Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
16. apr 2011

v časopise Emma nájdete trendy náramok zadarmo a k tomu už o mesiac ku každej EMME jeden z 24 nádherných korálikov

adulikka
16. apr 2011
slavka11
17. apr 2011

@adulikka asi podobne koraliky maju v specialnom baleni Vinea v krabici 4ks. Maju to v hypernove ale mozno aj v inych retazcoch. V tej Vineii je naramok a tri koralky maly by byt kazdy inej farby kde kazdy znamena nieco ine ale ja som mala tri rovnake ale aj tak to vyzera celkom pekne

adulikka
17. apr 2011

http://www.eduscho.sk/

slavka11 super vedieť

adulikka
17. apr 2011

slavka11 to posledné len do 10 .apríla 2011

slavka11
17. apr 2011

@adulikka hmmm vdaka za upozornenie necitala som detaily iba som videla sutaz tak som kopirovala link a vlozila ho sem. Skoda ze si to nemozem vymazat

d198815
18. apr 2011

ahoj baby hrate niektora toho jupika????podla mna mi to nejde alebo je toi totalna somarina
doma mam dva kody jeden mi nechce zobrat lebo pozostava z pismenok a oni beru iba cisla a ten druhy je ciselny ale ani ten mi nechce zobrat no tak to co je uz za somarinu.. ☹

slavka11
18. apr 2011

@d198815 ja som tiez skusala zadat jeden kod a vyhadzuje mi ze je chybny takze asi to este nie je dobre spustene a inak vyhry ze za tri kody setric do mobilu, potom tusim tapeta a potom neviem identifikovat podla obrazku co to chce byt a dalej nic tak neviem bud sa z toho este nieco vykluje alebo kaslat na to

slavka11
18. apr 2011

opravujem tu su pravidla a aj ceny na jupika Ako súťažiť?

1. Kupuj Jupíky Aqua (jahoda, jablko, citrón alebo melón) a Jupíky ovocné (multivitamín, pomaranč, jablko, jahoda alebo cherry cola).

2. Nájdi na vnútornej strane etikety unikátne kódy, zaregistruj sa na www.jupik.com a zadávaj kódy.

Čo môžeš vyhrať?

Každý kód, ktorý zadáš, sa počíta!

Keď zadáš 3 kódy, môžeš si stiahnuť na svoj mobil alebo do PC hudbu z novej TV reklamy Jupíka.

Keď pridáš ďalších 7 kódov a spolu tak budeš mať 10 kódov, môžeš si do svojho mobilu alebo do PC stiahnuť svoju postavičku z JUPÍK CITY.

Nazbieraj spolu 35 kódov z obalu Jupíka a pošleme ti na tvoju adresu skvelé ozdoby s členmi Jupík Teamu.

Do 26. 6. 2011 zadaj 50 kódov a na papier formátu maximálne A4 znázorni, ako si predstavuješ Jupík Team a jeho dobrodružstvá v ríši Mayov. Môžeš použiť akúkoľvek výtvarnú techniku a nástroje. Vďaka tomu potom postúpiš do hry o hlavnú cenu - rodinný víkend v zábavnom parku Phantasiland v Nemecku. Na konci súťaže vyberieme tie najkrajšie kresby, ktoré týmto super víkendom odmeníme.

3 kódy spolu = hudba do mobilu alebo PC

10 kódov spolu = postavička ako tapeta na tvoj mobil alebo obrázok do PC

35 kódov spolu = ozdoby s členmi Jupík Teamu

50 kódov spolu + zaslaný obrázok = vstup do hry o víkend s rodinou v zábavnom parku

Súťaž prebieha od 18. 4. 2011 do 26. 6. 2011. Úplné pravidla nájdeš tu.