• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. mája 2017 
@zuzanela27 tak my máme bakalárske posledný aprílový týždeň, bakalárku máme odovzdať do 11.3. Pokiaľ viem, aj magisterské sa tento rok posúvajú. Či sme nejaký experiment alebo to tak už bude navždy, fakt netuším. Nikto z nás nevie, čo tým škola sleduje.
14. feb 2016 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tam chodi mm... A je to ok
14. feb 2016 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanela27 Ahoj. Dakujem za odpoveď ale už som mala skúšku.
15. feb 2016 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, rozmyšlam nad prihlaškou na externe štúdium Verejne zdravotníctvo ale do Trnavy. Chodili ste tam niektorá ? Dá sa to zvládnuť popri robote ?
17. feb 2016 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalenka7 ahoj, mohla by si aj mne poslať tie vypracované otázky od Tkáča? dakujem moj mail: ywetta.m@azet.sk
17. feb 2016 o 18:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
17. feb 2016 o 21:22 • lubika86
@mawka na socialnej praci jazyky neboli,na misijnej a charitativnej mas dva povinne.
17. feb 2016 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcem sa iba spýtať, tí čo ste nahrávali prácu do systému crzp (konkrétne diplomovú), ako dlho trvalo, kým prišiel protokol o zhode? ďakujem.
18. feb 2016 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie niekto pod aku fakultu patri socialna praca?
Dakujem
18. feb 2016 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nema niekto material, otazky na Mikloska - SP s rodinou? pripadne info naco sa zamerat? dakujem
25. feb 2016 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalinka napis mi tvoj mail poslem ti otazky :slight_smile:
25. feb 2016 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabulka777 Ahoj, VŠZaSP nemá fakulty, má Katedry , ...http://www.vssvalzbety.sk/katedry
tu pozri.
26. feb 2016 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olga63 Dakujem, to som tiez nasla, len na prihlaske bolo nutne uviest fakultu...
26. feb 2016 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte najde sa tu niekto kto chodi na sp do ba do 2 rocniku dakujem
28. feb 2016 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanela27 mozem poprosit aj ja? Staci mi orientacne na co sa zamerat. Dakujem
gabika.behanowa@gmail.com
29. feb 2016 o 10:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Citam vsade same negativa na studium soc. prace prave na tejto vys. skole chcem sa opytat ako to vidite s hladanim si prece v tomto odbore po skonceni ?
3. mar 2016 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neposlal by mi niekto poznámky z Aplikovanej sociálnej politiky od prof. Tkáča?? Štujem na VŠZaSPsv.Alžbty. Ďakujem :slight_smile:
3. mar 2016 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mozno sa niekomu ziddu ostali so socialnej prace knihy: zaklady socialnej prace ondrusova, osoby s mentalnym postihnutim a spolocnost hucik, deti tak trochu ine v skolskej edukacii hucikova,zaklady ekonomiky a ekonomie bugri,
6. mar 2016 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulita chcem sa opýtať na cenu knihy "osoby s mentálnym postihnutím a spoločnosť " od Hučíka..ďakujem
7. mar 2016 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka41 pisem ip
7. mar 2016 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susi2011

Ahoj Susi prosím, aké si mala otázky od Hejdiša na Krízovej intervencii?
@susi2011
8. mar 2016 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Chcela by som poprosiť všetkých sociálnych pracovníkov, ktorí v tejto oblasti pracujú aby si našli 3-4 minútky na vyplnenie môjho dotazníka k bakalárskej práci. Je to anonymné a odpovede budú využité iba na výskumné účely. Vopred všetkým zúčastneným ďakujem :slight_smile:

https://docs.google.com/forms/d/1v2lzlbN0DxddKIPwvxk7sERiKv_gsoaFGQ2XJG6iai0/viewform
10. mar 2016 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Chcela by som poprosiť všetkých sociálnych pracovníkov, ktorí v tejto oblasti pracujú aby si našli 3-4 minútky na vyplnenie môjho dotazníka k bakalárskej práci. Je to anonymné a odpovede budú využité iba na výskumné účely. Vopred všetkým zúčastneným ďakujem :slight_smile:

https://docs.google.com/forms/d/1v2lzlbN0DxddKIPwvxk7sERiKv_gsoaFGQ2XJG6iai0/viewform
10. mar 2016 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som studedentka 4.rocnika.. neviete mi poradit kde by som zohnala potvrdenie o absolvovani praxe? Pripadne kde by som ju mohla absolvovat?Ba. Dakujem
18. mar 2016 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som studentka 4.rocnika.. neviete mi poradit kde by som zohnala potvrdenie o absolvovani praxe? Pripadne kde by som ju mohla absolvovat?Ba. Dakujem
18. mar 2016 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som studentka 4.rocnika soc.prace.. neviete mi poradit kde by som zohnala potvrdenie o absolvovani praxe? Pripadne kde by som ju mohla absolvovat?Ba. Dakujem
18. mar 2016 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata robil niekto z Vas rigoroznu pracu z vyskumu na Presovskej fakulte?
19. mar 2016 o 06:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zhanam surn eprosiiiim niejaku psychologicku je tu niejaka poprosim ip..vopred dakujem :wink:
25. mar 2016 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mal niekto skusku s prof. Bielovou? Taka starsia, na prednaske mila. My sme s nou mali prednasku teoria SP. Aka je na skuske? Vopred vdaka za odpovede.
26. mar 2016 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosím Vas nemá niekto knihu od Kratochvíla Skupinová psychoterapia v praxi, naskenovanu, alebo na požičanie?
Ďakujem vopred, ak niekto má poprosím na email kvetinka66@gmail.com
2. apr 2016 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok