Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lucia375
24. feb 2012

@vajanka A ty si už zaregistrovaná? Lebo v tých materiáloch som čítala že to musíš nalepiť na ich objednávkový formulár, ale ten by sa mal dať stiahnuť aj na ich stránke. A darčeky sú takého:
4 kódy - miska + štetec+ pláštenka
8 kodov - 2 produkty v darčekovom balení (neni napísané aké)
12 kodov - čierne tričko s dlhým rukávom (veľkost neni napísaná)
16 kodov - 4 produkty v darčekovom balení
20 kodov - mikina
30 kodov - susič na vlasy alebo žehlička na vlasy

leena24
24. feb 2012
lilia12
24. feb 2012

tak co? uz ste tipli nieco na bueno-myslim milencov? Ja este stale neviem,najradsej by som dala Kleopatru s Marcom Antonion,ale bojim sa,ze sa zas necham nachytat ako minule .... 🙂 ako ste na tom vy? 😉

adulikka
24. feb 2012

@leena24 škoda ,že to je len pre čechov

roxynqka
25. feb 2012

Ahojte, baby ktoré ste na GFK a nemáte doma ešte stále skener ako aj ja, ide Vám stránka elektrodenníka? Lebo mne to nefunguje a teraz ako za tento týždeň zapíšem nákupy? ☹ ☹

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajulienka81
25. feb 2012

@roxynqka ja mam doma skener a ide mi aj stranka. zavolaj na tu bezplatnu linku, oni su tam celkom prijemni 😉

roxynqka
25. feb 2012

@ajulienka81 Ako ti to môže ísť, keď mne píše že stránka bola zrušená :( No volať sa tam dá len cez pracovné dni, tak v pondelok zavolám :( Hrozné dačo :( Som skener posielala späť, lebo mi zlý poslali a teraz mi mali do 2 týždňov poslať nový so správnymi údajmi a nič ešte stále a už to je vyše 3 týždňov ☹

paviuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilia12
27. feb 2012

Ahojte 🙂 len sa chcem spytat ak by ste mali niektora chvilu cas a mate FB,je tam sutaz o topanky podla vlastneho vyberu na tejto adrese: http://jghosting.eu/krasnetopanky/?id=1788157752 ....ak sa prihlasite s touto strankou ja budem mat z toho par bodov 🙂 Velmi pekne dakujem a rada to vratim,ak budete potrebovat 😉 😉 😉 😉

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz