Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
30. sep 2009

maggi ideeeeeee 😀 a schvaluju ostosest

girka
30. sep 2009

prave mi odpisali z kucharky, ze mi darceky poslu do troch tzydnov, ked doplnia zasoby na sklade

girka
30. sep 2009

a maggi mi schvalilo len jeden recept

monyka81
30. sep 2009

Zásielku vybavíme do 3 týždňov. Keďže darčeky už nemáme na sklade.
Dáme Vám vedieť kedy ju odošleme. Prosím o potvrdenie adresy.
tak toto mi prislo s kucharky

monyka81
30. sep 2009

a este toto opytala som sa kedy budu bodovat recepty ----Za posledny tyzden bolo pridanych 2500 receptov, bohuzial nestihame ich overovat. Snazime sa, ale pri overeni receptu sa prida dalsich 10 🙂

poprosim Vas o strpenie - body sa Vam vsak pripisuju.

mikalove
30. sep 2009

niečo schvalili aj mne,,ešte by mohli na jednom konte mam 962b,

mikalove
30. sep 2009

chudáci,nech zoberu viac zamestanancov 😀

mikalove
30. sep 2009

už napísali aj mne na ten poslený darček to isté

kucharkask
30. sep 2009

Renata mate pravdu dnes sme Vazne nestihali s odpovedami, ale myslim ze sme Vam odpovedali do 25 hod, ked nie do 24 hod, 🙂

Snazime sa na kucharke aj odpisovat, aj pisat, aj objednavat a posielat,niekedy je to vsak nemozne 🙂🙂
Asi tam dame 48 hodin.

IVAKO darcek dosiel?

dalve
1. okt 2009

fann C

tinesa
1. okt 2009

dobre ranko
tak na maggi sa konecne zobudili 😵
vcera aj mne prisli tie palice a od maggi cakam za 1000 bodov

titkovamiriam
1. okt 2009

Dobre ranko!ak niekto kupujete chvilku tak tam mam foto 😀 ,kucharko vitaj 🙂

buchta11
1. okt 2009

mikalove hlavna cena v tej cole je relax a nakupovanie v hodnote 3 333 eur.. a vyhra niekto ztých čo boli výhercami v jednotlivých kolách z nich vyberarú co sa im pácil najviac príspevok... iínak co ten palmolive? vyhral niekto tu dovču? a ostatne ceny nic?.. mne vcera prisiel zo suy.sk plysacik co som vyhrala na facebooku no potesi aj ked dieta niesom uz :D..

liana189
1. okt 2009

dovolenku vyhrala lienulenka a ja som pisala do palmolive pred 3 dnami,ale zatial nikto neodpisal no ja dufam ze nam tie ceny poslu 😝

avanka
1. okt 2009

Dobre rano, toto mi prislo z kucharky
Ďakujeme za Váš email,

Zásielku vybavíme do 2-3 týždňov. Keďže darčeky už nemáme na sklade.
Dáme Vám vedieť kedy ju odošleme. Vam mozno aj osobne, keddze odtial mam
manzelku a chodim tam kazdy tyzden 🙂

juj, strasne sa tesim 😉

Aj Lukaskovi je uz lepsie a to je pre mna najvacsia vyhra 😀

Miri, kuknem na tie tvoje kvetiny na fotke 😉

monyka81
1. okt 2009

Vyhodnotenie bude na budúci týždeň za september, a v priebehu októbra rozpošlem balíčky. Ak ste nová, na budúci týždeň Vás požiadam o adresu.
Pekný deň zuzana toto z maggi

zuzin78
1. okt 2009

dobre ranko
saskarisko ja som volala na info linku do pribinacika v pondelok, a povedali mi, ze budu posielat tento tyzden kocurikov. zatial mi nic neprislo, hadam pridu...
maggi mi schvalilo len 2 recepty 😠
miri, kuknem sa aj ja na tu chvilku pre teba 😎
avanka super, ze Lukaskovi je uz lepsie. sofi uz nema horucku, ale lasle ako tuberak. tak musim ist s nou k doktorke. moc sa mi nechce, ale musim.. 😠

zuzin78
1. okt 2009

holky objednavala niektora na mojedite.cz darceky? za kolko vam to prislo? ja cakam uz msiac a nic, aj som im napisala a nic 😠

wighy
1. okt 2009

ahojte

mne z kucharky neodpovedali ☹ baby vy ste objednavali cez kontaktny formular?????????

renettka
1. okt 2009

a mne už tiež odpísali z kuchárky🙂

renettka
1. okt 2009

wighy áno cez ten formulár

dalve
1. okt 2009

mne dnes konečne došla výhra čo som písala článok o kúpalisku: jedna velká hnedá taška, kniha od elizabeth kostovová - historička, oriflame - wonder lash waterproof mascara, avon - ultra colour rich lipstick (dobre hnedý, taký ani nepoužívam) a este set z avonu - náhrdelník s náramkom 😀
kupila som si aj chvílku pre teba - hned si do nej zalistujem
a este velku obalku, ze mi neuznali v madarsku matersku, lebo mi nejake papiere zevraj chybaju z uradu prace, z roboty odkial som odisla a z obecneho (no zajtra môzem íst vybavovat) a pritom v robote kde mi davali papiere hovorili, ze to je vsetko a ine nic nemusim im tam posielat, no pekne.

zuzin78
1. okt 2009

dalve to potesi take vybavovanie 😠 moja kamaratka musela ist do Ciech,lebo jej chybal jeden papier, a ked ho nebude mat, tak nedostane ani korunu-cent 🙄

katuskapd
1. okt 2009

ahojte tak magi nic neschvalilo,
kucharka vas vymakla 😀 😀 ze kde sa zgrupujete 😀 😀
vcera som tocila rimel a o policko vedla, nevadi uz jeden mam len neviem kedy pride 😀
a vcera som dostala zadarmo migrenu, tabletka nezabrala, idem po dalsiu, a to zajtra cestujeme na svadbu. 😝

renettka
1. okt 2009

katuska..ty sa netešíš na svadbu? My zase v nedeľu krstiny 🙂

dalve
1. okt 2009

miriam - super fotka, a ides na ten výlet? podla mna tých 200 eur na to nestaci 😀

wighy
1. okt 2009

wooow dalve teeeda dobra uroda 😀 😀 😀 az na tie papiere z uradu 😠 😠 ☹