Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
21. júl 2011

@michsme Ďakujem. 😀 Akurát len...bola to súťaž s rakytníkom, čo súvisí so spálením na slnku, tak neviem, či výhru ešte využijem 😝 Počasie nie je moc letné, ale však uvidíme, veď neviem, čo presne príde.

danielaj
22. júl 2011

@angelheart gratulko k výhre 🙂

ajulienka81
22. júl 2011

@angelheart gratulujem, ja som tam uz tiez raz vyhrala, takze oplati sa 🙂

labus
22. júl 2011

@angelheart aj ja gratulujem. Mne zasa min. týžden došla výhra s femme vyhrala som tehu vitamíny a detske vitamíny.. Takže sa fakt oplatí nevzdávat občas aj motyka vystrelí... no týžden som bola mimo tak vás idem prečítat... a pohladat nejake sutaže...

zuzka2010
22. júl 2011

baby ako zistim akemu vyrobku patri tento ean kod 8586008960550?

zuzka2010
22. júl 2011

uz som zistila🙂

angelheart
22. júl 2011

@danielaj @ajulienka81 @labus Ďakujeeeem 🙂
@labus - blahoželám, na femme sa mi ešte nepodarilo, ale ja to nevzdávam 😀 Väčšinou, keď si už poviem, že na nejakej stránke sa asi nedá vyhrať a tie mená si vymýšľajú, tak sa mi vyhrať podarí 😀 Nie vždy samozrejme, ale párkrát to už to takto bolo 😅

michsme
22. júl 2011

@angelheart na femme sa da, to mozem potvrdit aj ja, vyhrala som tam raz probiotika

angelheart
22. júl 2011

@michsme tak to je super, gratulka, aj keď neskoro, snáď sa dočkám aj ja 😅

cencula
23. júl 2011

gratulujem k výhram užite ich v zdraví

slavka11
23. júl 2011

http://www.nivea.sk/Vyrobky/Dezodoranty-antiper...
dost dlho nacitava stranku treba trpezlivost

slavka11
23. júl 2011

Sutaz so Zlatou studnou ale zial da sa sutazit iba ak dostanete od nich mail alebo ak ho preposle dalej osoba ktora ho obdrzala. Je tam potom mail na ktory treba odpovede na otazky poslat.
Cien je 23: 1.-3 skraslovaci pobyt v Poprade
a
4.-23. pitny rezim Zlata studna 5x6 1,5 litrovych flias

ak mate zaujem a nedostali ste takyto mail tak mi prosim piste do sukromky preposlem Vam to

labus
23. júl 2011

@angelheart určite to nevzdávaj ja som to už tiež chcela vzdat chodím tam už možno aj 2 roky a až teraz sa podarilo.... tak sa nevzdávaj... a ja sa vdaka Tebe nevzdám na woman.sk lebo ani tam sa mi nedarý vôbec ale asi to funguje ked si vyhrala inak tie výrobky z rakytníka su užasne.. ja som velmi dlho brala rakytníkový olej v kapsuliach od tej firmy a moc mi pomáhal... takže si vyhrala fakt kvalitu...

angelheart
23. júl 2011

@labus ďakujem za info, som zvedavá, čo z toho rakytníka pošlú 🙂 Na woman som tiež strašne dlho, možno aj tri roky, chvíľu som už nesúťažila a potom mi to nedalo a behom troch-štyroch mesiacov dve výhry 😅 (jedna je už doma)