Vyhovuje vám priradenie farby v inzerátoch?

anna2912
7. feb 2013

Vyhovuje vám pridanie v kategóriach aj novej vlastnosti FARBA?? Lebo mne to doslova komplikuje priraďovanie inzerátov a to farboslepá rozhodne nie som 😀

emminka
8. feb 2013

@sashabb Mila Pani/slecna ,este mi prepanajana povedzte aka farba tam chyba????nie je ich tam az moc???Nemyslite ??To akoze Vase dieta ovlada vsetky tieto farby?nemyslite ze stacia zakladne?A neviem preco sa rozhorcujete nad tym ze sa to mnohym maminkam nepaci,tak ako ste Vy vyjadrila svoj nazor,ma kazda z nas moznost vyjadrit ten svoj ? Ci ???

sashabb
8. feb 2013

@emminka fuha, myslim si že trošku odveci príspevok.

Nevidím, že by som sa niekde rozčulovala. 😎 Nikde nieje ani jediny vykričník, ktorý by nejaké rozčulovanie naznačoval. A ako píšeš, každá môžeme vyjadriť svoj názor. Ako vy tu len pišete ako je všetko zle a otrasné, ja napíšem že to je dobré a čo teraz?

A chýbajú tam základné farby ako tu už bolo napísané 🤐

extrate
8. feb 2013

jéj ja som si ani nevšimla túto novinku, ale páči sa mi 🙂 ako nakupujúcej, teda.

martina1703
8. feb 2013

@emminka je to zbytocne uz len z toho dovodu,kedze tam niesu vsetky farby a mas to zaradit k podobnej farbe,tak aj tak sa bude predavajuca s kupujucou dohadovat spravami aka je to vlastne farba a bude sa na to pytat,takze ulahcenie to urcite nieje.J a mam na predaj body s mackou POOh su biele no cez cely predok je macko cerveno,zlty kde ich zaradit?keby ze je tam kolonka s motivom ,obrazkom aspon to,no aj tak je to zbytocne lebo prave teraz mozu nastat este nedorozumenia a potom tu bude nova tema,STALO SA VAM ZE VAM PREDAVAJUCA PREDALA VEC V INEJ FARBE?alebo NEOPISALA JU PRAVDIVO?

sarka11
8. feb 2013

Je to blbost, zbytečně to zkomplikovali. Když chci prodat např.čtvery tepláčky na jeden inzerát, modré,modré s proužkem, béžové, béžové s proužkem, tak mám barvu uvést jakou? Není to nový inzerát, a na tuto novinku jsem přišla při aktualizaci.

nrvipka
8. feb 2013

poriadne sa tym skomplikovalo nahadzovanie..normalne neviem ci je tam dost farieb,aj napriek tomu,ze ich tam je teda riadne a rozne..ale napr.klasika rifle a kockovane veciciky a pasky atd...atd..zapotim sa,kym upravim vsetky inzeratiky 😠 ,co uz zmena je zivot,tak snad vedia preco ??? 😉

barcelona94901
8. feb 2013

áno,vyhovuje
ako zákazník,to ocenujem
,ľahšie sa vyhľadáva,ved aj ebay má farby,je to fajn ,nemusíte sa brodiť
nekonečný čas,kým sa preklikáte inzerátmi ,poznáte to ,xy mamičiek dáva taký názov na vec,že nemáte šancu to nájsť
príklad :hľadám modrý top..dám si farbu a vyhodí mi dve,tri stránky namiesto stoviek ,je to super 🙂

ako predajca,áno je tam zopár nedostatkov ,ale verím,že to napravia 🙂
ja osobne by som ocenila aj niečo jednoduchšie ako je aj na ebay :
" Not specified "
"Multis"
"Metallics"
a ked už spomínam ebay,faktom je,že ani tam nemaju taku farebnu škálu ako máme tu 😀

emminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinkaaninka
8. feb 2013

mňa to potešilo a dosť.farieb je síce privela,stačili by základné,ale je to podla mňa krok vpred.

martina1703
8. feb 2013

@andrejka1983 s tym uz asi nic nenarobime,keby aspon doplnili este 3kolonky kvietkovane,vzorovane,s motivom alebo aspon este nejaku inu moznost 😒 No co uz.

stanislavao
9. feb 2013

Nevyhovuje mi ani pridanie farby, lebo je to totalna blbost. vobec tam niec su vsetky farby. neni tam modra, bledo modra. hlavne, ze je tam, nebeska, azurova, tyrkysova. neni tam vobec cerveno ruzova. je to cele na figu. a v soku som zostala s rozmermy v paplonoch a vankusoch. mam vankus 30x60 a najmensi rozmer je 100. no na co bolo toto dobre. blboooooooost neskutocna, cely tneto upgrade, ci facelift, ako to vy volate.

andrejka1983
9. feb 2013

he he...myslím že sa najviac týmto zmenám potešili maminky ktore maju v bazáriku vyše 500 inzerátov...a teraz toto všetko menit a zaradovat do farieb, kus po kuse 😀... noooo nezavidím,popri iných domacich povinnostiach a detom ešte sa tu zdržiavať....ja normálne uvažujem že asi aj stiahnem všetky alebo aspon vačšinu inzerátov, nechce sa mi s tým natahovať a aj tak to nikam nepovedie 😝

mandy552
9. feb 2013

suhlasim s nazorom vacsiny mamiciek, ze je to zbytocnost a komplikuje to obchodovanie .... a natahovat sa s niekym kvoli farbe .... 😖 tento krok tvorcom nevysiel 😀 .... tiez som nikdy nevyberala vec podla farby (a ani nebudem), ale ci sa mi paci 😉

cicimon
9. feb 2013

a ak je nieco pasikave dvojfarebne tak potom ma byt aka moznost farby? este nech tam je moznost ci je nieco na 40%biele ana zvysok ina farba, cim viac okienok na klikanie tym je to "atraktivnejsie" pre predavajuce.... k0omu sa tu uz len bude chciet pridavat inzeraty
skor mohli ciapky rozdelit podla rocneho obdobia a nie toto

nevesta
9. feb 2013

Podla mna su tie farby uplne zavadzajuce, hlavne, ked je vec napr s ruzovymi pruzkami a pod. 😒

chantalle7
10. feb 2013

som za zrusenie farieb!!! blbost totalna!!!

sticker
10. feb 2013

Vôbec mi to nevyhovuje 🙄 Napr. pri 4ks tričiek dám akú farbu? Aby sa zase nenašli mamičky, ktoré sú schopné ma tu "naháňať" že nie sú biele, prečo som to tam dala, keď jedno je žlté, druhé modré atď.... Zbytočné, naozaj... Ak mám niečo zle odfotené, píšem do textu, že to nie je dobre cvaknuté, že farba je taká a taká 😒 A popravde mi vadí že nemôžem dať do názvu "Krásne tričká....." Ak chce niekto zavádzať, tak bude aj bez tejto možnosti....

ewwe
10. feb 2013

ja som za farby, ale iba zakladne napr. zlta, modra, zelena, cierna....

@sticker tie nazvy krasne, uzasne, peknucke, milucke tricenko- je dobre, ze je to zakazane, co je podla teba krasne nemusi byt krasne a milucke pre ostatnych, ak ma vec zaujme kliknem na nu, ci uz ma v nazve krasne ci nie 🙂 😉

adri266
10. feb 2013

ani ja nie som spokojna. Prvy den som bola uplne sokovana, ked tam bolo asi 30 odtienov farieb. Uz to trochu skresali, ale je to normalne, ak su v ponuke svetlomodra a tmavomodra? A co modra??????????????????? Ved je to ovela jednoduchsie, hladat pod jednou farbou...je to akoby natahovanie casu, ktory mame stravit na tejto stranke...ved ked chcem modre saty, a nemam vyhraneny odtien, bolo by jednoduchsie zadat len modra a nie azurova a pod.
Napad je to sice dobry, ale bolo by pre nas jednoduchsie, ak by tam boli len zakladne farby, a vypustili sa svetlo- a tmavo- predpony.

ninka123
10. feb 2013

Podľa mojho názoru je to zbytočnosť, ktorá kupujúcim nepomôže a inzerentov skôr odradí.... Možno je to jeden z cieľov 😒 A jednoznačne mi chýba možnosť "nezadaná"

cicimon
10. feb 2013

btw... ak mam nieco biele s farebnymi obrazkami, aka je to farba? alebo nieco, kde je viac farieb?

mimado
12. feb 2013

Ked uz robia zmeny, viac ako farby, by som privitala, ked by sa vo vyhladavaci tovar urobila kolonka "pre dievcata" "pre chlapcov", lebo dam si napriklad cislo-velkost co potrebujem, znacka tovaru, je tam este vyhladat okres-to nevyuzivam a od akych predajcov- to je tiez blbost, radsej, keby sa to este dalo rozdelit na tovar "dievcata", alebo "chlapci". To by pre mna bolo urcite uzitocnejsie ako dake farby 😀 . Neviem ci je niekde k tomu tema, nepatri to sem, ale ja na forum nechodim, ale toto ma zerie, lebo preklikat sa to vsetko, co mi tam nahadze.... ☹ 🙄

maca_p
12. feb 2013

cista psychoza. neviem kto to vymyslel, ale aktualizovat vsetky inzeraty podla farby sa mi nechce... zatial na to kaslem. aj na cely bazar... podla farby urcite vyhladavat nebudem. a uz vobec nie bledozelena, tmavozelena, bledomodra... uplne cele zle!!!!
hlavne, ze pyta farbu na postielku... no kolko tych farieb ide na postielku? a nie je to ani zlta, ani kremova, ani hneda, ani smotanova. aaaach...
chyba tam drevova farba 😲 ako to?

haramiova
12. feb 2013

ja to vidim tak že zachvilu tu budu hadky kvoli farbe tovaru. Kupujuce sa budu hadat s predavajucimi že prečo poslala napriklad nohavice ktore su farby lososovej a ona mala uvedenu farbu oranžovu :o) je to cele zbytočne..... ak už tak tam stačili zakladne farby alebo možnosť že sa farba uviesť nemusi....

adri266
12. feb 2013

@cicimon ak je to biele s obrazkom, davam farba biela. Ak je to pruhovane a podklad je napr. svetlo zelena, davam tu. ak je nejaky vzor a prevlada urcita farba, tak tiez davam tu...nemyslim, zeby si kupujuce chceli vybrat *sialene mnohofarebnu* 😎

miracle
29. mar 2013

Je to podla mna zbytocnost, radsej aby doplnili kategorie, ktore skutocne chybaju. Napr. tusim pri bluzkach bhybaju kategorie bez rukavov, resp. ine....kde mam zaradit 3/4 rukav, alebo co ja viem 7/8, aby ma zakaznicka neobvinila, ze som uviedla nespravne informacie...