Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

imiro
7. jan 2011

Soutěžte s novými soutěžemi na našem Facebooku. Vloženo 20 novinek se správnými odpověďmi. Stačí zkopírovat a odeslat. Řekněte o naší Facebookové stránce FOTOrecepty. Předem všem děkujeme. Soutěže stále doplňujeme.

http://www.facebook.com/pages/FOTOrecepty/12326...

Můžete si také přidat náš Facebook do přátel a pak již Vám neuteče žádná soutěž
se správnou odpovědí.

Soutěž o ceny. Zvolte jedno video z naší tvorby v kategorii - Zábava a jedno v kategorii Zprávy. Ceny, 3 předplacené SIM karty O2 pro 3 výherce, budou odeslány do 2 týdnů po ukončení soutěže.

http://fotorecepty.mnoho.info/soutez---video-roku

sisska
7. jan 2011

vyhercovia sutaze, skuste sa pohladat 🙂
http://nadoma.cz/clanky/vyhodnoceni_souteze_kuc...

skrecok
7. jan 2011

Baby, ktore ste clenkou Nivea klubu mam otazku.
Odkladali ste, resp. odkladate pokladicne blocky? Ked si pomyslim, ze ked chcem vybrat za nazbierane body nejaky darcek, tak by som mala odkladat vsetky bloky o nakupe vyrobkoch Nivea co je fakt blbe.

martinka17
8. jan 2011

@skrecok ja teda nie...teraz som poslala 170 bodov, to by bolo vyše 100 bločkov a polovica je napr. od sestry, vymenené...a to nevravím, že mi mama k darčeku asi ťažko pribalí bloček 😀

skrecok
8. jan 2011

@martinka17 to ved prave, vela sme dostali ako darceky... 😝 Pytala som sa kvoli tomu, lebo to bolo napisane v podmienkach, ze: "Starostlivo si, prosim, uschovajte originaly dokladov o kupe vyrobkov, lebo si vyhradzujem pravo Vas o ich predlozenie pisomne poziadat." 😅 😕

martinka17
8. jan 2011

@skrecok hej, to poznám, zatiaľ nepýtali ani raz, tak verím, že ani nebudú 😀

anjelicek11
8. jan 2011

@skrecok ja si tiez neodkladam, zberam od konca r. 2009, a neviem teda kde by som to skladovala a je fakt, ze k darceku si bloček nepytam 😀

skrecok
8. jan 2011

@martinka17
@anjelicek11 super, dakujem a dufam, ze prave odo mna nebudu pytat blocky...
Inak ani vo sne by ma nenapadlo si vypytat k darceku blok. 😀 😀 Nech su radi, ze kupujeme, resp. dostavame vyrobky od nich a nieto este pytat od nas bloky... 🙂

eny1
8. jan 2011

jeee, prave som vytočila balíček z rimmelky...a to som neverila, že aj sa to niekedy vytočí. 😀

skrecok
8. jan 2011

@eny1 super, gratulujem ti. 😵 Ako si vytocila, co sa tam zobrazilo?
Ja som vytocila iba 70 bodov, ale nevadi. Ja aj tak neverim, este som za cely zivot skoro nic nevyhrala, len to pre zabavu skusam. 😀

eny1
9. jan 2011

@skrecok no skúšaj aj behom dňa sa tam prihlásiť a možno sa podari vytočiť. ja už som tam skoro rok a podarilo sa.

petka1982
9. jan 2011

@eny1 gratulujem k rimmel balíčku 😵

skrecok
9. jan 2011

@eny1 len som sa pytala... 😀 inak ti velmi gratulujem. 😵

niqi
9. jan 2011

vie niekto poradit ako sa dostanem k vzorkam detskej kozmetiky, pripadne vzorkam mliecka a pod. dakujem za kazdu radu

titkovamiriam
9. jan 2011

pampers.je .cz

martinka17
9. jan 2011

mne papmpers povedali, že neposielajú asi pred 3 mesiacmi, ak niekomu pošlú, dajte mi vedieť. 😀

eny1
9. jan 2011
rikamf
9. jan 2011

@skrecok ahoj mozem sa opytat na web adresu kde sa da tam do nivea klubu zaregistrovat? dakujem

rikamf
9. jan 2011

@adulikka ahoj mozem sa opytat o aku ruletu ide, som tu prvy krat vzdy pozeram len animal kingdom, a celkom ste ma tu zaujali, budem vdacna za kzdu radu o co sa tu pise dakujem velmi pekne dopredu

rikamf
9. jan 2011

@martinka17 dakujem

martinka17
9. jan 2011

@rikamf 😉 😀