• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
@adulikka gratulko k výhre, super, ja už veľmi žreby nekupujem, lebo som na nich nikdy nič nevyhrala, aj nám prišli body z Tesca za 5,50E :slight_smile:
31. máj 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132 mne prišli asi pred 3 týždňami, som tu písala, poteší jasné a aj mne ich muž zobral, že načo mne budú :slight_smile:
31. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dakujem babenke, ktora tu dala link na sutaz chupa chups, vcera som vyhrala Chucka :slight_smile:
31. máj 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slamienka super gratulujem ja som to sem supla a ako sa ti to podarilo vd sutaz mala zacat az od zajtra ak si dobre pamatam?
31. máj 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus ahoj tak stretneme sa v Rajeckych Tepliciach. Vdaka tebe za to ze si to sem dala tiez som kupila jedno balenie horcice a kecupu a je to tam. Nevies kedy sa musia tie pobyty odpobytovat :slight_smile:))
Manzel tam bol z prace a nevedel si to vynachvalit, dedkov kamarat je majitelom a tiez tam bol na lieceni a aj nasi si to tam pochvalovali tak uvidime
31. máj 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalo mi tocit rimmel nie ale koleso stastia ale o balicek, vyhrala som len 93 bodov :unamused: a vravim preto, ze len, lebo som mala rimmel stastie 108
31. máj 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 aj mne dalo a že 43b :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala tiež rimmel štastie 108
31. máj 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 SLAVKA TY SI FAKT VYHRALA V TOM DRUHOM ŽREBOVANI???????????? UŽASNEEEEEEEEEE
neviem dokedy to treba odpobytovat .. ked mi poslali email o výhre musela som poslat doklad o kupe a kody už mi kočka volala že to tam došlo a že moje udaje postupia do kupelou a s nimi sa potom dohodnem zatial sa mi neozvali odtia
nooo fakt sa teším ... mali by sme si dohodnut rovnaký termín a dat si tam spolu kafíčko :wink:
takže kočky kupujete aj vy kečup a horčicu a pridajte sa k nám :wink:
31. máj 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 my sme boli v Rajeckých teraz cez Velku noc na jednu noc ale v inom hoteli Afrodita bola plná a tam sme sa šli kupat a veru sme tam chceli íst na víkend ale vo sne by mi nenapadlo ,že fakt vyhrám.....
a ešte viac sa teším že sme dve :wink:
31. máj 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slamienka je blahoželám aj ja denne skušam ako sa ti podarilo vyhrat? treba nahrat najviac bodou alebo ako?
31. máj 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za gratulacie, vobec som vcera nenahrala vela bodov, ale bola som sta v poradi, ktora hrala o toho plysaka
31. máj 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tikivikiniki dakujem podarilo sa :slight_smile:
31. máj 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ste niektora prihlasena do nivea klubu?
31. máj 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicky655 tu je nás viac čo je prihlásena do Nivea klubu :grinning: ,prečo chceš aj ty ?
31. máj 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielaj ved hej, poteší.. aj mne priatel hovoril že všade sa registrujem, súťažim, a že načo.... ale ked niečo príde /náhodou ked sa pošťastí / tak to poteší každého :slight_smile: ale ja som ešte nič nevihrala, iba tie vzorky mi chodia .
1. jún 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka no videla som to na tej ich stranke,tak som nad tym rozmyslala :slight_smile: len zasa dalsie udaje poskytovat,tak zato som zvazovala ci ano. a je to v pohode?lebo pri niektorych ked sa clovek prihlasi,tak otravuju v kuse- zato som sa pytala :slight_smile:
1. jún 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok