Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulikka
20. feb 2012

ďakujem za gratulace

http://zena-in.cz/sekce/souteze

tanidlo
20. feb 2012
horse1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka11
21. feb 2012

od zajtra v HYPERNOVE
pri kupe uncle bens omacok 3 ks dostanete zdarma nozik asi keramicky
pri kupe 6x mineral.voda Zlata studna skleneny pohar s logom zdarma
zuvacky Orbit s pribalenou dentalnou nitou

petka1982
21. feb 2012

test na buene

diabolico
21. feb 2012

Ahojte prosím Vás dnes mi prišiel mail od GfK SK - panel domácosti chcú vypisať dotazníky a ták nepoznáte to niekto, prípadne nie je v tom niekto zapojeny? Dakujem

martinkatinka
21. feb 2012

@diabolico - áno, je to vyplnanie dotazníkov za odmeny.. zbieraš kredity a potom vymeníš za odmenu.. ale ak ti došiel dotazník, tak si na tej stránke registrovaná

lypka
21. feb 2012

baby práve mi volali, že som vyhrala niečo od "cepteru" nejakú hodinovú liečbu, neviete z akej stránky to bolo a o čo ide? lebo ja som z toho vedla čo to je 🙂

cencula
21. feb 2012

diabolico ja to poznám a nie je to vôbec ťažťké a odmeny v katalogu sú lákavé a velmi pekné 🙂

janulka54
21. feb 2012

@lypka nebude to www.zepterhra.sk? lebo mne vcera odtial prisiel vyzivový doplnok za 36 € ani som o tom netusila... potešilo 🙂

lypka
21. feb 2012

@janulka54 neviem uvidíme lebo sa ešte musím dohodnúť kedy to bude a že to je len taká medzi výhra a postúpila som do dalšieho žrebovania, tak som zvedavá 🙂

roxynqka
21. feb 2012

Prosím Vás, nemáte niektorá mail na poštu, aby som im napísala škaredý nespokojný mail? ☹ Lebo už ma tá pošta naozaj štve a tie upozornenia a reklamácie akosi neberú vážne ☹ A niektorá z Vás tu písala sa mi zdá, že niekam posielala mail ☹ ☹
Viem, že je to trochu mimo témy ale prosím o pomoc, ďakujem vám ☹