Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

rena9382
25. jún 2020

Ahojte, chcem rozbehnúť predaj eurony. Je tu nejaká zlata duša, ktorá mi stým pomôže?

lufi1
25. jún 2020

@rena9382 ste registrovana??

mijka88
25. jún 2020

@rena9382 ak už ste registrovaná, isto vám rada poradí vaša priama sponzorka. Ak ešte nad tým len zvažujete, kľudne sa ozvite 🙂 Robím s tým už 3 roky, mám bohaté skúsenosti a môj tím ide od marca krásne ⬆️😊 zatiaľ sa keďtak môžete pridať do mojej skupiny. Pošlem vám pozvánku.

zdenin
28. júl 2020

Ako sa tam da registrovať?

lufi1
29. júl 2020

@zdenin staci ak kliknete na tento odkaz a prepne vas to priamo na stranku eurony kde si poklikate vyrobky a urobiteregistraciu.predvyplni vam to cislo pre hosta tak cam budem moct pomahat pri objednavkach alebo ak budete nat nejaky problem.robim s euronou uz cez 2roky a max.spokojnost

https://www.euronabycerny.com/?sucl=5518bbd9409...

Mam na facebooku svoju stranku-upratane bez starosti,zaziadajte si o vstup a pozriete si vyrobky aj pouzitie tam davam
Keby nieco piste🤗

rena9382
29. júl 2020

@mijka88 dobrý deň. Ďakujem už mám poradkyňu.

lufi1
29. júl 2020

@zdenin mate zaujem sa zaregistrovat?

mijka88
29. júl 2020

@rena9382 určite vám vo všetkom veľmi rada poradí. Nech sa darí 😉

zdenin
29. júl 2020

@lufi1 hej mam zaujem neviem ci som dobre pochopila najprv musim kupit nejake vyrobky?

evita68
29. júl 2020

Výrobky odporúčam - z dlhoročných skuseností.. ak niekto potrebuje poradiť, som k dispozícii 🙂

lufi1
30. júl 2020

@lufi1 staci kliknut na ten odkaz odo mna a hned ste na stranke

bejcsi1988
9. jan 2021

Dievčatá ahojte, vie mi niekto povedať aku náhradu dali za babyland ? Lebo kedysi velmi dávno som mala avivaz od kamarátky a zistila som že už babyland nemajú. A miesto toho je ecomimi a pinky frou. Ktorá voni tak ako babyland ? Resp hľadám sladko pudrovo jemnu cistu vôňu 🙂 viete mi prosím niektorá poradiť ? Dakujem moc ! 🙂

lufi1
9. jan 2021

@bejcsi1988 ahoj namiesto babyland je ecomimi ta je jemno hruskova krasna vona a pinky frou je jahodkova
Ak mas zaujem o vyrobky robim s Euronou ozvi sa

knajula
9. jan 2021

@bejcsi1988 este napr. vona "Pure"´čistá, to je taká jemná, ale tiež taká podobná vôňa

bejcsi1988
9. jan 2021

Ďakujem 🙂 a aké máte skúsenosti s ecomimi prácim prostriedkom ? Alebo s tým UNI na biele aj farebne ? Sú možné ich použiť aj na tmavé ? Prášky sa dobre rozpustaju vo vode ? Neostávajú na veciach alebo daco ? 🙂

lufi1
9. jan 2021

@bejcsi1988 periem v geloch prasky su este ucinnejsie aj sa dobre rozpustaju ale ja davam kratke programy preto gel.piuzivam vsetky gely ale zdalo sa mi ze z univerzal gelu sa mi farbili veci tak kazdy zvlast.a tmave periem v gely na tmave kradne drzi cieru farbu
Eco mimi super vonia aj bez avivaxe a pradlo makucke

knajula
9. jan 2021

Ked dlhsie periesv v eurone, tak avivaz lepsie citit...ani zapach pracky nie je. Gely su fajn, praskove ucinnejsie, len nejako po nich kycham, ked davam do pracky. Naozaj aj staci tak malicko dat. Inac Paris vona uz asi tiez nie je, skoda.

sonnenshein
9. jan 2021

Ahojte, potrebovala by som objednat agenta, ale nemam chut sa registrovat, vyplnat, ani nic podobne. Ak mate moznost, poslite mi prosim ponuku na 1ks + postovne a dodaciu lehotu do spravy.
Dakujem vopred.

lufi1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lufi1
9. jan 2021

@sonnenshein poslitemi spravu

lufi1
9. jan 2021

@sonnenshein
@sonnenshein 10,30e plus 1,30 posta poslem v pondelok ak chcete

lufi1
9. jan 2021

@knajula po novych sa nekycha aj ja som ale teraz uz nie😁

knajula
9. jan 2021

@lufi1 ano?? dakujem za info

bejcsi1988
9. jan 2021

@lufi1 dakujem 🙂 ale teda da sa aj prášok používať na krátky program a pripadne tmavé ? Mamka sa o to zaujíma ... tak sa pýtam aj ja :D uvažujeme že by som ju skúsili. Ja mám žiaľ ozaj skúsenosť len s tou jednou avivazou babyland a mrzí má že už nie je - dúfam teda že ecomimi je to iste aj čo sa vône týka 🙂)) uvažujeme skúsiť najprv tuto radu aj čo sa pracieho prostriedku a avivaze týka a potom zvlast skúsiť ďalšie prostriedky postupne 🙂 počula som že pracku treba predtým vyčistiť tým cleanerom na pracky že vraj sj 2x treba keď sa nikdy predtým nepoužívala eurona ... ale ako čítam tak sú baby ktoré používajú bežný práci prostriedok a iba avivaz od eurony, pripadne ten cleaner ... mna zaujala aj vôňa oud - vie mi niekto povedať ako to voni? Je to sladké alebo ťažké koreniste ... ?

knajula
9. jan 2021

@bejcsi1988 no naj je vycistit a uvidis, kolko toho vyjde..ja mam vytok. hadicu do vane a ked vypusta vodu, tou hadicou potrasiem a normalne z tych zahybov hadice ide tolko ciernej mastnej spiny. Ja inac teraz vacsinou periem bud v dedre alebo vo faberlicu a tiez su bez tych pridavnych latok a avivaz striedam dedru a euronu, Cerny tusim zalozil jednu z tych firiem a potom druhy majitel sa osamostatnil a zalozill tusim euronu alebo naopak a su par km od seba. Neviem, ci su bratia ci co. Eurona je viac oncentrovana.
A tie vianocne caje...super.

evita68
10. jan 2021

@bejcsi1988 prášky na krátky program nie sú vhodné, nestihne sa rozpustiť a dôkladne oprať.. na krátky program je gél.. ja používam iba gély a sú super a stačí máličko. Ecomimi vonia úžasné, používajú ju aj ako bežnú aviváž, nie len na bábätkovske.. práčku treba vyčistiť , treba naozaj aspoň 2x.. úžasný na fľaky pri deťoch je agent, ten pokladám za Top vyrobok

bejcsi1988
10. jan 2021

@knajula dakujem 🙂 a oni majú už aj čaje ??? Som nevedela 🙈 ale dobre vedieť, dakedy možno aj skúsim 🙂 eurona mi je popravde viac sympatická 🤷🏼‍♀️

bejcsi1988
10. jan 2021

@evita68 dakujem za radu 🙂 aspoň viem že teda radšej gél kúpiť ... ja nemám deti takze periem si len svoje oblecenie blúzky košele tielka čo nosím do prace v kancelárii takze moc znečistené oblecenie nemám .. preto kratšie programy používam a na 40-50 stupňov, dakedy 30 ... len uteráky a postelne dám na dlhšie 🙂 ale tak aj na to by gély mali stačiť však ?

O agentovi som počula ... to sa da teda pridať aj do pracky ? Či zvlast použiť na fľaky namocit a potom až oprat ?! Som čítala že na veľa veci to baby používajú 🤔

evita68
10. jan 2021

@bejcsi1988 áno, na toto gély.. prášok je fajn na biele, ked napr.peries spodné prádlo, biele uteráky atď. Ja som spokojná s gelmi. Agent môžeš aj pridať do práčky. Ale na fľaky zaberá na 100 percent, keď namocis najskôr doňho a potom operies. Čo sa týka aviváže, ak máš rada svieže, výborná je Sunraya, veľmi dlho vydrží na prádle. OUD je dosť silná vôňa, taká pánska.

knajula
10. jan 2021

@bejcsi1988 maju..ten s pomarancom roibos..mnam a vona, ten druhy stale bol vypredany, ale maju aj ine..a aj kavy..kvalitne..napr.s coko a praz.mandlami..aj medy byvaju take ochutene, ryby..vyborny je sprej na rury aj odvapnovac konvic