Výber zimných čižiem

3. nov 2022

Ahojte dievčence, prosím poraďte mi, ktoré z čižmičiek na zimu by ste si kúpili? Neviem s rozhodnúť, potrebovala by som, aby ste mi poradili, ktoré sa Vám viac páčia a prečo. Ďakujem.🙂🙏

melanta
3. nov 2022

Ani jedny, obe mi prídu ako kapce, ktoré nosila moja prababka.

struhanka
3. nov 2022

Ani jedny. Na zimu vyrábajú aj pekné a teplé čižmy/členkové topánky.

autor
3. nov 2022

Dajte prosím tip na nejakú stránku, prípadne link na čižmičky, ktoré sú pekné a teplé. Ďakujem.

zojazoja
3. nov 2022

Keby som si fakt musela vybrať tak tie prvé..inak ani jedny.

katulienkax
3. nov 2022

cez eshop uz ziadne, raz som kupila zle bez vyskusania, uz by som na to nervy nemala

zuzubb007
3. nov 2022

Ani jedny, ale to z dovodu, ze neznasam nosit tieto polovicne clenkace, ked uz normalne cizmy vyssie

ajsha123
3. nov 2022

Každá mame iný štýl a referencie, no ja zo skúseností kupujem už len kvalitné topánky, v ktorých ma nebolí noha, ked dlhšie chodím a už dupľom nie vpredu zúžené. Aj podrážka musí byť mäkká, resp.ked v nich prejdeš, máš pocit, ze ako v papučke. Moja potreba je aj ortopedická stielka, alebo aspon tak tvarovaná podrážka.... . Mala som nejakú dobu Ecco, ale oproti tým, co mam teraz, sú tvrdé... Teraz mam Legero. Viem poslať link. Ja som ich kúpila z 2 ruky nové, za 1/4 cenu...

mimi3008
3. nov 2022

@melanta presne tak

autor
3. nov 2022

@ajsha123 Ďakujem za Tvoje skúsenosti, prosím pošli link

autor
3. nov 2022

@struhanka Prosím poraď, kde také zoženiem

nevenka
3. nov 2022

@katulienkax no ked mas nohu 34-35, asi Ti ostavaju len eshopy a potom skusas doma, vracias dokolecka a cakas na vratenie penazi a tak. Strasna to zabava. Cely zivot trapenie s topankami. Lebo aj tie 35-ky su niekedy velke ako lode.

ajsha123
3. nov 2022

Ja mám tieto... Viem, na prvý pohľad ani mňa nezaujali, kúpila som ich len preto, ze boli nové za super cenu a potrebovala som súrne... Ale sú perfektné, mäkkucke... https://www.legero.com/en/novara-boot-2-000933-...

Na tejto istej stránke som našla kopec zimných topánok, napr. https://www.legero.com/en/softboot-4.0-boot-2-0...
Ja mam Legero značku rada, sú to pohodlné topánky. Na moju nohu. Aj ked niektoré modely su vpredu užšie, a uz si davam pozor

zuzinabila
3. nov 2022

Ani jedny.staromodne ako pre staršiu panicku