskumu. má to byť v tom IMRaDe a ja vôbec netuším ako to má vyzerať. máte niekto skúsenosti prosíííííím. vie mi niekto pomôcť?????
27. dec 2015 o 14:42  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Nemá niekto z Vás knihu Ekosociálne prístupy v SP od Levickej? :(
28. dec 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemá niekto z vás vypracované otázky na skúšku metódy sp so skupinou a komunitou - hunyadiová. Ďakujem.
28. dec 2015 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, veď keď niekto chce niejake materiály, otázky, ťaháky a pod., veď hneď napíšte aj adresu, kde to chcete poslať...
Ja som dva roky po skončení Mgr., a niečo mám...keď to tú čítam tak mi je smiešne...väčšinu prof. poznám, sú na naozaj super ľudia napr. Schavel, on na skúške dáva naozaj len to najzákladnejšie a najlepšie je k nemu napísať sa ihneď do prvej skupiny, Hunyadiová bola moja oponentka super žena, Vránková, Pribišová Hanobík-oni chcú len to najzákladnejšie čo treba potom ku štátniciam. Keď sa to naučíš teraz o to to bude ľahšie na štátniciach...
29. dec 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte niemali ste nikto soc. politiku s Hanobikom ?? ak by ste nieco mali prosim poslite na mail : lulka262@azet.sk
Dakujem
1. jan 2016 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn suhlasim! Milan, Slavka, Tibor, a este mnoho dalsich profakov! Top ludia na ktorých nikdy nezabudnem! :slight_smile: Tiez som uz par rokov po statniciach a verte, ze keby sa dalo, vratim sa tam, do skoly, do Krupej, kde sme mali poradensky vycvik a mediaciu. Inac, odporucam absolvovať ten vycvik. Az tam zistite co ste kto! :smiley:
1. jan 2016 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. nema niekto testy od mudr.šramku???
3. jan 2016 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zaujímam sa o štúdium misijnej a charitatívnej práce denné štúdium. Je tu niekto kto by mi vedel dať nejaké info ohľadom štúdia a uplatnenia ?? :slight_smile:
3. jan 2016 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aicul2x Pisat o niekom, ze je top clovek je prisilne slovo, napr. prof Schavel moze byt sice vo svojej profesii dobry,ale v sukromnom zivote to tak nemusi byt,pokial viem je rozvedeny, a pri rozvode su vzdy obidvaja na vine, cize kazdy mame svoje chyby a rozne povahy,v praci sa spravame inak a doma zase inak,cize ziadny clovek nie je top!..len tolko :wink:
8. jan 2016 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok