• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
maya mne sa zatialnikto neozval, ale ked sa ozve, tak jej poviem, že nechcem nič :slight_smile:
13. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 podla mna mozes, ale urcite nemusis:slight_smile:
13. mar 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 praveze mne to bolo prezentované takto...na zaciatku som jej podakovala za katalog ale ze si neobjednam lebo mi to financne nevychadza a na to mi ona povedala, ze aj ked to vtedy v stanku nespomenula tak ze za ten krem si MUSIM nieco objednat...samozrejme nic si objednavat nebudem a zajtra si to prezistim priamo na centrale...a vsetky dilerky nech ma zdaleka obchadzaju :grinning:
13. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada1212 a katalog si mozes nechat ? Lebo tu maju taku strategiu ze ak si neobjednas tak katalog treba vratit, zrejme rataju s tym ze radsej si objednas len aby si tam nemusela ist s hanbou naprazdno...
13. mar 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate niektora z vas prazdne obaly na chladnosku, mozem vymenit za emco, mozno aj nivea sa najde
Dakujem
13. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 mne katalog ani nedali... inak na tej ich stranke bolo napisane, ze darcek pre NOVE zakaznicky a NOVE spolupracovnicky...ale mne tiez nikto nepovedal, ze si musim objednat. kasli na to :wink: ked ti bude volat, nezdvihni a nemusis sa s nou viac natahovat.
13. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 môžem, ale som s ňou dohodnutá, že sa stretneme začiatkom budúceho mesiaca. ja v podstate mám aj záujem si niečo stade objednávať, predtým som od jednej objednávala, ale už nie sme v kontakte, ale to len tak občas raz za pár mesiacov bud ten hojivý zázrak alebo nejaký krém na ruky, prípadne penu do kúpeľa, lebo väčšinu kozmetiky mám z lekárne- biodermu a som s ňou aj spokojná.
13. mar 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
13. mar 2012 o 21:53 • lilli00
@fezoj blahoželam :slight_smile: ja som tiez vyhrala pristroj soda stream a je to super vecička:slight_smile:
13. mar 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 je to uplna blbost to co od teba chcu...ja som poradkynov a tie vajicka sa mali rozdavat dobrovolne kazdej zene a zadarmo...lenze niektore "zienky" to dobrovolne poplietly v svoj prospech aby si ziskali novych poradcov a podobne...mozes im napisat na fb...oriflame Slovensko alebo na www.oriflame.sk, a kľudne sa stažuj!!! nech ta pani plati pokutu, lebo inac to budu robit dalsim zenam
13. mar 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 baby ak nechcete nic si neobjednavaje!!! malo to byt zdarma na obdarovanie a na nic ine, ale dobre ze ste to tu napisali, hned to idem riesit
13. mar 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rossio bôlahoželááááám, aj ja chcem sodastreem, kde si vyhrala :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 dakujem :slight_smile: bola sutaz na stranke sodastream, tušim aj tu to bolo
13. mar 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na stranke vpravo su 4 sutaze

http://www.kamdomesta.sk/sutaz/

baby nemate nahodou niektora na zaslanie (za postovne) / vymenu kody z racio.cz (to su vacsinou u nas predavane racio chlebicky ("polystyrenove chlebicky")
14. mar 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi dosli z Mistral čajíky čo som včeraj vyhrala :slight_smile: poteší, sice nepijem zeleny čaj, ale priatel ma rad. :wink:
14. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
14. mar 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 13:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vyhra pre kazdeho pridajte recept na najpecenie.sk a kazdy kto splna podmienky ma zarucenu vyhru 10€ kupon na fotoknizku od fotolab isto to bude nejak podmienene ze kniha musi byt v min hodnote xx € ale mozno sa to niektorej hodi
14. mar 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
14. mar 2012 o 16:07 • lilli00
14. mar 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinkatinka hm ten kávovar je super už som kupila 2 kávy ale nevyhrala som ho :frowning2:
14. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rossio to už je super výhra blahoželám :slight_smile:
14. mar 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fezoj super blahoželám
14. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok