• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
inak tieto kinder vajíčka čo vyhrala z lidla dávam foto ,sú toho dve krabice po 72 ks
30. apr 2011 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 gratulujem! :slight_smile:
30. apr 2011 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka a vidim, ze uz aj ubudlo :grinning:
30. apr 2011 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka gratulujem Ti paradna vyhra , ale obaly si odkladajte ved kinder robi z casu na cas nejaku akciu tak potom to uz len das do obalky a posles nemusis kupovat
p.s. a dakujem za gratulaciu k predplatnemu
30. apr 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 dakujem za gratulaciu
30. apr 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka velka gratulka to bude skladania:slight_smile:-presne ibaly odlož :slight_smile:
30. apr 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nové soutěže na Bezva Facebooku. Vloženo 10 novinek se správnými odpověďmi. Stačí zkopírovat a odeslat. Včetně filmu k legálnímu stažení zdarma. Soutěže pro ČR i SR. Řekněte o naší Facebookové stránce Bezva. Předem všem děkujeme. Můžete si také přidat náš Facebook do přátel a pak již Vám neuteče žádná soutěž se správnou odpovědí. - http://www.facebook.com/bezva
30. apr 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým výhercom blahoželááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým gratulujem! :grinning:

Ja sa tiež pridávam, po nejakej dobe som došla domov, čakal tu balíček Yves Rocher - lesk na pery, kontúrka a ceruzka na oči - za anketu Žena a život a fanúšikovské tričko z Plus 7. Je super, biele, vpredu slovenský znak, vzadu č. 1 a nad tým meno :sweat_smile: :sweat_smile: Asi mi bude trochu veľké, ale nevadí.
30. apr 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bueno už prišlo každému? Sa mi zdá, že na mňa zabudli :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. apr 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart skús im napísať, či sa to nestratilo cestou a blahoželám k výhram :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2011 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart blahoželám a samozrejme aj všetkým kočkám čo vyhrali .Mne tiež došla výhra v piatok po dlhšom čase a reklamácii.Vyhrala som na plus prte vas kávu nescafe došla mi v darčekovom balení aj zo šáločkou na esspresom malou čiernou je krásna. Už asi pred dvomimesiacmi ak nie viac ma emailom informovali že som vyhrala a výhru posielaju na adresu.A nechodila tak som na ten email odpovedala že to nedošlo.Tak mikázali zreklamovat na pošte a ak tam nič nebude že dopátraju a dopátrali ,lebo balíček je už doma.. :slight_smile:

@angelheart a ten baličekYves Rocher si v akej sutaži vyhrala?
1. máj 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka v lidli bola spotrebitelská sutaž na kinderká? máš to krásnu výhru a ak máš male detičky o to viac moji chlapci ked boli maličký mali kinderká ako vzácne poklady žiadna sladkost nebola lepšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart ahojky 27. 4. pisali na FB toto: Vážené dámy, soutěžící o body na http://www.galeriebueno.cz/! Výhry posíláme na etapy, pokud tedy některým z vás ještě nedošly, prosíme, vydržte! Zítra rozesíláme poslední. Děkujeme za pochopení a zůstaňte s námi i nadále. Vaše Kinder Bueno CZ

teda este tento tyzden budu chodit, ak ti nepride do konca tohto tyzdna, tak ich kontaktuj :wink:
1. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsetkym vam gratulujem k vyhram ja ako inak zase nic nikde :grinning: ale kto nema stastie v hre tak ma v laske.....a dnes vsetkym chlapom pripomenut ze je 1. maj a sup sup pod ceresnu :grinning: aj ked sa hovori ze dievka pobozkana na prveho maja pod ceresnou sa do roka vyda...dufam ze u mna to platit nebude :confounded: tak este raz gratulujem vam :slight_smile: a dalo mi tocit rimmel ale zas nic...dva policka pred balickom...no aspon 63 bodov
1. máj 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 ďakujem :sweat_smile:

@labus Yves Rocher mám z nejakej ankety zo Žena a život, ale už ani neviem, kedy som to vypĺňala, bolo to dávnejšie. Ja tú výhru neužijem, ale venujem ju ako darček, takže super :grinning:

@ela2710 dík, tak ešte počkám a keď nič nepríde, budem sa sťažovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Aj minule mi to prišlo skoro ako poslednej...
1. máj 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.zenaazivot.cz/vas-nazor/

Jak jste plánovala dítě vy? Cítila jste, že už je ten správný čas? Měla jste problém otěhotnět? Diskutujte a vyhrajte! Pro tři z vás máme řasenku Estée Lauder.
1. máj 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus bola súťaž v lidli ,stačilo nad 15 € nakúpiť tovar ,ale jeden výrobok tam musel byť kinder .
1. máj 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka aha no hlavne že si vyhrala :slight_smile: každá výhra poteší
1. máj 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosla mi vzorka vone z bruno banani
1. máj 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 blahoželám aj ja som si ju objednala no ešte mi neprišla ahoj
1. máj 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrala som na figare tričko našla som sa na zozname,vraj by ich zajtra mali odosielat.
1. máj 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eny1 akurat som to sem chcela pridat :slight_smile:
1. máj 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina1974 kočky kde ste objednávali tu vzorku?
@eny1 hm super tip na sutaž také RIO by bodlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja vyhrávam len drobnosti :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok