Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
25. apr 2008

kattum, sa vyhrazas? 😀
ena, marekovi vseeetko NAJ 🙂

kattum
25. apr 2008

ano Certi, vyhrazam, ako sa mas, ako vnima Martinka Viki a co ty, ako sa cutis?

certica
25. apr 2008

ja sa citim velmo dobre da sa povedat, len som nejak spohodlnela oproti tomu, co bolo pri vikosovi. zatial nemam ani ziadne stresy, kedze tento tyzden okrem dneska bol muz doma a dost sa zabaval s vikim, braval ho aj prec alebo bol viki u mojej mamy, takze sa uvidi neskor.
krpec je zlaty, viki ho berie celkom dobre si myslim, pomaha mi prebalovat, akurat nechce martinkovi ziadnu hrkalku dat. jednu mu aj kupil akoze on, ale tiez mu ju nechce nechat v postielke

tilly
25. apr 2008

ahojte,

neviete, či nie je v nejakej rozprávke pani gergelová? naši chalani stále dookola, že to je pani gergelová a strašne sa na tom chichocú... 😲

sranda
25. apr 2008

eni, Marenkovi pekné meninky.
tilly, starú gergelku nepoznám.
certi, dodatočne gratulujem k narodeniu Martinka. Veeeľa, veeeeľa zdravíčka a radosti mu prajem.......

silvinka
26. apr 2008

ahojte babulky potrebujem poradit ohladom bartrovej zmluvy , miska , cat viete mi tak v strucnosti vysvetlit o aku zmluvu ide a na co dat pozor

tilly
26. apr 2008

silvi, bartrová zmluva je zmluva niečo za niečo, nie?

o čo ide?

silvinka
27. apr 2008

miska v ip 🙂

silvinka
27. apr 2008

existuje nejaky vzor ako taka zmluva vyzera ?

kattum
28. apr 2008

Verulka, pozerala som foto, Ronusik je krasny! Ako je doma, co deti, ako sa im brat paci?

verulka
28. apr 2008

caf, krpci su nadseni, ani do skoly ist nechceli 😀 radko je taky opatrnejsi..ten sa toci hlavne okolo mna 😵 no a ron spal od polnoci do7 😎 tak som si aj oddychla... som happy, ze je to za mnou...este 2t vydrzat a potom si to uzijem naplno 😉

silvinka
28. apr 2008

verulkaaaaaaaa 🙂 woooow gratulujem dodatocne som nevedela ze to uz mas za sebou 🙂 ako sa mate ? rony je fesiiiii 🙂)) aj ja uz kceeem , kde si rodila a aky bol porod ? 🙂

mixka
28. apr 2008

verulka, gratulujeeeem, mate nadherne babatko 😵 drzim palce, nech ste zdravucki a rastiete do krasy 😵

verulka
28. apr 2008

Porod bol uzasny...zobudila som sa o 3v noci a potm ma zacali boliet krize a taky divnypocit v brusku som mala...potom som zistila, ze mam 5min interval...tak som upratala byt, pripravila detom oblecenie do skolya zobudila manzela, ze moznosa to zacalo...normalne som sa smiala, ze to bude traaps, ak nas poslu z nemocnice domov, ze nic sa nedeje...Okolo 4 sme boli na porodnici ,tam povedali, ze somotvorena na 6cm, volala som dr. Dali mi miniklystir, lebo nechceli, aby som porodila hned...potom dosli kontrakcie, ale miernucke... 5tej dosla dr a sli sme na sal.Tam mi kontrakcie uplne prestali...tak mi pustili oxitocin a po par kvapkach som dostala kontrakciu, pocas kt mi pustila dr. plod. vodu...no to bolo asi o pol6...Potm som s apostavila a mala som asi 4-5tych origos kontrakcii a zrazu som lezala a tlacila...Ron sa otocil v cestach, takze sa rodil tvarickou hore a ramienka sa poom otacali naspat, tak som ho porodila AZ na 2 zatlacenia no a sitie- mam 1 steh, lebo mi tam kravacala nejaka cievak...takze o 9tej som uz bola osprchovana, vlasy umyte a sla som si po neho, lebo som sa udila...ani som nespala- az potom okolo obeda
diky kocky 😉

bzuco
28. apr 2008

verulka....blahoželám....máte krásneho tretieho mušketiera 😉
tak nech maminu poslúcha, kým ona odštátnicuje...držím palce 🙂

certica
28. apr 2008

verul caaaaaaaaaau! 😀 no super, piaty porod bude taky, ze o nom nebudes vobec vediet 😀 . kedy vas pustili? nestiham citat, ja som vcera oxidovala na antolskej normalne trapas, ze sanitkou na pohotovost. mala som vysoke horucky vcera od rana, tak som bola celkovo mimo

arabeska
28. apr 2008

certi,ja som mala to iste tusim na 10 den po porode teplota skoro 40 a ja som uz revala ze vo mne nieco zasili....a na druhy den som mala uz len 37,5 a na 3 nic..
co ti povedali?

verul,no vitaj 😵 😵 maly je strasne zlaty a ten tvoj porod no ved co ine sa dalo ocakavat ze? 😵 😵 😵

certica
28. apr 2008

arabi, no neovedali nic, vylucili zapal gyn., a ani internista na nic neprisiel, beriem paralen cipky. vcera mi to tiez zabralo, mi klesla teplota, ale teraz mam uz zas 38,5 a zimnicu jak svina, no a uz ma aj na kasel nejak drazdi, tak to asi bude nejaka viroza. ako fakt neviem, doteraz som sa citila uplne v pohode

cat
autor
28. apr 2008

wow verulka, taky porod by si asi priala kazda 😵 a malinky je krasnucky..
ja som bola dnes v poradni,babo je KP, mam nizko placentu, este kusok sa posunie a bude vcestna. moze mi to byt jedno,len aby som nemusela kvoli tomu trcat v spitali. Jaj a pohlavie este furt nevieme,babo krizi nohy 😀

verulka
28. apr 2008

cat, neboj, placenta pojde smerom hore 😉
certica a ty co vymyslas 😕 nas pustili vcera vecer o 6tej...drzte sa a liecte..nie je to z vycerpania?

ena
28. apr 2008

verulka: tak vitajte doma, o chvilu nalozis maleho za bike a idete flakat ako ta pozname, co ?🙂

aktak
28. apr 2008

cat aj my sme v 20 tt boli KP ale este s amoze male sto krat otocit takze sa nestresujem, odvtedy ma uz kade tade kopalo takze asi je stale inac 🙂

tilly
28. apr 2008

teda verul, nechápem 😀 úžasný pôrod, paráda, o tom sníva asi každá kočka 😉
gratulujem 😉

tilly
28. apr 2008

ozaj silvi, dnes som stretla mira k. 😀 ten mal čo robiť, aby ma spoznal (s 15 kilami navyše)... pozdravuje ťa 😉 že bohatne, má viac podnikov a kamarátiek 😀

sylvie
29. apr 2008

ahojte po dlhej dobe.. povedala som si, ze aspon kuknem co mate nove.. my nemame nic nove.. ja stale pracujem, stale sa venujem brusnym tancom, a tak.. akurat sa snazime predat byt a kupit novy, tak dufam, ze sa to podari..

certica, gratulujem k narodeniu martinka.. 🙂

verulka, gratulujem k narodeniu ronusika.. 🙂

aktak, gratulujem k druhemu tehu, a k dievcatku, to je super, ze budete mat parik.. 🙂

aktak
29. apr 2008

sylvie ahoj 😉 dakujeme
verulka to bola rychlovka 😀

tilly
30. apr 2008

jeeej, sylvie, no pekne dlho som ťa tu nevidela 😉

silvinka
30. apr 2008

tilly ty mas 15 kil navyse ? co ti vlasy podrastli ????? 😎 neverim ze ta nespoznal si sa vobec nezmenila
a on co stale hola hlava ? 🙂)) asi sa mu dobre vodi 🙂))))

sylvie
1. máj 2008

tilly, nejak som si nevedela spravit cas odkedy pracujem.. ale konecne som dostala v praci notebook s pripojenim, aby som mohla robit z domu.. takze konecne mam vlastny internet a nie som odkazana len na nasich alebo svokrovcov a urcite sem budem chodit castejsie.. 🙂

co planujete dnes robit? pojdete sa niekam pozriet alebo budete len doma? u nas to vyzera zatial na tu druhu moznost.. 😉

aktak
1. máj 2008

ja mam maleho u nasich a manzela na lyzovacke 😀 lezim a trochu musim robit do skoly 😠 aspon ze je uz pizza naceste 😵