Aviváž Eurona

nikikik
7. máj 2012

Ahojte, neviete mi poradit ako pouzivat avivaz Eurona Cerny? Vcera som ju prvykrat vyskusala a nic - uplne bez vone. NErozumiem tomu. Nemoze to by preto, ze som jej dala malo - t,j, jeden maly stuplik cca 5ml? Ked pouzivam Lenor davam 10x tolko- cca 50ml. Zda sa mi to malo na celu pracku. Dala som to normalne pred pranim, do priehradky na avivaz. Poradte prosim ako na to.. Vdaka

corvetka
26. máj 2012

@nikikik Ahoj, o Eurone som zatiaľ len čítala, ale ak sa nemýlim, tak je to podobná firma v ČR ako Dedra. Ja používam práve aviváže z Dedry a tiež sa dávkuje len jeden vrchnáčik. Pravdupovediac, každá tá aviváž je parfémovaná inak. Niektorá viac, iná menej. Myslím, že to teda záleží aj od konkrétnej vône, ktorú si si vybrala, možno práve tá tvoja je z tých jemnejších. Mne tiež chvíľu trvalo, kým som si vybrala tú svoju, nakoľko mám rada voňavé prádlo. Vyskúšala som ich niekoľko a tú svoju už mám navždy, dokonca niekoľko a fakt stačí dať len jeden vrchnáčik a prádlo krásne vonia aj keď ho suším vonku.

nelly75
21. nov 2012

@nikikik ahoj našla som túto tému až teraz, možno pre zaujímavosť, pred používaním prostriedkov Eurona je dobré pračku vyčistiť od plnidiel a usadenín čističom práčky. Dávkovanie je také ako odporúča výrobca 18ml na celú pračku čo sú vlastne tie 3 vrchnáčiky. Ale stačí aj menej. U nás v domácnosti sa čistiace a pracie prostriedky nachádzajú len Eurona a sme veľmi spokojný.

euronask
4. sep 2015

V prípade, ak má niekto záujem o spoluprácu, resp. chce len nakupovať pre svojich blízkych so zľavou, stačí mi napísať na email: euronaprezdravie@gmail.com emoticon

bubu62
19. feb 2019

Aj ja mám skupinu aj na mk aj na FB eco.ekologicka drogeria a kozmetika s ecolabel, poďte k nám darček pre Vás mám.