• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
nová súťaž na woman
5. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chytrej žene nova sutaz podobna špizovaniu :slight_smile:
5. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HOlky.. už si nepamätám, ktorá ste to vyhrala dovolenku s PALMOLIVE... kedže na e-mail neodpovedajú nemohla by si sa s nimi skontaktovať a spýtať sa na velajsie výhry či už posielajú alebo čo mienia? Ak s tebou teda nejako komunikujú vôbec, pretože e-mail na nich v podstate ani nemoažno nájsť. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dnes cicka micka pribináček, konečneeee. Malá sa tešila akoby v živote nevidela mačku, aj s ňou zaspinkala...zlatíčko
5. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som doma na poste tri sady tych naberaciek na zavesenie :grinning: jednu som si nehala,jedna isla mame :grinning: a jednu dam priatelovej mame.takze som spokojna-vyrobky neboli no nevadi mam slusnu zasobu.inak dm vam jeden recepty co s tym na to kura.ja som polovicu tej zmesy zamiesala do cesticka ked som robila rezne.bozska chut :grinning: :grinning:
a z bauer medie mi dosla obalka asi so siedmimi casopismi mam co citat a lustit :grinning: -zlata ze to poslala
marek ma balik na poste s dmms :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ten az zajtra netusim co to je :sweat_smile: no mozno ta cica uz si nepamatam odkial bola prva
5. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani už vyhodnotili coca colu...nevyhrali sme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam - to dmms je pribinacik - aj nam uz dosiel, len sa mi zda akysi maly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes karta z valosun a granule pre psa :slight_smile:
5. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriam,ale sú pekné tie naberačky a z tej Bauer media sa zachovali super
5. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes katalog litex
5. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den, vzorky našich přírodních mýdel zasíláme zdarma, jedná se o 1 vzorek olivového mýdla a 1 vzorek glycerinového mýdla (celková hmotnost vzorků je přibližně 40g). Zákazník si hradí pouze poštovné, které je podle sazebníku slovenské pošty.

no toto...! :unamused:
5. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ren to mi je luto-svine jedny :angry:
prirodne mydla od niekial chodili tusim este na jar a zadara :frowning2: :angry:
naberacky su fajn-uz ich nam aj na stene vedla plastovych na teflonky a tieto budu na moje 80rocne zdedene panvice na ktorych sa moze varit smazit piect a stale su ok-su sice tazke ako svina no nedam na ne dopustit.
tak budeme mat dve macky :grinning: 20cm je 20cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne doslo maggi, uz som ani nedufala :slight_smile: postarka to doniesla az k dveram... mala som tam tie naberacky, dosku na krajanie, varechy a vyrobky :sunglasses:
5. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivako chudnut by som nechudla a chipsy nejeme :angry: :sweat_smile: :angry:
5. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
layla za kolko bodov ti došlo maggi?
5. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivako, cakala som za september vtedy som nahrala 1000b, ale asi mi poslala uz aj za oktober, vtedy som nahrala za 2000b. sak uvidim o mesiac, ci nieco pride, alebo nie...
5. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
layla Tie varechy, dosku a výrobky som dostala za 2000bodov, takže to bolo aj za 2000 bodov.
5. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :slight_smile: ale som rada, lebo je to celkom pekne :sunglasses:
5. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Layla Veu je :slight_smile:
A aj sa mi to zišlo, lebo takú väčšiu dosku som nemala a ani malé varešky :slight_smile:
5. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tú novú súťaž na babetku viete?
5. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maggi chodi z prievidze, ze? oni tie baliky posielaju ako list? nieco mi odtial prislo a na listku je zaskrtnute ze list :confused:
5. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok