Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vera1132
9. nov 2011

@michsme tie rozdieli su sranda, 4 najdem a posledné je problem,

vera1132
9. nov 2011

@martinka17 ahoj, nevieš náhodou prečo na buene nejde poslat pozvanku? mala si také? ani takú kolonku tam nemam.

piskotik
9. nov 2011

ja tiež nemôžem nájsť pri tučniakoch posledný rozdiel ☹

vera1132
9. nov 2011

@piskotik tučniaci su naviše, a treba tie ich pasiky sledovať 🙂

leena24
9. nov 2011
danielaj
9. nov 2011

dievčatá, Nivea posiela Diáre, dnes mi prišiel 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piskotik
9. nov 2011

@lilli00 v nápovede to je že keď si volíš posádku a loď , potom pod obrázkom lode šípkami, lenže kedy sa dá navoliť ďalšia loď neviem, píšu že keď bude viac orieškov tak ponúknu to hra sama 😒

piskotik
9. nov 2011

@vera1132 ďakujem,potom som na to prišla už pluju dál 😀

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slamienka
9. nov 2011

baby, co sutazite na buene, ako vas to pustilo do lodenice? Ja sa tam nemozem dostat, stale plavam po tych dvoch ostrovoch s obycajnou lodou s padlami, pritom body za tie dve sutaze mam , aj sa mi v nich dari, tak preco? Uz som im tam aj pisala, ale kym mi odpisu, bude aj polovicka sutaze za nami...

danielaj
9. nov 2011

@slamienka ja mám presne ten istý problém, ako ty. ☹

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
9. nov 2011

bueno je na prd, stále len pádlujem, iné mi nedovolí, a keĎ doplávem, akurát na novú plavbu ma to vyšle 😠

angelheart
9. nov 2011

@martinka17 čo sa snažíš oboplávať svet? 🙂 Prepáč, ale musím sa smiať, si ma pobavila 😀 Ale viem si predstaviť, aké máš nervy, tak aj súcitím s Tebou 😉

ajulienka81
9. nov 2011

tak baby, ja som od vcera rana plavala, konecne som sa dostala na ostrov a nasla som tam 20 orieskov 😀

martinka17
9. nov 2011

@angelheart dík, je to tam skôr na nervy ako na hru ☹
@ajulienka81 ja som našla asi 200, ale mám pocit, že mi ich odrátalo z celkového počtu nie prirátalo 😲 😀

piskotik
9. nov 2011

no ja plavam už tretí raz a tiež som našla iba oriešky 😒 , do lodenice mi vstup nedovolí, iba hrať hry-aj to až na 3krát čo som sa odhlásila a prihlásila a furt mi počíta viac hodín k cieľu ako mi ukáže na mape, zmeniť loď píšu v nápovede že ponúkne hra sama keď je dosť orieškov, tak neviem či pluť alebo zbierať oriešky, a myslela som že tie políčka na ostrove budú ubúdať a tým bude vacsia sanca na výhru, pre toho kto dopláva skôr, je to ňák zamotané 😀 😝

gituserik
9. nov 2011

no a baby ja som vcera vecer vystartovala na ostrov, cesta mala trvat 12 hodin. dnes na obed ked som tam opat isla, tak mi vypisalo, ze mi este ostava na plavbu 14 hodin a nejake min. takze je to dost divne. ja uz plavam na ten ostrov asi 20 hodin dokopy, ale dufam, ze sa tam uz dnes doplavim 😠 . inac tiez neviem dokedy ma to bude bavit, lebo uz teraz mam nervy 😠

adulikka
9. nov 2011

dnes mi prišiel katalóg Nivea aj vzorkami

danielaj
10. nov 2011

@adulikka aj mne prišiel, som tu už písala+diár 🙂
@lilli00
@piskotik
@martinka17 kočky, ja tiež stále plávam a plávam 😀 akože je to nejaké nedomyslené, čaka´t 12 alebo 8 hodín, kým kdesi doplávam, tiež mám nervy z toho 😠

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gituserik
10. nov 2011

akoze dievcata to bueno ma riadne hnevaaaa 😠
ako som vam vcera vecer pisala, ze uz som sa plavila asi 30 hodin ku ostrovu kam mala cesta trvat 12 hodin, dnes som zapinala comp s tym, ze uz budem na ostrove a kuknem co tam najdem. a neverite, ale ked som sa zahlasila do hry, co nevidim: na ostrov sa doplavim za 15 hodin ... ja sa budem na kazdy ostrov plavit tyzden??? to uz ostatne budete mat davno super lode, tisice orieskov, mozno uz aj nejake darceky nazbierane a ja budem este stale padlovat na prvy ostrov 😀

piskotik
10. nov 2011

mňa dnes bueno nepustilo hrať ani rozdiely a neter ani rozdiely ani šibenicu, tak kde máme zbierať tie oriešky???
neter sa nemôže ani plaviť lebo nemá na loď ani 500bodov, ale hrať ju nepustí ja už som z toho 😝 mali by si to troška upraviť 😒

piskotik
10. nov 2011

ale keď sme sa 10krát odhlásili a prihlásili išlo tooooooo 😀 😀 😀

danielaj
10. nov 2011

@piskotik mňa tiež odkedy sa stále plavím po tých dvoch ostrovoch, nepustilo hrať ani rozdiely ani šibenicu 😠 mám z toho nervy ☹ ja som hrala rozdiely a šibenicu iba úplne na začiatku hry, odvtedy nič ☹ tak sa idem teda aj ja poodhlasova´t a poprihlasovať aspoň 10x, vďaka za tip