• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

4. októbra 2017 
Soutěž o ceny. Zvolte jedno video z naší tvorby v kategorii - Zábava a jedno v kategorii Zprávy. Ceny, 3 předplacené SIM karty O2 pro 3 výherce, budou odeslány do 2 týdnů po ukončení soutěže.

http://fotorecepty.mnoho.info/soutez---video-roku
3. jan 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
3. jan 2011 o 19:09 • klaspet
@sasenka12 mail, že posílají dárky, vůbec nepřišel, měla jsem rovnou cenu na poště. Přišla asi za týden po zadání, ale teď toho mají ke schválení asi hodně, tak to trvá. :wink:
3. jan 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je utorok, šup na rimmel :grinning:
4. jan 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, viete nejaké linky, kde posielajú vzorky pre detičky zadarmo? a čo hero, ešte posiela čajík a kašu? ak áno, neviete už kam sa to písalo??? prosím pomôžte, nemôžem to nájsť
4. jan 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 neviem,či ešte posielajú,ale adresa bola hero@hero.cz, môžeš skúsiť aj goldim@goldim.cz, posielali vzorky biomliečka, a ešte hamanek@hame.cz, odtial prišla výživka, sa mi zdá,ale objednávala som už dávno,tak neviem,či ešte stále posielajú :wink:
4. jan 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, idem sa registrovat do Harmony klubu, ak chcete niektora 5 bodov za odporúčanie, napiste mi do IP údaje
4. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka1982 jeeej, ozaj, aj som zabudla za ten čas :slight_smile: pri dvoch už moc nestíham :unamused: ďakujem ti, skúsim im napísať
4. jan 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2011 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://listuj.sk/index.php/component/content/article/37-sua/47-sua.html

tu som medzi sviatkami vyhrala rodinnu vstupenku do Bojnic na slachticke Vianoce, a kedze odtial pochadzam, aj sme ju vyuzili:slight_smile: takze aspon nejaka vyhra za poslednu dobu. lebo teraz po Vianociach je to so sutazami ina bieda, tak ale hadam sa to uz rozbehne :wink:
5. jan 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka1982
Ahoj mne prišla včera vzorka z hero@hero.cz, Sunárek- malinový drink 300g
5. jan 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkulkaa to máš šťatie,mne vraj poslali,ale nič mi neprišlo :frowning2:
5. jan 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte gratulujem kto ste vyhrali :slight_smile: idem trosku pokukat ci najdem niake nove sutaze :slight_smile:
5. jan 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok