Vypila som pokazený ľadový čaj

bejby4
13. aug 2018

Ahojte vypila som pokazeny ladovy caj bol taky kyslo bublinkovy a vona bola taka .nic sami nestane ze ?? Dakujem za radu

ceresnovci
13. aug 2018

maximalne sa z toho poseres :P

stanik_67
13. aug 2018

@bejby4 ale prosim ta, nemas sa coho bat. fakt ta prinajhorsom prezenie ale inak ti nic vaznejsie nehrozi!!

beky1813
13. aug 2018

Nikdy si nic pokazene nevypila/nezjedla? Max.ta prezenie

hennyinnsbruck
13. aug 2018

Jezisi..... Rozluc sa zo zivotom
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

Neboj sa mala by si to prezit

darinks01
13. aug 2018

preco si ho pila ked si vedela, ze je pokazeny? respektive preco si ho dopila ked si ho prvy krat ochutnala a zistila, ze nie je celkom ok? :D tomu uplne nerozumiem. ale nie, nic sa ti nestane ani keby si vypila dva litre, maximalne budes mat hnacku a precisti ta ale ani to nemusi byt ak mas fest dobre travenie ;)

livisteve
13. aug 2018

kup si uhlie v tabletkách, pomáha aby si nedostala hnačku, poprípade Hylak probiotické kvapky

bejby4
autor
13. aug 2018

@darinks01 som sa pomylila vypila som kusok

matazirafa
13. aug 2018

Mne raz tak nesadol ľadový čaj a to bol inak dobrý a nič mu nebolo, ale v robote si mysleli ze som tehotná lebo som celé doobedie chodila grckať 😂 záleží co tvoj žalúdok znesie
@bejby4

asia83
13. aug 2018

@bejby4 Nič.

soldi
13. aug 2018

ja som ako tehotna zjedla pokazenu sunku a len ma raz prehnalo. z par glgov pokazeneho caju sa Ti vazne nema co stat 🙂
@bejby4

vlasica19
13. aug 2018

@bejby4 nemalo by sa ti nic stat. Ale ak sa velmi bojis daj si nejake prehanadlo, nech ti poriadne precisti creva, nech to zo seba vsetko von dostanes.😂 Ja som tiez uz velkrat pojedla sunku alebo jogurt, ktory bol pokazeny a zijem zatial 😉 Pokial to nezacalo este same behat je vsetko v poriadku 😀😀

eva8
13. aug 2018

syn mal z toho hnačky a bolesť bruška min 2 dni

preshibana
13. aug 2018

Bejby nebude sedet v koute.... 😂

sekina
13. aug 2018

Toto je fakt dovod na zakladanie temy....?????

whatever1
14. aug 2018

Fuj ja viem ze sa deju horsie veci ale aj ja som na take veci hakliva😱😂 by som asi umrela keby zjem alebo vypijem nieco po zaruke ako vazne😨 blueeee. Nebodaj by mi v piti pristala mucha. Kazdy mame svoje slabiny, inak som tvrdas😏