• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
Ahojte prosím vás čo to tu máte za súťaž bueno,kde to nájdem,dakujem za info!!!
1. mar 2011 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka2010
ja neviem to som neriesila ja sa registrujem vsade co stoji za to ci v CR alebo SR :astonished:
ale com mam s paartyy skusenosti oni maju jednu stranku a na nej su party oboch krajin
takze skus za to nic nedas
1. mar 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.nadoma.cz uz opat funguje a neviem ci maju chybu ale mne hadze ze mam 1880 bodov a pred odstavkou som mala nieco cez 400. K starym darcekom pribudli aj nejake nove ale nic moc
1. mar 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
p.s. nadoma.cz dodatok baby pozor body pri nespravnom vyplneni kvizu sa Vam odpocitavaju. Takze nedavajte odpovede pokial si nie ste na 100% iste inak sa Vam bodiky odpocitaju
1. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 mne to nefunguje :grinning:
1. mar 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 co ti nefunguje? cela stranka alebo ti neodpocitalo body ked si netrafila spravne odpovede?
1. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 mne tá stránka stále ukazeje, že je v rekonštrukcii :frowning2:
1. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 tak to je sranda neviem na aky server sa napajam ale pri tom pocte bodov ktory mam by som si mohla objednat asi vsetko z eshopu. Skoda, ze ma to nejak moc neoslovilo
1. mar 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 tak akomňa to pripája ako cez honolulu, škoda reči, 10 minút niečo načítava :angry:
1. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 a inak som tie body predsa len vyuzila dala som si 2x tie topanocky a 2x solnicku s korenickou. Body mi to odpocitalo a tak uvidim co z toho bude. Max mi predpokladam napisu, ze bola chyba na ich stranke a bodov som nemala tolko a ze mi to teda nedodaju. Ved uvidime nic sa nedeje. Tu solnicku som chcela len som cakala na nieco lepsie no a papuce sa nam zidu pre navstevy takze ak to vyjde vyjde a ked nie nevadi.
1. mar 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 ako ja som asi na inej planéte, ale mne v podstate ukázalo staré darčeky o nejakom vstupnom teste len snívam. Mám svojich 250 bodov, žiadna sláva :frowning2:
1. mar 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fičim na nadoma a dam vediet :slight_smile:
1. mar 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@slavka11 konečne som tú solničku našla aj pantofle, ach jaj, som dnes fakt unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Tak ja na tvojom mieste skôr beriem tie balíčky, ale ja nemám ani na ten najlacnejší. Ináč ten boxík rama je taký mini pici, akurát na brumíka a zato chcú 300 bodov :astonished: To mi sánka spadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to na nadoma tiež ukazuje viac bodov...1818 a to som mala tuším okolo 800
1. mar 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snilko7 aj ja chcem :frowning2: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darčekové poukážky, kopec sladkostí:
http://www.geni.sk/sutaz-o-atraktivne-ceny/
1. mar 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 mne sa stránka spustila len raz a to som nestihla nič urobiť :angry: všimla som si, že mám miesto 470 bodov, nejakých 880 alebo čo a potom ma to vyplo a viac to nejde :angry:
1. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart ako vrrrr, všetci máte viacej a samozrejme JA NIEEEEEE :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok