• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

16. júna 2017 
16. apr 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v časopise Emma nájdete trendy náramok zadarmo a k tomu už o mesiac ku každej EMME jeden z 24 nádherných korálikov
16. apr 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka asi podobne koraliky maju v specialnom baleni Vinea v krabici 4ks. Maju to v hypernove ale mozno aj v inych retazcoch. V tej Vineii je naramok a tri koralky maly by byt kazdy inej farby kde kazdy znamena nieco ine ale ja som mala tri rovnake ale aj tak to vyzera celkom pekne
17. apr 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.eduscho.sk/

slavka11 super vedieť
17. apr 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka11 to posledné len do 10 .apríla 2011
17. apr 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka hmmm vdaka za upozornenie necitala som detaily iba som videla sutaz tak som kopirovala link a vlozila ho sem. Skoda ze si to nemozem vymazat
17. apr 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby hrate niektora toho jupika????podla mna mi to nejde alebo je toi totalna somarina
doma mam dva kody jeden mi nechce zobrat lebo pozostava z pismenok a oni beru iba cisla a ten druhy je ciselny ale ani ten mi nechce zobrat no tak to co je uz za somarinu.. :frowning2:
18. apr 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@d198815 ja som tiez skusala zadat jeden kod a vyhadzuje mi ze je chybny takze asi to este nie je dobre spustene a inak vyhry ze za tri kody setric do mobilu, potom tusim tapeta a potom neviem identifikovat podla obrazku co to chce byt a dalej nic tak neviem bud sa z toho este nieco vykluje alebo kaslat na to
18. apr 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem tu su pravidla a aj ceny na jupika Ako súťažiť?

1. Kupuj Jupíky Aqua (jahoda, jablko, citrón alebo melón) a Jupíky ovocné (multivitamín, pomaranč, jablko, jahoda alebo cherry cola).

2. Nájdi na vnútornej strane etikety unikátne kódy, zaregistruj sa na www.jupik.com a zadávaj kódy.

Čo môžeš vyhrať?

Každý kód, ktorý zadáš, sa počíta!

Keď zadáš 3 kódy, môžeš si stiahnuť na svoj mobil alebo do PC hudbu z novej TV reklamy Jupíka.

Keď pridáš ďalších 7 kódov a spolu tak budeš mať 10 kódov, môžeš si do svojho mobilu alebo do PC stiahnuť svoju postavičku z JUPÍK CITY.

Nazbieraj spolu 35 kódov z obalu Jupíka a pošleme ti na tvoju adresu skvelé ozdoby s členmi Jupík Teamu.

Do 26. 6. 2011 zadaj 50 kódov a na papier formátu maximálne A4 znázorni, ako si predstavuješ Jupík Team a jeho dobrodružstvá v ríši Mayov. Môžeš použiť akúkoľvek výtvarnú techniku a nástroje. Vďaka tomu potom postúpiš do hry o hlavnú cenu - rodinný víkend v zábavnom parku Phantasiland v Nemecku. Na konci súťaže vyberieme tie najkrajšie kresby, ktoré týmto super víkendom odmeníme.

3 kódy spolu = hudba do mobilu alebo PC

10 kódov spolu = postavička ako tapeta na tvoj mobil alebo obrázok do PC

35 kódov spolu = ozdoby s členmi Jupík Teamu

50 kódov spolu + zaslaný obrázok = vstup do hry o víkend s rodinou v zábavnom parku

Súťaž prebieha od 18. 4. 2011 do 26. 6. 2011. Úplné pravidla nájdeš tu.
18. apr 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok