Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzka2010
8. feb 2011

@martinka17 tebe kolko priratali za akcny ukol?mne uz pise, ze komentar nebude bodovany, ale minule mi len 1bod..

martinka17
8. feb 2011

@zuzka2010 mne za akčný nedali minule nič. ☹ A za komentár ak vypíše, že nebude bodovaný a má ešte byť, že je napr. prvý, tak sa tam na stránku po 2 hodinách vrátim a skúsim. Chodím tak celý deň, nakoneic tie 3 body navyše dostanem 😀

slamienka
8. feb 2011

baby, vysvetlili by ste mi podstatu akcneho ukolu? Nechapem, ako ziskat tie body, nenasla som tam nijaku ulohu a tiez mi to prirátalo len bod

martinka17
8. feb 2011

@slamienka treba napísať nejaký zaujímavý komentár k danej téme. Oni po istom čase komentáre vyhodnotia a ak stojí za to, pridajú nejaké body, max. je teraz 10 bodov. Podľa mojej skúsenosti to musí byť zopár viet🙂

alana1111
8. feb 2011

@martinka17 už si dostala ten stojan? lebo ona ešte nie 😠

martinka17
8. feb 2011

@alana1111 nie a to pred týždňom písali, že pošlú, už im nverím ☹

zuzka2010
8. feb 2011

@martinka17 stojan pride, aj mne prisiel ovela neskor ako odpisali, ze poslali..a prisiel velky🙂

martinka17
8. feb 2011

@zuzka2010 joj, to by bolo super, ja ho čakám pre maminu, sa teší, sa dokonca zo začiatku stále pýtla otca, či nemá balík 😀

zuzka2010
8. feb 2011

@martinka17 ani si nevies predstavit ako ma potesil ten velky..dufam, ze este podobne akcie sa budu opakovat🙂prijala by som spat maggi

gabka75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
8. feb 2011

@zuzka2010 ja som magi nestihla, ani mi nepripomínaj. ☹ Mohli by niečo zase dať.-) Aj Orion, tie omalovánky, škoda reči 😀

zuzka2010
8. feb 2011

ja som maggi stihla asi 2 mesiace, keby som bola vedela tak makam a makam🙂mohli by sme si aj nejake kody alebo nieco vymenit, podla toho co zbieras..co ty na to?vcera mi prisla osuska nivea, je uzasna, kvalitna..

martinka17
8. feb 2011

@zuzka2010 ja zbieram teraz len niveu a jojo, iné doma nemám🙂 Ináč prišla dnes tescoma 😀 😀 😀 😀

kitkat44
8. feb 2011

dnes sa toci rimmel tak nezabudnite 🙂 a uz mi prisiel domov ten darcek za to co sme mali pisat komenty k novemu kabatiku cajanka 🙂

snazilkananr
8. feb 2011

Máme vás radi a preto sme s Mary Kay pre vás s veľkou radosťou pripravili hneď dve valentínske súťaže, v ktorých môžete získať 3 romantické darčekové sady Romantic Petals a parfum Thinking of you™!

http://www.nevesta.sk/sutaz-nikdy-nie-je-dost-r...

snazilkananr
8. feb 2011

http://www.nevesta.sk/vyhrajte-luxusny-vikend-v...

Vyhrajte luxusný víkend v kaštieli v hodnote 700 Eur!

belova.r
8. feb 2011

caute kocky dosiel mi hajanek a to len vdaka vam, ste super, ja chodim na vsetky mozne stranky, dnes dosiel aj z nivei
hrncek termo taky fantasticky ani som neverila ze bude hriat a posluzil v praci, objednajte si ho, ja mam z nivey uz tolko veci deku, ale to je nekvalitna, aj osuska je nekvalitna, ale velmi vela inych, ale chcel som sa hlavne spytat a povedat ze asi som skoncila na buenu stale mi ukazuje v diskusii, ze tvoj komentar nebude hodnoteny, a to som nepropagovala ziadnu firmu ja neviem co im vadi

belova.r
8. feb 2011

dievcatka moje a do fa mam tiez zaslane kody davno a nikto mi ani odtial nenapisal ze mas tu kody

misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
9. feb 2011

čafte niak vas zanedbavam-rama ma zasa desiatove boxi pri kupe dvoch masiel-celkom pekne a idem pokukat niake sutaze 🙂