Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
29. apr 2011

inak tieto kinder vajíčka čo vyhrala z lidla dávam foto ,sú toho dve krabice po 72 ks

ajulienka81
30. apr 2011

@slavka11 gratulujem! 🙂

ajulienka81
30. apr 2011

@adulikka a vidim, ze uz aj ubudlo 😀

slavka11
30. apr 2011

@adulikka gratulujem Ti paradna vyhra , ale obaly si odkladajte ved kinder robi z casu na cas nejaku akciu tak potom to uz len das do obalky a posles nemusis kupovat
p.s. a dakujem za gratulaciu k predplatnemu

slavka11
30. apr 2011

@ajulienka81 dakujem za gratulaciu

titkovamiriam
30. apr 2011

@adulikka velka gratulka to bude skladania🙂-presne ibaly odlož 🙂

imiro
30. apr 2011

Nové soutěže na Bezva Facebooku. Vloženo 10 novinek se správnými odpověďmi. Stačí zkopírovat a odeslat. Včetně filmu k legálnímu stažení zdarma. Soutěže pro ČR i SR. Řekněte o naší Facebookové stránce Bezva. Předem všem děkujeme. Můžete si také přidat náš Facebook do přátel a pak již Vám neuteče žádná soutěž se správnou odpovědí. - http://www.facebook.com/bezva

martinka17
30. apr 2011

všetkým výhercom blahoželááám 😀 😀 😀 😀

angelheart
30. apr 2011

Všetkým gratulujem! 😀

Ja sa tiež pridávam, po nejakej dobe som došla domov, čakal tu balíček Yves Rocher - lesk na pery, kontúrka a ceruzka na oči - za anketu Žena a život a fanúšikovské tričko z Plus 7. Je super, biele, vpredu slovenský znak, vzadu č. 1 a nad tým meno 😅 😅 Asi mi bude trochu veľké, ale nevadí.

angelheart
30. apr 2011

Bueno už prišlo každému? Sa mi zdá, že na mňa zabudli ☹ ☹ ☹

martinka17
1. máj 2011

@angelheart skús im napísať, či sa to nestratilo cestou a blahoželám k výhram 😀 😀 😀

labus
1. máj 2011

@angelheart blahoželám a samozrejme aj všetkým kočkám čo vyhrali .Mne tiež došla výhra v piatok po dlhšom čase a reklamácii.Vyhrala som na plus prte vas kávu nescafe došla mi v darčekovom balení aj zo šáločkou na esspresom malou čiernou je krásna. Už asi pred dvomimesiacmi ak nie viac ma emailom informovali že som vyhrala a výhru posielaju na adresu.A nechodila tak som na ten email odpovedala že to nedošlo.Tak mikázali zreklamovat na pošte a ak tam nič nebude že dopátraju a dopátrali ,lebo balíček je už doma.. 🙂

@angelheart a ten baličekYves Rocher si v akej sutaži vyhrala?

labus
1. máj 2011

@adulikka v lidli bola spotrebitelská sutaž na kinderká? máš to krásnu výhru a ak máš male detičky o to viac moji chlapci ked boli maličký mali kinderká ako vzácne poklady žiadna sladkost nebola lepšia 😀 😀 😀 😀

ela2710
1. máj 2011

@angelheart ahojky 27. 4. pisali na FB toto: Vážené dámy, soutěžící o body na http://www.galeriebueno.cz/! Výhry posíláme na etapy, pokud tedy některým z vás ještě nedošly, prosíme, vydržte! Zítra rozesíláme poslední. Děkujeme za pochopení a zůstaňte s námi i nadále. Vaše Kinder Bueno CZ

teda este tento tyzden budu chodit, ak ti nepride do konca tohto tyzdna, tak ich kontaktuj 😉

kitkat44
1. máj 2011

no vsetkym vam gratulujem k vyhram ja ako inak zase nic nikde 😀 ale kto nema stastie v hre tak ma v laske.....a dnes vsetkym chlapom pripomenut ze je 1. maj a sup sup pod ceresnu 😀 aj ked sa hovori ze dievka pobozkana na prveho maja pod ceresnou sa do roka vyda...dufam ze u mna to platit nebude 😖 tak este raz gratulujem vam 🙂 a dalo mi tocit rimmel ale zas nic...dva policka pred balickom...no aspon 63 bodov

angelheart
1. máj 2011

@martinka17 ďakujem 😅

@labus Yves Rocher mám z nejakej ankety zo Žena a život, ale už ani neviem, kedy som to vypĺňala, bolo to dávnejšie. Ja tú výhru neužijem, ale venujem ju ako darček, takže super 😀

@ela2710 dík, tak ešte počkám a keď nič nepríde, budem sa sťažovať 😝 😀 Aj minule mi to prišlo skoro ako poslednej...

angelheart
1. máj 2011

http://www.zenaazivot.cz/vas-nazor/

Jak jste plánovala dítě vy? Cítila jste, že už je ten správný čas? Měla jste problém otěhotnět? Diskutujte a vyhrajte! Pro tři z vás máme řasenku Estée Lauder.

adulikka
1. máj 2011

labus bola súťaž v lidli ,stačilo nad 15 € nakúpiť tovar ,ale jeden výrobok tam musel byť kinder .

labus
1. máj 2011

@adulikka aha no hlavne že si vyhrala 🙂 každá výhra poteší

slavka11
1. máj 2011

dosla mi vzorka vone z bruno banani

majina1974
1. máj 2011

@slavka11 blahoželám aj ja som si ju objednala no ešte mi neprišla ahoj

majina1974
1. máj 2011

vyhrala som na figare tričko našla som sa na zozname,vraj by ich zajtra mali odosielat.

slavka11
1. máj 2011

@eny1 akurat som to sem chcela pridat 🙂

labus
1. máj 2011

@majina1974 kočky kde ste objednávali tu vzorku?
@eny1 hm super tip na sutaž také RIO by bodlo 😀 😀 😀 😀 no nie 😀 😀 😀 😀 no ja vyhrávam len drobnosti 😀 😀 😀