Vychádzajú vám povahy partnerov a detí podľa znamenia?

juhseverzapad
27. feb 2016

Na odľahčenie problémov, by som chcela vedieť, aký máte postoj k týmto veciam a či je to pravda, že napr. Baran je tvrdohlavý atď. 🙂

sissy27
27. feb 2016

@juhseverzapad no, u nás to dosť sedí... resp. možno záleží aj od zdroja, ale podľa tejto knihy http://www.martinus.sk/?uItem=5164 áno... ale zase aby som si podľa toho vyberala partnera, plánovala dieťa a podobne, tak to nie 🙂

juhseverzapad
autor
27. feb 2016

@sissy27 Jasné,že nie. moja prababička bola baran a pradedko bol blíženec. Ja som baran, môj ex bol blíženec a terajší je tiež blíženec. Mňa sa to akosi drží. 😀

slivka3
27. feb 2016

@juhseverzapad nTak ja nam dieta barana,aj kamaratka a veru su tvrdohlave obe deti,daju nam riadne zabrat...

juhseverzapad
autor
27. feb 2016

@slivka3 Tvrdohlavosť sa postupom veku mení na prešpekulovanosť 😀

slivka3
27. feb 2016

@juhseverzapad No dakujem,ta uz je vychcana teraz a do dospelosti este daleko....

juhseverzapad
autor
27. feb 2016

@slivka3 Koľko má rokov?

slivka3
27. feb 2016

@juhseverzapad Bude mat 13.

misel0806
27. feb 2016

@juhseverzapad ja som znamenie baran tvrdlohlava som jak mulica.. Muz je lev skor dominantnejsi ale pohoda. Syn blizenec uplny kludasko.. Ale ked ma rapel vie si postvit hlavu. Ale inac mame sa radi milujeme sa a sme statny😁😁😁

zuz02
27. feb 2016

My sme tri sestry, vsetky vodnarky a sme uplne ine. Syn je tiez vodnar, aj svokor a svagor a nemam pocit, ze by sme mali nejake povahove rysy zhodne. Skor sa dedi povaha. Moja mama s mojim starkym su tvrdohlavi a poriadne a pritom znamenim su byk a vodnar. Manzel je baran a tvrdohlavy nie je. U nas to velmi neplati. Ono asi by to chcelo skor nejaku osobnejsiu charaktetistiku ako len taku vseobecnu o znameniach.

cincila18
27. feb 2016

myslim, ze to neplati vo vseobecnosti... u nas v rodine je prevaha skorpionov - otec, brat, jeho manzelka, moj manzel, moj svokor - a kazdy z nich je uuuuuuuuuuuplne iny, jedine brat je typicky skorpion...

juhseverzapad
autor
27. feb 2016

Ja som baran a môj je blíženec, vietor a dážď, ktorý sa menia na búrku, ináč sa absolútne dopĺňajú. Mi sa vôbec nehádame,ale keď to vzkypí, tak lietajú aj taniere.

timea7
28. feb 2016

znamenia beriem s veľkou rezervou, v podstate sa nimi už zopár rokov nezaoberám. Môj partner, môj syn a moja kamarátka sú narodení v rovnakom znamení a sú absolútne odlišní. Samozrejme, že na každého z nich niečo z charakteristiky ich znamenia sedí, ale to sedí aj na mňa, aj keď som narodená v inom. Vnímam to aj škôlke, kde sú deti rovnakého znamenia niekedy menej, niekedy viac, niekedy úplne odlišné. Dokonca odlišné bývajú bežne aj dvojčatá, ktoré sa narodili s rozdielom pár minút.

maria1989
28. feb 2016

odpoveď je áno. 🙂