Výrobky Amway

elisskah
22. nov 2012

Mate s tym niekto skusenosti? Stoji to za tie peniaze? Hlavne tie cistiace prostriedky ma zaujimaju a pracie prostriedky, ozaj su take perfektne? Alebo ten filter na vodu. Cokolvek o tom viete, mozte napisat.

ivka_666
22. nov 2012

Ja mám ten spray na škvrny a super, poradila mi ho kolegyňa, ktorá s ním bola spokojná. Mamine zase chválila kolegyňa prací prach na škvrny, tak sa chystáme vyskúšať.

elisskah
autor
22. nov 2012

@ivka_666 no moja kolegyna s tym zacala robit a vychvaluje to do neba. Ten sprej aj mna laka, lebo mame take flakate podbradnicky, hlavne od mrkvy 🙂

ivka_666
22. nov 2012

@elisskah na malej veciach som to ešte neskúšala len na našich, ale zajtra skúsim a možem ti napísať. Ten prášok je vraj ešte lepší ;)

suuzi
23. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ja mam skusenost s pripravkom L.O.C. - tekuty cistiaci prostriedok - zvladol odstranit z gauca cervene vino a zo aj krv / nechala som posobit dlhsie/. kupuje ho moja mamina niekde od kamaratky, a mam iba odliate v ,malej flasticke pre raketo pripady

iwusca
23. nov 2012

Aj my pouzivame praci prasok, avivaz, l.o.c, a este cisticna sprchovy kut a tablety do umyvacky 🙂 podla mna su fajn, dlho vydrzia, takze ked sa to prpocita tak nie su az takedrahe a tvrdia ze su biologicky odburatelne, tak im verim 😀

iwusca
23. nov 2012

Prave som puzila 1x ten cistic na sprchovy kut a je genialny! Postriekala som nim sklo, bateriu aj sprchu, nechala asi pol hodku kym som zbehla do obchodu a potom som to len zotrela mokrou handrickou. Vsetky usadeniny od vodneho hamena su prec, sprchac je ako novy🙂

martinailova
23. nov 2012

dobry den ja pouzivam vacsinou vyrobky amway uz 10r a som veeelmi spokojna 🙂 pastu na zubky inu ani nekupujeme 🙂 LOC mam doma bezne na vsetko ...tablety do mycky takisto ... mam aj spray na nabytok zanechava sviezu vonu po dreve 🙂 a LOCspray na okna to je balada ...to len pomachlim s handrickou 🙂 a nemusim lestit a mam pokoj 😉 parfemy su perfektne a vzorky vam vydrzia dlho 😉 na tvar pouzivam sadu ARTISTRY asi 7r a verte alebo nie vyzeram mladsie 😵 spirala na oci a lesk na pery su take prirodzene vyzerajuce akoby som ani namalovana nebola a splnaju svoj efekt 😉 a to nehovorim o inych pripravkoch ktore bezne doma nepotrebujem ked raz som vycistila ruru so ZOOMOM proti mastnote tak uz len ju udrziavam a je to pohoda 😎 VRELO ODPORUCAM NETREBA SA BAT JE TO JEDNA SUPER FIRMA KDE MOZETE VSETKO VYSKUSAT A NEBUDETE LUTOVAT A MOZETE AJ PODNIKAT PREDAJOM S VYROBKAMI ...

lencika
26. nov 2012

ahoj aj ja pouzivam amway som s nimi velmi spokojna a hlavne strasne dlho vydrzia a nie je nic lepsie na cistenie rury 🙂

nicky182
11. máj 2013

Ahojte, aj ja vyrobky pouzivam, aj kozmetiku Artistry, som max spokojna, mozem Vam len a len odporucat, uz len kvoli 90 dnovej zaruky vratenia penazi 🙂 🙂 🙂

monka1011
17. sep 2013

ahojte,je tu niekto kto je u amway zaregistrovaný?ako to funguje potom s objednávkami,čo musím splniť,aby som objednávala za nákupnú a nie predajnú cenu?

palli198
17. sep 2013

@monka1011 ja priamo pracujem pre amway.Mozem ty odpovedat na vsetky otazky a poradit.

pedrooo2
25. mar 2014

Je to celkovo predražená blbosť sú kvalitnejšie tie veci kúsok ale 10 x drahšie ako štandard

pedrooo2
25. mar 2014

Ženy každý kto je registrovaný to bude chváliť pretože on bude zarábať na vašich objednávkach o tom to je.... 😀

kristinachuda
31. mar 2014

su tam perfektne veci.. a co sa tyka tych predrazenych cien su tam aj lacnejsie...takisto aj drahsie veci... ale berte to z hladiska o kolko dlhsie tie veci aj vydrzia oproti beznym cistiacim prostriedkom alebo kozmetiky a podobnych veci .. 🙂

naturonline
4. apr 2014

Sú skvelé a mám overený hlavne odstraňovač škvŕn. Len neviem momentálne kde by som ho mohla kúpiť. Ak má niekto tip z okolia BnB, poteším sa mu.

kristinachuda
10. apr 2014

@naturonline ak mate zaujem o ten odstranovac mozme sa dohodnut.byvam v PE a nebol by to problem. pre blizsie info a komunikaciu ak mate zaujem napiste na mi na mail Kristina.chuda696@gmail.com

ivankasemanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivankasemanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka49
31. máj 2014

Ak ma niekto záujem o výrobky viem zabezpečiť 🙂 Používam ich už pomaly 20 rokov.
mail: zdenkamw@gmail.com

zvolsiinylogin
10. jún 2014

@zdenka49 mam zujem, napis mi IP.....dik

zdenka49
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luboo111
18. júl 2014

@gmail.com Ak ma niekto záujem o výrobky viem zabezpečiť v okolí LM, LH 🙂

marika11kk
18. júl 2014

Ahojte, výrobky Amway vrele odporúčam. Mám veľmi dobré skúsenosti s L.O.C, ktorý má široké využitie od domácnosti, štvornohých miláčikov až po autá, a používam ho aj pri kúpeli. Odporúčam prací prášok SA8, kde už minimálne cena jedného prania je zaujímavá. Pánovi pedrooo2 - napíšte kde chodíte nakupovať lebo aj klasický obchod vytvára zisk.

ajfel1
3. nov 2014

Ahojte. Ja som mala problém s pleťou. Skúšala som rôzne výrobky, hlavne z lekárne. Netvrdím, že boli úplne zlé, no mojej pleti nijako nepomohli. Napokon som sa dostala k Amway . Pani čo s tým pracuje mi poradila a skúsila výrobky. Zdali sa mi super, tak som to riskla a zakúpila si hydratačnú sadu Artistry. Je tam záruka vrátenia peňazí, tak som si povedala, že o nič neprídem. Teraz mám už druhé balenie a je naozaj super. Ako už bolo hore spomínané, skvelé sú aj výrobky do domácnosti. Ak by ste mali záujem môžte si objednať aj cezo mňa. Okolie Za

kasbetka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catherine1503
5. jan 2015

Ahojte ja osobne som z BB výrobky amway používame už roky a fakt všetkého druhu 🙂 ak by ste mali otázky kludne sa pýtajte 🙂

andrea1434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni93
16. feb 2015

Ahojte, vie niekto objednat vyrobky z okolia ZA prípadne TT???

zdenka49
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni93
16. feb 2015

ďakujem