Vuch kabelky

12. dec 2022

Viete poradiť kde sa dajú pozrieť kabelky tejto značky naživo v nejakom obchode na Slovensku?

22abigail22
12. dec 2022

Pokiaľ viem na SR nie je kamenná predajňa. Iba v Česku. 🤷‍♀️

jenni_p
12. dec 2022

neviem či som nevidela ponuku týchto kabeliek na sporitisimo a tam sa dá vrátiť, ak s ti tovar páčiť nebude.

janikk54
12. dec 2022

tiez som veru zatial este nazivo nevidela nikde tieto kabelky. myslim teda v obchode, kamaratka ju ma a je pekna, ale to ti asi nijak nepomoze :D aj penazenky su fajn tejto znacky🙂

vikusjk
12. dec 2022

fuha, tiez o takom neviem. Ale mam od nich uz druhu penazenku a tiez jednu kabelku. Ked mi prisla zistila som, ze je ovela mensia, ako som cakala, ale to bola moja chyba, pretoze som si nepozrela rozmery. Inak spracovanie je dobre, celkovo kabelocka krasna. Oni maju dobre veci.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. dec 2022

@vikusjk toho sa presne bojím lebo aj ked si pozriem rozmery predsa len vela aj ten strih spraví a tak ....inak sa mi velmi páčia

vikusjk
12. dec 2022

Schvalne som teraz premerala svoju, mam tuto:
https://www.vuch.sk/Kabelky/Invert-Collection/Cara
a ma tych 24 m ak beriem v sirke, kde su uchyty na popruh cez rameno, aj dole. V najsirsej casti (mozno moja je kus splostena) ma 27 cm. Vyska 20 cm sedi a aj sirka 10 cm samozrejme len na dne, kedze je to strih z boku do trojuholnika, cize sa hore zuzuje. Ale kocka na fotke musi byt taka konfekcna velkost XS - S, lebo ta kabelka na nej vyzera vacsia 😅