Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

132tina
5. mar 2012

Ahojte ste niektorá zaregistrovaná na kucharka.sk? pripočítavajú sa vám tam body? a neviete náhodou kolko trvá kým mi schvália recept? lebo ja som tam pred týždňom pridala recept a stále sa mi nepripočítali body..

martinka17
6. mar 2012

na Bueno je nová hádanka na milencov,prvý ma napadli Helena a Paris z Tróje, poznáte niekoho iného, kto "vyvraždil" pol národa?

tikivikiniki
6. mar 2012

@132tina Ja som sa tam registrovala asi pred rokom,body sa mi na začiatku pekne pripočítavali po pár dňoch.No raz si jedno mysleli a bezdôvodne mi vymazali više polovičku bodov. Vtedy som rýchlo objednala zo zvyšku bodov ten najlacnejší darček,aby mi nevymazali aj tie,ale dodnes mi neprišlo nič. Už je tomu 9 mesiacov,na maily nereagujú. Ale toto je len môj prípad.Nechcela som ťa s tým odradiť,možno že ostatným to funguje normálne.

vera1132
6. mar 2012

@132tina
@tikivikiniki a ako sa tam ziskavajú tie body?

ajulienka81
6. mar 2012

@martinka17 aj mna napadli hned ako prvi

tikivikiniki
6. mar 2012

@vera1132 Treba napísať recepty

lypka
6. mar 2012

baby teraz troška odskočím od temy. nekedy sa zbierali cestovné lístky na vozík pre postihnutých, neviete či to ešte funguje, alebo nepoznáte niekoho to by to potreboval lebo ak hej tak by som ich odkladala.

lilia12
6. mar 2012

@tikivikiniki ja som sa tam tiez zaregistrovala asi pred tyzdnom a napisala asi 4 recepty,no nic sa nestalo ,tak som im napisala e-mail,kedy to budu vyhodnocovat a nic mi neprislo,asi to uz nefunguje...

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvika077
6. mar 2012

babenky 😉 nemáte nietorá coca-cola kody z fliaš vrchnákov alebo z plechoviek ?

martinka17
6. mar 2012

@ajulienka81 tak asi to tento krát risknem, lebo neviem, či sa oplatí čakať, vyhodnotenia meškajú ako svet ☹

rossio
6. mar 2012

@lypka viem ze kamoska este zbiera tie listocky z SAD, takze to asi este funguje

majina1974
6. mar 2012

ahojte,zúčastnila ste sa niektorá na tej novej Maggi sútaži?lebo mám bločik,mám aj sútažný kod,len pri zadávaní telefonneho čísla mi naskakuje,že som dala nesprávnu formáciu,vyskúšala som to viac krát a vždy márne.Napísala som im aj mail,no od včera som ešte odpoved nedostala,tak ani neviem,či som vyhrala.

lypka
6. mar 2012

dnes mi prišla výhra z bueno ostrovy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzulienka1973
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzulienka1973
6. mar 2012

@majina1974 No ja som raz zbierala kody z kavy Jacobs a ze vraj som vyhrala autoatlas,ktory si mozem vyzdvihnut na hociktorej benzinovej pumpe.No a tam sa mi riadne vysmialy ,ze aka kravina mi to prisla.

katuskapd
6. mar 2012

majina skus dat bez nuly v tel. cisle.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roxynqka
7. mar 2012

Ahojte, tá hádanka so zvieratkami Vám vyšla že 3 prasiatka? 🙂 A tých milencov netuším, idem popozerať na nete 🙂