Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
mijka88
21. sep 2019
Info z FB...
Zobraz celú správu
mijka88
20. aug 2019
Skupina o Eurone 🤩 nájdete v nej tipy do domácnosti, samé akcie, sútaže... a mnoho iného. Medzi poslednými príspevkami aj zaujímavý tip na omylom zafarbené oblečenie...:ok_hand:
https://www.modrykonik.sk/group/9636/
Ste vítané baby :slight_smile:
Zobraz celú správu
mijka88
11. aug 2019
Ahojte baby, má prosím ešte C&A u nás tú akciu - 50% z výpredajových cien? Dik :slight_smile:
Zobraz celú správu
mijka88
21. jún 2019
Dnes v ZUŠke s pánom spisovateľom :writing_hand::heart_eyes:
Zobraz celú správu
(5 fotiek)
mijka88
13. jún 2019
Hrdá som bola dnes :heart_eyes:
Zobraz celú správu
mijka88
Správa bola zmenená 5. jún 2019
Bazový sirup :slight_smile:

25 kvetov bazy
2 litre prevarenej vody
100g kyselina citrónová
2kg cukru (aj menej, je to dosť sladké, alebo pridať k luhovaniu plátky citróna)
Zobraz celú správu
mijka88
8. mar 2019
Ahoj ženy, krásny sviatok okrem iného :tulip:

prosím vás vaše posledné skúsenosti s DPD kuriérskou spoločnosťou? Ja mám aktuálne hrozný nerv na nich, od pondelka nie sú schopní mi doručiť balík odkedy ho dostali do prepravy. Včera mal byť doručený, ráno prišla sms kedy cca, tak jasné čakám na neho doma, nikde nič. Nakoniec som na stránke zistila že sa nedal doručiť, lebo prečo? Lebo z ich chyby, balík bol v úplne inom meste!!! Dnes mal byť opätovne teda doručovaný, nič sa nedeje, čakám, volám na linku, tak dnes ho nedali do prepravy! :triumph:
Toť môj výlev :tired_face:
Zobraz celú správu
mijka88
2. mar 2019
Pozývam vás k nám do skupiny. Nájdete odpovede na tieto otázky a nielen to, ešte omnoho viac :wink: kto sa chce pridať a dozvedieť sa viac, poprosím Like alebo koment. :hugging:
Zobraz celú správu
mijka88
12. feb 2019
Ženy, dievčatá, mamičky, babičky... :slight_smile: ostávajú posledné tri dni na odovzdanie zamestnávateľovi tohto tlačiva pre vykonanie ročného zúčtovania k dani z príjmov za rok 2018.

Pokiaľ chcete niekomu venovať svoje 2% z dane (inak prepadnú štátu...) nezabudnite zaškrtnúť toto políčko, aby vám zamestnávateľ vydal potvrdenie, inak sa 2%nebudú dať venovať nikomu ani spracovať.

*** ak nemáte niekoho, komu chcete pomôcť, určite tieto peniažky pomôžu maminke #calin tu z koňa

*** tiež veľmi pomôžu mojej dobrej kamarátke s predčasne narodenými dvojičkami (to nás spojilo:rolling_eyes:slight_smile:, maminka sa volá Vladena Hirková, na pomoc pre detičky založila aj stránku na fb Pomoc pre Sofinku a Alexa.

Ďakujem :kissing_heart:
Zobraz celú správu
mijka88
11. feb 2019
Výborný recept, skvelé šišky :yum: (dnes aj s odkazom od dcéry pre tatinka, ktorý sa vracia z práce domov) 🤩

https://varecha.pravda.sk/recepty/sisky-s-dzemo...
Zobraz celú správu
mijka88
10. feb 2019
Tak pridávam aj ja momentku z nášho dňa 9.8.2008 :heart:️ už po polnoci ako pán a pani Č... za doprovodu piesne "Když si náš dedeček babičku bral..." :slight_smile:
Zobraz celú správu
mijka88
22. jan 2019
Baby, prosím vás nájdem tu ochotnú mamičku z Trnavy? Potrebujem niečo vybaviť, napíšem do správy a štedro sa odmením. Ďakujem :pray:
Zobraz celú správu
mijka88
18. jan 2019
Ženy, dievčatá, maminky :slight_smile: robím si pri mojej práci taký malý prieskum, každá ktorá sa zapojí dostane jedno modré :blue_heart: a na konci mesiaca vyberiem 5 z vás a pošlem im voňavý darček.

Poďte do toho a odpovedzte mi prosím na ľahké otázky:
??? Koľko eur cca miniete za drogériu vo vašej domácnosti (len čistiace a pracie prostriedky - dekoratívna kozmetika, šminky nie)
??? Ako často nakupujete túto drogériu za mesiac
??? Počet členov domácnosti, koľko je z toho detí.

Ešte raz ďakujem za zapojenie sa do tejto ankety, vo februári to plánujem dať dokopy, verím že to bude zaujímavé zhodnotenie. :slight_smile:
Zobraz celú správu
mijka88
14. jan 2019
Tvarohový závin sa včera sa mimoriadne vydaril, ukladám recept :yum:?
https://www.toprecepty.cz/recept/21357-kynuty-t...
Zobraz celú správu
(4 fotky)
mijka88
20. júl 2017
Ahojte :slight_smile:

Vytvorila som skupinku o českej veľmi účinnej a pritom ekologicky šetrnej drogérie EuronabyCerny. Rada vám v nej privítam a vysvetlím ako výrobky čo najlepšie využívať a ich používaním si čo to prilepšiť k rodinnému rozpočtu, alebo získať odporúčaním ďalší príjem do domácnosti. Výrobky používam takmer dennodenne a spokojnosť veľká, všetko funguje tak ako má.

Vo výrobkoch nie sú obsiahnuté žiadne zbytočné chemikálie ako chlór, fosfáty, formalderhydy... a preto neškodia nám a ani životnému prostrediu. V pokoji ich môžu v domácnosti používať aj majitelia ČOV /čističiek odpadových vôd/, nenarušajú prostredie v ČOV a navyše nie sú nestované na zvieratách. Kvalita výrobkoch je doložená medzinárnými certifikátmi...

link na skupinu:
https://www.modrykonik.sk/group/9636/
Zobraz celú správu