• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

13. januára 2017 
@dada1212 máš pravdu, aspoň pri niektorých prípadoch,ale ... môžem povedať, že ja súťažím len na seba, nie celú rodinu a napriek tomu tých výhier je viac než dosť, nesťažujem sa :slight_smile: Súťažím každý deň, takže čím sa zúčastňuješ súťaží, tým je väčšia pravdepodobnosť, že aj vyhráš. Netreba to vzdávať. Hovorím z vlastnej skúsenosti. :wink:
14. jún 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelheart :grinning: :grinning: :grinning: ty si taká hviezdička stálica vo fóre :grinning:
@titkovamiriam neboj, ja viem, že aj ty si tu nonstop, čo ja mrkám :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka17 :grinning: :grinning: tak čo už ... :grinning: Kým ma to baví, som tu :wink:
14. jún 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelheart no mňa odradilo to, že som prd vyhrala...ale tá tescoma sa na mňa usmieva stále znova, to by sa mi páčilo, keby sa zase niekde niečo také mihlo :grinning:
14. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 ale prosím Ťa, rýchlo sa vzdávaš...brat je v Prahe rok a pol, české súťaže posiela len na seba, nikto iný tam nie je a vieš koľko toho vyhral? Nechcem, aby to vyzeralo, že sa chválim, len chcem dodať trochu nádeje :wink: (na konte má 2 mikiny, tričko, 4 knihy, zopár CD, sodastream, nejaké kozmetické balíčky, parfem a koooopec vstupeniek na všelijaké akcie - to ma mrzí dosť, že u nás sa nesúťaží ani o kino, divadlo a tak...tam je stále niečo, rozdávali 100 vstupeniek na Jevgenija Pluščenka, u nás ani jednu :frowning2: )
14. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelheart no mne trvalo pol roka, kým som to vzadala, a za ten pol rok som nič nevyhrala :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to nič, teraz nemám čas, som rada, ak sem aspoň stíham nakuknúť :frowning2:
14. jún 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 tak to chápem (nedostatok času), ale aspoň sem-tam niečo pošli, možno sa pošťastí :wink: Držím palce
14. jún 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. jún 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Točila som rimmel - klasickú utorkovú ruletu, 171 bodov, mala som 2x ten znak a potom 57 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart super :wink: , ja mám plných 26 bodov :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 :grinning: to mi pripomína mňa, ja zvyknem mať väčšinou 15, dnes to bola výnimka, ešte sa mi nič také nestalo
14. jún 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka17 ja tiež :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviem ci to tu uz bolo ale su tam zaujimave ceny http://www.mymagnum.sk/vyhry/
15. jún 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina1974 ahoj my zbierame aj pomenime.....
15. jún 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
15. jún 2011 o 11:03 • christie
15. jún 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christie ahoj, mne sa paci aj ta Vasa terajsia sutaz, ale pre buducnost by som skor navrhovala,aby ste vy nejako vyberali vyhercu, aby to nebolo len o klikani a zbierani hlasov, pretoze to potom niektori absolutne nemaju sancu a castokrat to nie je ani o tom, ze ta dana fotka je najlepsia, ale o tom, kto ma kolko znamych, ktori mu zahlasuju... Na leto mozete dat nejaku dovolenkovu temu fotiek... A myslim, ze cokolvek z vasej stranky date ako ceny do sutaze, vyhercu to potesi :wink:
15. jún 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://www.vip.sk/sk/sutaze/vyhrajte-exkluzivny-sperk-od-luxusnej-klenotnickej-znacky-alo-diamonds

Baby, ste tu niektora prihlasena? lebo tam byvaju celkom dobre sutaze, ale neviem, co je to za stranku...
15. jún 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 dakujem :slight_smile: no na FB je to o tych likes.. a bohuzial, nie vzdy zvitazi ta najlepsia. Len ono je to subjektivne, kazda mamina povazuje svoje dieta za to naj :slight_smile:
preto som skor myslela nieco, co by nebolo napr. o fotkach. Ale napr. Co zo zarucene nevyhnutnych veci vybavicky pre vase dieta ste nikdy nevyuzili alebo len minimalne. A bez coho si neviete predstavit zivot s dietatkom... taka anketa napr, neviem ale, ci ludi bavi zapajat sa do ankiet :unamused:
15. jún 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok