• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
http://www.najpecenie.sk/sutaze-v-peceni-najlepsie-recepty/pridaj-recept-a-vyhraj/
dievcatka zmenili pravidla staci uz iba 1 recept a nie 3 ako tomu bolo predtym pridat a musi byt aj foto s dvomi tukmi na pecenie od Palmy. Nemusia byt ale oba pouzite v recepte. Ja som supla jeden receptik a ze vyhra 7 dielnej sady na pecenie (valcek,3 formicky, stierka, metlicka) jupiiii
11. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
11. nov 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam hej hej treba ale reagovat rychlo lebo su tam iba 3 recepty zatial a odmien na tento tyzden je viac tak nech sa Vam podari chytit nieco
11. nov 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 uvidim uz som niake recepty poslala a nic :slight_smile:
11. nov 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam no ja som posielala v nedelu a az dnes mi ho zverejnili takze to asi par dni trva
11. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to bueno si sila, práve mi odrátalo 1000 orieškov len tak, lebo som klikla, že plávam na ostrov, pritom sa nič iné nedalo robiť :angry:
11. nov 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli00 toto je termožupan, takže by nemal ani sať vodu ale hriať. Ja nemám rada sedieť vo vlhkom župane, na to používame osušky :wink: župan mám na zahriatie, preto sa mi tak páči, konečne niečo nové a čo sa mi oplatí :grinning:
11. nov 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vera1132 mne tiež ešte niečo chýba, ale nie veľa, najneskôr na anarodeniny ho máme doma :grinning:
11. nov 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 za každú plavbu odrátajú 500 orieškov, nemala si už lepšiu loď?
11. nov 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piskotik nie, lebo ako nahodili novú verziu, tak ma nikam ako na plávanie nepustí :angry: A dík, som nevedela, že na plavby potrebujem oriešky :grinning:
11. nov 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 mne doslo na mail ze ich registruju no co som poslala dva ani jeden nieje uplny...tak na to kaslem :angry:
11. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha no z tohto buena ma asi drbne. uz sa stvrty den len plavim k prvemu ostrovu a teraz ked som sa prihlasila, tak som isla puknut od zlost. zevraj sa este mam plavit 20 dni a 4 hodiny. uz som im tam aj pisala, odpisali, ze sa na to kuknu :sunglasses:
11. nov 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gituserik tak nech s láskavo rýchlo kuknú, to čo má byť za hra :angry:
11. nov 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gituserik :grinning:prepac ze sa smejem ale mna by asi drblo:grinning:Ddinak baby ma napadlo ze by sme si tu ,ohli vraviet na ake policka ktora klikla a tak by sme vedeli v ktorych nie je vyhra:grinning:
11. nov 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@d198815 ved som sa tesila, ze super hra, dobre vyhry a co z nej, ked sa po cely cas budem plavit len na prvy ostrov a do konca hry tam asi ani nedoplavem :grinning:
11. nov 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@d198815 tak ja si ani nepamätám ,kam som klikla :astonished:
11. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v emme má byť vraj diár. neviete je vo všetkých časopisoch alebo len v niektorých? a v akých farbách je?
11. nov 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata a to na tom buene.. to sa da plavit stale len na tych dvoch ostovoch? lebo ja mam stale len tie 2 na vyber
11. nov 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misska5200 aj ja mam len tie dva ostrovy a stale tu mini lodku, takze mi to trvaaa... akoze neviem, kedy sa posunieme dalej, lebo toto je o nicom :unamused:
12. nov 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajulienka81 aj ja sa pripajam, tiez len dva ostrovy
12. nov 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja 2 ostrovy, obyč loďka a makám a len samé oriešky....:(
12. nov 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mne na Buene ponúklo už novú mapu tam sú na výber 3 ostrovy, ale loď mám stále tú pomalú :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňa by aj zaujímalo či tie políčka kde som klikla, či tam ostáva stále to isté, alebo sa to mení :unamused: ja si to tiež už ani nepamatam kde som klikala, ale furt len samé oriešky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. nov 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam no mne tiez doslo ze recept registruju a ked som si ho pozrela ako vyzera tak tam kopec veci pomenili v porovnani s mojim zadanim. napr. v poleve mam uvedene Palmarin a oni dali na drzovku Ceru. To urobili v surovinach ale v popise nechali palmarin. Tak ak to niekto bude chciet robit tak si o mne ako o autorovi asi pomysli svoje
12. nov 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok