VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

lindika2
5. apr 2016

Ahojte, chcela by som niekoho poprosiť o preposlanie otázok vypracovaných k Mgr. skúškam, môžu byť aj minuloročné, mám nejaké ale nie sú veľmi dobre vypracované a už nestiham si ich vypracovať sama..Ďakujem

luli03
6. apr 2016

Baby ahojte. Mam otazku 🙂) je tu niekto Bc. a chce ist na Mgr ? Pozerala som na stranku a Mgr. je uz studium na 3 roky? :((((((((

vivienuska
6. apr 2016

@luli03 Ja som vo štvrtom ročniku soc. prace a už budeme asi posledný čo budeme mať 2 roky. dokonca nam hrozi, že budeme štatnicovať v septembri

henuska7
7. apr 2016

Ahojte. Ponukam na predaj tieto dve knihy.

elektrablade
7. apr 2016

@vivienuska Mohla by som sa spýtať prečo až v septembri by Ste mali štátnicovať? Veď oficialne vždy do konca juna bol pokoj.

vivienuska
7. apr 2016

preto by sme mali štatnicovať v septembri aby sme nemuseli ťahať dalši resp treti rok. Aby bolo vedenie spokojne. inak ani ja v tom logiku nevidim. Len dufam že sa to zmeni
@elektrablade

vivienuska
7. apr 2016

@zuzana63 My sme teraz dostali Ladislava Romana na aplikovanú sociálnu politiku len neviem aké otázky dava a na čo sa máme zamerať. Dakujem za odpoved

elektrablade
8. apr 2016

@vivienuska tak to Vám držím teda prsty. Ale príde mi to trošičku bizardné....

pegi16
13. apr 2016

Ahojte mal niekto socialne sluzby s doc. Pribisovou?

nastus
13. apr 2016

Ahojte :D ja chodím tiež na túto školu do Partizánskeho a poviem vám že ulieváreň by som to nenazvala vôbec. Iste je to lahšie ako právo či medicína ale i na tejto škole sa človek musí učiť . Ako čítam niektoré z vás mali tú česť s pánmi docentmi ako je Slovák, či Oláh :D tak to sú iné kapacity .. Máte skúsenosti aj s doc. Romanom či Zemanom? Poviem vám z vlastnej skúsenosti že doc. Zeman si vyžaduje mať všetko naštudované od hora až dolu pol hodina ústna odpoveď sním a poviem vám že to bol taký zaberák že až. Podľa mňa je to dobrá škola a komu sa nepáči tak nech ide napr na právo, či niečo iné :D

vivienuska
14. apr 2016

@nastus Suhlasim s Vami.

romanovic
20. apr 2016

@nastus problem tej skoly nie su jednotlive predmety, ale jej celkovy kredit a tiez negativny pohlad zamestnavatelov na zivotopisy s touto skolou, ktore vacsinou davaju do kopky s nazvom "nesplna podmienky" a robi skor negativny obraz o uchadzacovi (v zmysle, ze bol lenivy vystudovat poriadnu skolu a urobil si len tzv. "kurz").

nastus
21. apr 2016

Romanovic- možno niečo na tom je nehovorím že nie ale som chcela poukázať hlavne nato že nieje to prechádzka ružovou záhradou že taktiež človek sa musí učiť, pripravovať... nieje to len o tom že si študent zaplatí školné a ma vystaráno :D a za reputáciu školy si môžu sami študenti by som povedala ... myslím si že poriadna škola to je, len lahšia ako medicína napríklad.. a dnes je to o tom čo sa týka práce či má človek aj známosti na tích lepších postoch :D ale tak máš v niečom pravdu i ty :D

mirka813
21. apr 2016

Chcela by som Vás poprosiť či niekto nemá materiály na skúšku od R. Gefferta na predmet Etika v sociálnej práci bola by som veľmi povdačna 🙂 tento predmet je najťažší ☹

margita87
4. máj 2016

@henuska7 dobrý večer, cena?

tacika
5. máj 2016

Ahojte dievčence, pred dvomi týždňami som úspešne dala magisterské štátnice na sv.Alžbete, v PN, mám materiály za celých 5 rokov. Ak by niekto mal záujem, nech sa ozve, darujem, treba si len prísť po ne. 😉 kto bude mať záujme, ozvite sa...

soja24
5. máj 2016

Ahojte, ak by tu bol niekto, kto by chcel materialy a vypracovane statnicove otazky, tak za nejaku malickost sa toho rada zbavim

ywette
5. máj 2016

@soja24 aká maličkosť by to mohla byť? ide mi hlavne o štátnicové veci

soja24
5. máj 2016

cokolada 😀 ale ja mam z pedagogickej. Ale myslim ze ako odrazovy mostik by sa to hodilo

ywette
5. máj 2016

@soja24 tak to nie, to nevyužijem, dik

iwa36
11. máj 2016

Ahojte. Nemate niekto k nahliadnutiu "domacu ulohu" 😀 zo statistiky od Kratochvilu? Nie na opisanie ale skor ako vzor na pochopenie zadania. Velmi by to pomohlo. Dakujem

andreja13
11. máj 2016

@nastus ono to je tak ze mnohi ludia si myslia ze socialna praca a taketo skoly, ze su zbytocne ze kazdy clovek tu skolu zvladne. Ale mam susedu ktora tiez zacala nieco podobne studovat a suhlasim s tebou, ulievaren to nie je ani zdaleka. Ked som videla co vsetko potrebuje byt naucena, co profesori vyzaduju, tak ako klobuk dolu.. Nie je to taka malina ako si ludia myslia 🙂

tibi220
20. máj 2016

AHojte..nemá niekto vypočítane príklady na predmet Základy aplikovanej štatistiky - Vyučujúci Bobovník ?

romanovic
20. máj 2016

@andreja13 ale naco vobec minat 5 rokov zivota a penazi, ked vacsina zamestnavatelov berie tuto skolu v CV ako minus??
Napr. u nas idu taketo CV spolu s masmedialkami, paneuropskou, Skalicou, Sladkovicovom, roznymi andragogikami, atd. hned rovno bokom.
Toto je skoda, ze studenti dufaju, ze prave v ich cv ostane tato skola nepovsimnuta a HR-karka si vsimne iba titul, ale nie je to tak.

adkahope
24. máj 2016

@vivienuska prečo v septembri? aj my sme v štvrtom ročníku a máme dvojročné štúdium.

adkahope
24. máj 2016

Ahojte, mali ste už skúšku s pani docentkou Vrankovou z predmetu Teória SP? Viete mi poradiť, ako prebieha u nej skúška? Ďakujem

hermanoval
25. máj 2016

Baby prosím Vás, tie ktoré študujete ošetrovateľstvo, nemáte náhodou vypracované otázky z komunitného ošetrovateľstva? Za nejakú odmenu samozrejme. ďakujem

emma1616
26. máj 2016

Ahojteeee vedel by mi niekto pomoct s otazkami na diplomovku čo mam zadane od skolitela? Ide tam skor o vlastný nazor ako o teoriu.. dakujem

jozef34
27. máj 2016

Čaute...viete mi preposlať prezentáciu na štátnice (mgr). Môže to byť aj staršie. Som štvrtákom. Vie mi niekto pomôcť? Ďakujem 🙂

ivka225
27. máj 2016

@jozef34 Ty máš nejaké problémy s PowerPointom? Alebo o čo ide?