Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
21. mar 2011

@cencula cokolvek od figara ale vysledna hmotnost je 1500 g treba rychlo konat
pravidla mas na www.figaro.sk

titkovamiriam
21. mar 2011

http://www.rldbooks.org/webmarketing/slovak/ind...

toto je velmi starý link volakedy posielali tak som ho sem hodila ak by bol zaujem

slavka11
21. mar 2011

@ankan neboj nevykam ti to iba hromadne som pisala pre vsetky devuchy ktore by chceli dotazovat nadoma.cz a tiez som sa cudovala nad tym boxom ze ci si to niekto zoberie ale ako sa vravi zadara nech aj roztrhne 🙂 a mozno ludia iba chceli minut body a bali sa aby im neprepadli alebo ten box fakt niekomu vyhovuje mozno len my sme narocne 😀

martinka17
21. mar 2011

@ankan presne ako píše Slavka, ten box je pici mini, tak na brumáka, ale nie na desiate 😀
A tiež to bodovanie a celý prístup, škoda reči 😠

@babatko88 ak sem pravidlene chodíš a dáš raz, tak to tu nechajú. vtedy si dávala aj 3 krát za deň, tak preto asi mazali 😀 😀

martinka17
21. mar 2011

@slavka11 ináč, keby som dostala zadarmo 2000 bodov, tak by so si aj vybrala, veď darované je darované 😅

slavka11
21. mar 2011

@martinka17 to niekto dostal az tak vela bodov

martinka17
21. mar 2011

@titkovamiriam tak to bola pekná nedeľná nádielka vzoriek 😀
@ankan zmenili sa pravidlá hlasovania? Toto som nevedela, ja nesúťažim na hlasovania, mám málo známich na to 😅

@babatko88 tak prepáč, ja som nevedela, že sa nesmie 😲 dávať sem link

ajulienka81
21. mar 2011

@martinka17 toto poznam, tiez sme obcas viackrat hore a je pre mna sviatok, ked len raz za noc. a to sa minule jedna znama stazovala, ze syn uz ma 7 mesiacov a stale sa este v noci budi na krmenie 😒 tak v tom veku som to brala este ako uplnu samozrejmost a neriesim to zatial nijako ani teraz. nasa bude mat 2.

martinka17
21. mar 2011

@slavka11 v diskusii jedna maminka písala, že všetky body, ktoré už minula sa jej pripísali na konto....neivem, už ale koľko presne 😀

martinka17
21. mar 2011

@ajulienka81 ono všetko raz príde, ja už som to nechala tak, 2 krát sme sa po pár týždňoch dostali k odstávke nočného kojenia, a o pár dní sme zase krásne v noci papali...tka nech sa odstaví sám 😅

slavka11
21. mar 2011

@martinka17 aha no tak ja som si to nepocitala ci mi pripisali tolko kolko som minula ale v kazdom pripade mna to potesilo a ked tak pozeram na svoj ucet minula som to co mi dali navyse a plus minus par bodov hore dole mam ten isty stav aky som mala pred tym uzasnym prerobenim stranky

slavka11
21. mar 2011

ozaj dievcatka pytam sa opat ak by ste mali niektora zaujem o odkupenie kavovaru Dolce Gusto Melody II v hodnote 39€ dajte mi vediet. Ostane mi s dolce gusto paartyy a ja o neho zaujem nemam a co mam info tak asi ani hostia by ho nechceli tak ak to niekomu pomoze napr. ako darcek budem rada, ak nie tak sa nic nedeje poslem ho spat
pouzity bude iba jedenkrat a bez ohladu na to budem davat nan pozor ako na oko v hlave (ale to by som davala aj keby som si ho nechala to je jasne 🙂 )