• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
@martinka17 Ale tak...keď sa hrá každý deň a potvrdili výhru, malo by niečo prísť..vidíš, ja som vyhrala kuchárske knihy vo februári a prišli teraz...Budem dúfať s Tebou, že výhra príde. A čo si vlastne vyhrala?
6. júl 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart joj, tie knižky sú fakt super, ja som vyhrala termotašku, ak príde v zime, no fakt ju využijem, ale až budúce leto :grinning:
6. júl 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 a to si v com vyhrala ???
6. júl 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriiama na FB, som tu minule dala aj link, nech nie som sama :wink:
6. júl 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michsme netreba to vzdavat niekedy sa napisanim da aj cosi ziskat. Napr. maggi stale reklamovalo chrumkave rezne do truby a nam s manzelom na to tiekli slinky ale smola v obchodoch nie e nie to zohnat a to aj napriek tomu ze v BA ich je ako maku a nikde nic. Tak som si sadla napisala do nestle, ze reklamu registrujeme a aj chut by bola ale ze nikde ich nemozno kupit. A predstav si odpisala mi teta ze ich tesi nas zaujem a vernost ich znacke a ze o tom vedia a ze mi posle maly balicek. A si predstav poslala mi nielen ten pripravok rezne do truby ale este dalsie 4 vyrobky na pripravu jedal a este aj celkom zaujimavu brozurku s receptikmi. Bolo to asi tak okolo 4€ dokopy. Tak mozno aj tito sa nejak pohnu.
6. júl 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v Bille je nejaka sutaz s Jarou neviem presne o co ide iba na letaku som to videla ale stranku k tomu neviem najst ziadnu lebo procter & gamble mi v slovencine nic nenacitava je to na baleni 2x750ml a kedze letak mam iba v el. forme a nie je to dobre citatelne tak neviem ci sa vobec jedna o sutaz alebo iba o zvyraznenie zvyhodneneho balenia
7. júl 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 :grinning: tak využiješ neskôr, hlavne aby došla, drížím palce :wink:
7. júl 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka17 prosim ta a nemôzes dat ten llink este raz? neviem kde som mala vtedy oci :confused:
8. júl 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/Fa.Zone
toto som teraz objavila, či sú ešte vzorky nevie, skôr ako možnosť komunikovať, ak vám, tak ako mne, neprišiel darček od nich :angry: ja som to praskla na nástenku, nech číta každý, keď na mail neodpisujú :sunglasses:
9. júl 2011 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. júl 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. júl 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
11. júl 2011 o 10:12 • slavka11
@slavka11 zahlasovane :slight_smile:
11. júl 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat ak ste niekedy vyhrali na zena-in ako vam oznamili vyhru?lebo mne dosiel cisty mail,ze vyhra a viac nic a ked som bola na stranke tak som sa tam nikde nenasla...
11. júl 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepracujete niekto ako poradca pre generali,amslico alebo partners group? ak áno, tak mala by som pre vás ponuku, viac info v správe.
11. júl 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok