• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

1. decembra 2017 
ahoj zuzka mozes mi poslat registrovat do tych dotaznikov, co si teraz nedavno pisala pekny vecer, dakujem
belova.r@azet.sk
17. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na bueno je nové mesto, za ten svet si neviem spomenúť, ktoré to je :angry: :grinning:
18. feb 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kúpili ste si súťažné bueno? ja áno, mám tam napísané súťažný kód: ... a kódu nikde :grinning: poteší, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2011 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
18. feb 2011 o 07:11 • babatko88
@babatko88 veď máš najviac hlasov, čo sa deje?
18. feb 2011 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 ešte je možné, že problém je v tom, že prosíš o hlasy, tu to nemajú rady :frowning2: ale vyhráš, neboj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ten kód je také číslo na obale, mrkni na stránku, myslím, že je tam ukázané, kde ho hľadať:slight_smile:
18. feb 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no a? ale to nie je zakázané, ak do témy prispievaš, tak čo? nepoznám 100ľudí na každej stránke, tak o čo im ide? ...ahaaa, už som ho našla :grinning: prečo to píšu na obal? ved to môžem stáť v obchode a smskovať donekonečna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 proste je to zakázané. Ja by som na tvojom mieste bola rada, že mi len zmažú žiadosť a nediskvalifikujú ma pre to, že sústavne porušujem pravidlá fóra :wink:
hej, ale tá správa, či si vyhrala nepríde hneď, ale do nejakých 24 hodín, takže to by potom bol asi problém:slight_smile:
18. feb 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 neporušujem pravidlá, je tam napísané, že ak do témy, v ktorej si vložila žiadosť o hlasy prispievaš, tak to ťam môže byť! .... pôjdem to tam potom nájsť :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 ako mne je to jedno, ja by som ti dala hlas, len som tam ešte na začiatku vložila príspevok a teraz už nemôžem. Ber to tak že si už aj tak vyhrala a nechaj adminky, nech to mažú, ak musia. :wink: :wink: :wink:
18. feb 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 nemožeš stát v obchode a esemeskovat lebo pre prípad výhry musíš výherný kod preukázat... tak zbytočne by si sms kovala ak by si kod nemala...
18. feb 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 tiež som ti dala hlas ale máš to jasne vyhrate...
18. feb 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus to bol vtip :wink: a ďakujem za hlas, tak už nech je ako chce, nemám už kam napísať :slight_smile:
18. feb 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 neboj, si vyhrala, malý sa poteší:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 veď práve, mne ide o malého, keď zapnem počítač, hneď okolo mňa stepuje, aby som mu ukázala macka :sweat_smile: tak by ma strašne mrzelo nevyhrať :frowning2: ale uvidíme, ak nie, dúfam, že nejakého podobného nájdem v obchode :sunglasses:
18. feb 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIVEA klub má novú súťaž, ale neviem dať link,lebo ma automaticky prihlasuje :unamused: :grinning:
18. feb 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 aj mne to prislo, link netreba, poslali kazdemu, kto je registrovany:slight_smile:
18. feb 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 ha, tak super, apsoň to každý skúsi, ja samozrejme nič :grinning:
18. feb 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko88 myslim, ze nikto z tych, co sa zapojili, nechce vyhrat pre seba, ale svoje male, takze nie si jedina :wink: a v tejto teme zvyknu ziadost o hlasovanie mazat, pretoze sem pri nejakej sutazi pride dost zien, ktore inak neprispievaju a iba ziadaju o hlas. tak to mi pride divne :wink:
18. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 ani ja, to by hned napisali, ze vyhravas?
18. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok