Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

majka22
4. máj 2011

http://www.podravka.sk body sa na stranke daju nahrat rychlo, trochu pomalsie to ide s ean kodmi, ale darceky maju pekne 🙂

majka22
4. máj 2011

este k tej podravke, ak vas to viacere oslovi, dohodnite si medzi sebou mailove adresy, aj za to pripisuju body na ucet, ked niekoho odporucite.

kitkat44
4. máj 2011

@michsme dakujem presne to som potrebovala pocut 😀

slavka11
4. máj 2011

@majka22 hej darceky maju pekne ale vyde to velmi draho to uz si ich kupit samotatne. Aj ked cloveka tesi ze dostane nieco v podstate za nieco co by inak vyhodil, lenze ta nutia takto kupit vela dochucovadiel len pre to aby si ziskala darcek. Ja som sa najprv potesila ked som objavila cca 5 mesiacov dozadu danu stranku a tie ceny ma tiez nadchli. Body som mala raz dva ale ked som zistila ze musim kupit aj tovar a zasielat kody a ze toho je velmi vela tak som tam prestala chodit. To sa oplati pre niekoho z restaurac. zariadenia kde taketo veci idu rychlo na odbyt. Ja nikoho znameho v tomto obore nemam

snazilkananr
4. máj 2011

Súťažte s vašimi zaľúbenými fotografiami, minimálne na jednej z nich si pripíjajte sektom Hubert a ste v hre!
Portál nevesta.sk a spoločnosť Hubert J. E. totiž do súťaže venovala bublinkové ceny úžasnej chuti v podobe 78 fliaš sektu Hubert L´Original rosé brut!
http://www.nevesta.sk/v-maji-vyhrava-laska-arti...

snazilkananr
4. máj 2011

Odhaľte svoju krásu a vyhrajte!
Predmetom výhry sú 3 trendové kolekcie Weekender od partnera súťaže, spoločnosti MARY KAY, 3 vstupenky pre dve osoby na premiéru nového filmu Voda pre slony a 3 knihy pod rovnomenným názvom.
http://www.nevesta.sk/odhalte-svoju-krasu-a-vyh...

ela2710
4. máj 2011

@majka22 skoda, ze som si tuto podravku nevsimala skor, my jeme len lagris ryzu, a v poslednej dobe, stale vymyslame recepty z kuracieho maska kde je ryza nutna, za posledny mesiac sme minuli snad 4 balenia 😒

adulikka
4. máj 2011

ajulienka81 ten lidl tá hra o lístky je už staré ,len do 17.4.

adulikka
4. máj 2011

http://101drogerie.akcneletaky.sk/letaksh/154/2/

pozrite dolu ten šampón ...aj nivea má nejakú akciu má 100 výročie

majka22
4. máj 2011

@ela2710 myslim, ze ta podravka plati do konca roka, takze v pohode, to sa da nazbierat. Inak, my triedime plasty, takze aj ked zabudnem vystihnut kod, tak si to ho potom vytiahnem zo sakla 😀

eny1
4. máj 2011

http://zmrzlina-misa.sk/sbirej-cecka/ v baleniach zmrzliny je sáčok cečka

vera1132
4. máj 2011

@majka22 hej je do konca roka. a každý týžden sa dajú ziskať tie vyrtuálne body, už kolko mate ? 🙂
@ela2710

lubcax
4. máj 2011

Ahojte,citam,ze tu riesite podravku.Z ktorych vyrobkov sa daju posielat tie kody.Dakujem za odpoved

michsme
4. máj 2011

@vera1132 TIE virtualne nazbieras sup sup, staci urobit kviy a mala som 7000 za 1 den. NO tie kody idu pomalsie, zatial mam len 23 a ciel je 60, tak neviem, ci sa podari.

majka22
4. máj 2011

@vera1132 uz mam vyse 4000 a to som si uz aj stiahla tu hru za 3000, ale este potrebujem asi 20kodov na ten eta mixer, som si presne taky chcela pred casom kupit, takze dufam, ze sa mi podari ho coskoro ziskat 😀

majka22
4. máj 2011

@michsme tiez mixer, vsak?

majka22
4. máj 2011

@lubcax kody sa zbieraju z podravky, z vyrobkov lagris aj sardinky eva (z tych sa tazko vystrihuju 🙂) a kazdy ma hodnotu jeden bod

vera1132
4. máj 2011

@michsme
@majka22 ja to hrajem od dnes a mam zatial 1900 virtualnych bodov a 3 ean kody. ešte že sa hraje do konca roka, to je také realnejšie. ja by som zatial chcela tričko, a potom možno aj ten mixér... uvidim ako na tom budem, kedže to hrajem od dnes. vy to už hrajete odkedy?
a každý den sa môže hrať o niake vyrtuálne body, alebo každý týžden?

martinka17
4. máj 2011

baby, hrá niekto na jojo tú novú hru s guličkou? Lebo mám z nej nervy, ani cez 2 level neviem prejsť 😠

majka22
4. máj 2011

@vera1132 Ja asi mesiac, virtualne body som mala hned, par kamaratov som poprosila o registraciu a hned nabehli bodiky a za kvizy tiez dost vela. No fakt s tymi ean je to tazsie, uz mam dost zasob a nevyhoda je, ze vsetky obaly su take, ze to treba minut alebo presypat do dozy, aby sa mohli vystrihnut kody...

ajulienka81
4. máj 2011

@adulikka nie je to stare, je to do 15.5.

ela2710
4. máj 2011

@majka22 no my byvame v bytovke, takze ked siel priatel vysypat smeti, bolo by mi tam trapne ist teraz hladat 😀 a aj my triedime ☹
@vera1132 ja som sa tam dala len dnes mam 2000 bodov, ale chcela som sa spytat ten parny hrniec tam uz nedodaju? ☹

michsme
4. máj 2011

@majka22 tak to ti uz vela nechyba. Blbe je ze za kazdy vyrobok je len 1 bod.

ela2710
4. máj 2011

@martinka17 martinka ja som to presla, mala som vsak 18 minut, ak ti mam pravdu povedat je to jeden velky podvod, lebo prve dve miesta maju 30 a 45 sekund a nie je mozne tu hru prejst za tak malo casu, ved za 30 sekund neprejdes ani len prve kolo 😠

martinka17
4. máj 2011

@ela2710 ja som chcela byť aspoň v losovaní, ale nedarí sa mi to 😝

michsme
4. máj 2011

@martinka17 jedna je na kvp

kvetinkajirinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz