• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
@labus ahoj ja som mala 96 ale kde ich pripisuje? a ked mi da nahodne tocit tiez mi to nikde nepripisuje :unamused:
24. máj 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus ty si na tom ovela lepšie mne vytočilo ešte smiešnejšých 10b :grinning:
24. máj 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Funguje vám táto stránka, mne sa už pár dní nezobrazuje.
http://www.clients.sk/ovko/
24. máj 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne rimmel ,že 96 bodov... :slight_smile: ,ale tiež neviem ,kde to pripíše
24. máj 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smarti mne tiez nefunguje
24. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka ja som si dnes na rimmel vytočila 186 bodov a tiež neviem, kde mi to pripisuje :unamused:
24. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smarti ani mne nefunguje :unamused:
24. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710
@adulikka ja som našla, kde sú pripísané body, treba dať hore na lište Súťaž, potom ruleta šťastia a tam sú rozpísané body, a to čo ukazuje hore po prihlásení, to Rimmel šťastie, je asi niečo iné, myslím, že asi koľkokrát sa prihlásiš na stránku, nie?
24. máj 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielaj :slight_smile: dakujem, uz vidim :slight_smile:
24. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132 no sakra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja že menej sa ani neád vytočit no ked už nič iné dobre nás to vytočilo :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 ahoj neviem podla čoho dáva to rimel štastie ale tie body čo sa točia su podla mna na to že kto vytočí vdanom týždni najviac ten vyhráva ten balíček a ked dá točit náhodne tak tam ide hlavne o to že tam môžeš priamo vytočit ten balíček- aspon tak si to vysvetlujem ja pretože sa na stránke dá pozriet poradie kolko kto vytopčil...zrejme ked Ti dá opakovane 100% a 100b tak sa dostaneš na vyššie miesto v poradí .. asi tak nejak to zrejme funguje
24. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus čiže si stále lepšie na tom, inač ja som na ten rimmel ešte niak nerišla.... len točim v utorok.... :slight_smile:
24. máj 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132 ja tam zvyknem íst večer vtedy zvykne tak raz za týžden náhodne dat točit to koleso štastia s balíčkom... ale nikdy nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus na večer? hm... to je dobré, ja rano chodím. večer ma to nenapadne :grinning:
ale dík za typ
24. máj 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej zväčša tak streda- štvrtok večer .. ale už bolo aj v nedelu večer fakt skus sa občas prihlásit možno ten balíček vytočíš :wink:
24. máj 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riešil sa tu Rimmel, tak ... Rimmel šťastie - je len náhodné číslo, mení sa každý deň, ale väčšinou je to tak, že čím je vyššie, tým je väčšia šanca, že v daný deň dá točiť o balíček.
V utorok sa točí klasika ruleta, body sa pripisujú, ak vytočíte 100%, body sa znásobia.
Tie body, čo sú v tabuľke (podľa poradia) sú za jeden mesiac a potom za rok. Kto vytočí najviac v danom mesiaci - vyhráva Rimmel premenu. Kto vytočí najviac za celý rok - Rimmel Shopping.
Balíčky sa dajú vyhrať len vtedy, keď dá Rimmel náhodne točiť ruletu - teda nie tú klasickú, čo je v utorok, keď si tú ruletu púšťate samé. Balíček vyhráte, keď vytočíte ten znak - teraz už neviem, čo to je presne :wink:
No, a ja točím už asi 2 roky a nikdy som nič nevyhrala. Ale chodím tam minimálne, takže ani ma to nejako neirituje... :sweat_smile:
24. máj 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodte teraz tocit o balicek, ponuka, ja som si davno vytocila pri rimmel stasti 89 balicek, takze nejde o najvyssi pocet za cely tyzden
24. máj 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dalo mi tocit balicek, sice som nevytocila, ale tak aspon 86 bodov som mala :slight_smile: nemyslim teraz utorkovu ruletu stastia, tu som tocila rano, teraz mi ale dalo zas nahodne tocenie balicka :wink:
24. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 Eli dík aj mne ,ale len 63 b balíček bol daleko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: točila som tiež práve teraz
24. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boldy boldy ale to su dve odlišne veci... na utorkovom točení musíš nahrat najviac bodov v danom týždni a vyhráš balíček a náhodne točenie vyhrávaš vtedy ,ked vytočíš priamo ten balíček :wink:
24. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart no Ty si nám to všetkým super vysvetlila dík :wink:
24. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus a tie body z nahodneho tocenia sa nam niekde rataju, ci nie? :slight_smile: a nie je zaco, dnes som to kazdu hodku skusala a dalo, asi sa budem prihlasovat castejsie, mozno sa mi raz aj balicek ujde :grinning:
24. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus nie je zač :wink: Dnes mi dalo tiež točiť, ale ako vždy jedno políčko pred balíčkom :confounded:
24. máj 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus ano chapem, len utorkove nehram, len ked si spomeniem :slight_smile: stacil balicek za nahodne tocenie, a to som hrala asi 4 mesiace, takze to nevzdavajte :slight_smile:
24. máj 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok