• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
martinka, prepni si na druhý kanál, potom nás nechytíš. Inak roli už asi zabil Simonku, lebo je ticho. Ja som sa zavrela do kúpeľky, lebo už som ju nemohla počúvať...
a možno si ju ani nepočula vo vysielačke, lebo ziapala tak nahlas, že nám tu za chvíľku zaklope pani zo sociálky...
zajtra nebudú kolotoče. dovtedy zomriem buď ja alebo ona... :angry:
28. sep 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s tými kilami je to fakt aj u mňa tentoraz super...keď som ostala tehu mala som 63 a teraz mám už len 61 a to som mala na konci tehu 73....to tie stresy :grinning: :grinning:
28. sep 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, ja ked som v stresoch, neuveritelne mi to spaluje :grinning:
barunka, vy ste tiez dobra family :grinning:
28. sep 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj snilko, ked ta tu mam na linke..., ten cisarak si musela koli velkosti babatka len preto, ze bol prvy cisarsky? cize, keby si rodila prvy krat normalne, nechali by ta aj taketo 4 kilove porodit normalne, ci v tom bola aj uzka panva trebars alebo ine dovody..?
28. sep 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, no keby si to tu u nás videla. Ja som plakala v kúpelke a manžel len čumel ako puk, že čo sa to porobilo s našou Simonkou. To vieš, prvýkrát v týždni skôr doma...
A keby si nás dnes videla na prechádzke so snilkovým mužom a Paťkom... Nehovoriac o našom nákupe... :confounded: :confounded: :confounded:
28. sep 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k tým kilám, mne tiež stres spaľuje.. Pred tehu 55 a teraz 48... tiež môžem ísť pozovať na plagát proti anorexii... :fearful:
28. sep 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica bolo to kvôli prvému cisárskemu, báli sa riskovať pretrhnutie maternice, vraj pri veľkom bábetku je omnoho vačší tlak, tak to primár nechcel riskovať..no čo už :sweat_smile:
28. sep 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je tiez humbuk v kupelke, ja to uz sibem, asi to tam porozbijali :sweat_smile:
inac kristinka je na tatina zatial
28. sep 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som inak práve skoro prizabila Paťka...on sa postavil Kike k uchu a tak hlasno zvrieskol, že až ja som poskočila na stoličke...našťastie Kikou to tentoraz ani nehrklo :pensive: :frowning2:
barunka a bola to Simonka...jej vreskot sa nedá nepoznať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je teraz v kúpelke tatinko... nejak dlho, ktovie či si tam aj neustlal...
28. sep 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem to tam usmernit, tusim doslo k umyvaniu hlavy
28. sep 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobrá bola, že??? počula si aj roliho??? vraj jej vynadal a preto teraz čuší... Ktovie čo jej povedal, možno že maminka išla spáchať samovraždu... :sweat_smile:
28. sep 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak u nás sa už dokúpalo....aj to máme dramatické, manžel napustí malú vaničku pre Kiku a kým sa otočím, tak Paťko v nej už vysedáva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, tak sme sa vcera v noci stastne vratili z dovci :slight_smile: Bolo uplne uzasne az mam dnes smutok v dusi, ze sme spat v realite :pensive: Ale super bolo, pocko nadhera, teplucko, more famozne a Oliho som musela z mora nasilu vytahovat :sweat_smile: Sa mu luuuubiloooo....
a co mame nove tu na MK? ..idem vas precitat :wink:
29. sep 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg, vitaj :wink:
snilko, neboj, zvyknete si a bude to lepsie :wink:
29. sep 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megg, ahooj a vitaj naspat :sunglasses: kde ste to presne boli? ja nejak zabudam :grinning:
verulka, ajoj, ako sa citis tehulka? ozaj, deti uz vedia ze k vam zacas dojde bocian? :slight_smile:
29. sep 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, citim sa uz skvelo, zo zaciatku som byvala unavena, ale teraz uz v pohode ficim :grinning: akurat idem pridat aktualne foto bruska- ja budem v aprily ako obrsud :confused: normalne sa ma ludia pytaju, ze ci je tam len jedno :sweat_smile:
No uz to vedia snad vsetci :wink: deti sa tesia, len sa vkuse hadaju o menach..su zlati a hrozne ohladuplni- velmi masetria, ani len igelitku so smetami nemozem odniest :dizzy_face: fakt su milunki...a ty ako?
akurat som na vas myslela, ze sa musime vychystat na jedle gastany- tam ako si nam min.rok poradila :wink:
29. sep 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka my sme uz boli ale este gastany nie su, nasli sme len nejakych 15 kusov.
Dnes mam za sebou krasny den :slight_smile: s boskou a Deniskom sme boli vyse 3 hodiny vonku, bolo teplo, no parada :slight_smile: chalani sa uz konecne zacinaju spolu aj hrat, taki boli zlati.. :sunglasses:
Pocuj a co ked fakt cakas dve? :grinning: ale ako ta poznam ty by si sa tesila, nie? :dizzy_face:
29. sep 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, krásne rastiete :dizzy_face:
29. sep 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue dakujem :dizzy_face:
cat, no jasne ze by sme sa tesili :wink: ale to by bolo fakt hodne, takze som skromna- postaci aj jedno :grinning:
ja som mala dnes dost narocny den a vacsinu som bola v skole :angry: tak dufam, ze bude pekne aj zajtra :dizzy_face:
29. sep 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to dufam aj ja. a mohli by sme spiskat nejake to stretko ako sweetienka navrhla.. :wink:
No idem, uz ani nevidim,dobru nocku :sunglasses:
29. sep 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku a stretko by bodlo :wink:
29. sep 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, verulka, ake krasne brusko mas :slight_smile:
ja som konecne uspala drobca a mam cas citat, co mate nove :slight_smile:
megg, vitaj doma, super, ze ste si uzili dovcu, aspon mas energie az az :grinning:
baby, v pondelok ma byt pekne, mohli by sme takto narychlo dat nejaky sad JK, alebo medicku :wink: eni, ste tu este v pondelok dufam
aj vy ostatne maminky, porozmyslajte, alebo ani nerozmyslajte a jednoducho sa stretnime :slight_smile:
29. sep 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no megg, závidíme a čakáme na fotky

barunka, snilko, treba nahodiť iné kanály, inak my sa tu strašne rušíme, lebo tu je strašne veľa detí a veľa vysielačiek, tak treba mať tú 16 kanálovú vysielačku, aby to nerušilo, ale my to nepoužívame vôbec, domčo má tak silný hlas, že keď spustí, tak je ho dobre počuť...
30. sep 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotecky nahodim urcite este dnes (teda aspon zopar) a boli sme v sunny Egypte :slight_smile:

sweet,no hej energie zatial mam, som zvedava ako dlho to vydrzi :sweat_smile: A za stretko som aj ja. Medicka by mohla byt ok. :slight_smile:
30. sep 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ja som prekrocila 1000cku :sunglasses: :grinning: :grinning:
30. sep 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babinky, ja pondelok nemozem, som po 100 rokoch objednana na kozmetiku, ale ved neva, este sa predsa uvidime :wink:
30. sep 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweetienka: my zajtra 5:55 rano sedime vo vlaku :slight_smile:
tak potom sem aspon nejake fotky dajte, ak bude stretko :slight_smile:
30. sep 2007 o 14:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, stastnu cestu a prijemnu dovolenku :wink: oddychnite si
cat, no skoooda, ze nemozes, ale zas na druhej strane taka kozmetika je fajn relax, tak si to uzi a vidime sa inokedy :slight_smile:
megg, tesime sa :slight_smile:
1. okt 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet, aj my :slight_smile: Dianka je krasny smejkooo :wink:

hodila som zopar fotos z dovci, este som chcela par peknych, ale vcul neviem najst nabijacku na fotak :angry: a dosli mi baterky.
1. okt 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok