• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

24. marca 2017 
martinex gratulujem
2. sep 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 je tam adresa, takže ak nenájdeš hostesky v obchode, treba poslať účtenku a miska Ti príde poštou. Ja toto nevyužijem, activiu nekupujem už vyše roka a okrem toho za 16 jogurtov - jedna miska mi príde málo :confounded:
2. sep 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. sep 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tie misky za jogurty activia budú aj na predajňi ,len zatiaľ nikde nevidela :frowning2:
2. sep 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby má niekto skúsenosti s predajom spodného prádla MIriale? neviete mi poradiť aká je tam stránka? DAKUJEM napísať mki môžete aj do IP
2. sep 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex blahoželám,krásna výhra
2. sep 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, neviete ake su to firmy HYDRO a RM odtaial mam postu, ale je cez vikend zavreta
tie misky activia mozu byt uvedene aj v letakoch, na strankach letaky.sk, ale neviem urcite, treba mrknut
2. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
belova.r neporadím ti, skús cez google
2. sep 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky
2. sep 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 16 do 22 sept blava tyzden mobility, kazdy drzitel bratisl. mestskekj karty tyzden cestovania zadarmo
2. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
101 drogerie letak kuk k nakupu dazdnik garnier
2. sep 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za akykolvek nakup v yves rocheri gratis kozmeticky kufrik
2. sep 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodite niekto na brumikov klub?
2. sep 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misska5200 nechodim...o co tam ide?
3. sep 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodite niekto na mycokezone ?? potrebujem sa nieco spytat a poradit
3. sep 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriiama ja chodievam, ale som tam asi týžden :unamused:
3. sep 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, chcem sa spytat ten vernostny program fa zone funguje este, ja som tam poslala aj bloky aj som si vyziadala tovar a nic mi neposlali, aj som im pisala mail, ziadna odozva
3. sep 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 prave ze tomu nerozumiem.. preto sa pytam.. lebo tam ako vo vyhodach ze ste v tom klube pise nieco o bodoch.. a tiez ak tam hras hry dostavas za to body.. ale neviem naco sa tieto body zbieraju ani neviem kde sa vlastne zapisuju a tak preto sa pytam
3. sep 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dievcata v tom klube coca cola mycokezone.sk sa zbieraju body len za tie viecka?
3. sep 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera, ze stranka fa dalej funguje, su tam nove tasky s kozmetikou, odchytila som ich na facebooku, a plno ludom postracali objednavku
3. sep 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky v kauflande maju zmrzku carte dorku za 3 eur nieco a je raz tolko velka ako klasicka, otvorila som stranku na fa a chcela objednat vzorku fa nutriskin a j tam pisu, ze do rodiny jedna vzorka, ale folmular pre objednavku tam nie je
3. sep 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belova.r to fa už skončilo, bolo to tu už dávnejšie, prišlo telové mlieko podľa výberu
3. sep 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belova.r no nebude to asi hydro ale hypro a to je firma z ciech bol tu link na vzorky vstrebatelnych naplasti ci obvazov alebo nieco take my uz to mame doma
3. sep 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka dakujem ti, no to fa je skoda, musim vas lepsie sledovat, to som prepasla, registrovala som sa aj na biodermu a nedosla, pozrela som vsetky letaky a activia nikde nie, ta miska, ak budeme davat tak dam, vediet a kupite si vyrobky, robim v potravinach
3. sep 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok