Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

petka1982
21. máj 2012

http://www.vyskumy.sk/registracia.html žrebujú 100 usb klúčov zo zaregistrovaných 😉

angelheart
21. máj 2012

@ibajeho ani nám ešteneprišlo vyúčtovanie teco karty...

martinka17
21. máj 2012

@ibajeho Tesco card ešte asi nechodili, ani ja nič nemám a ani nikto v mojom okolí 😉

petka1982
21. máj 2012

@martinka17 možno ti ukradla poštárka 😀

tinal
21. máj 2012

@petka1982 Už tu bolo písané, že poštárke by to bolo na nič, lebo tie kupóny sedia len k vydanej clubovej karte. 🙂

petka1982
21. máj 2012

@tinal len som žartovala 😉

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
21. máj 2012

@tinal ja používam aj mamine na moju kartu a pohoda 😉 ale poštárky nie su profesionálne zlodejky, prepáč, ale toto je ako keby si vravela, každá učiteľka je stará panna 😉

prahaxx
22. máj 2012

@tinal
@ibajeho
@tinal no co ja viem, tak kupony tesco sa daju uplatnit len s konkretnou club card, takze by boli postarke na nic - chodia vzdy dost neskoro, mohli by s tym nieco urobit, penazne kupony su platne vyse roka, akurat tie produktove, tie treba minut hned :-/ no ale aspon nieco, ked uz nic

martinka17
22. máj 2012

@prahaxx ja som to vyššie písala, na kupone je písané, že len s kartou, ale veľmi často používam mamkine kupony, nikdy si to nik nevšimol 😉

vera1132
22. máj 2012

ani mne neprislo tesco vyučtovanie, ale minule mesiace sa Stalo ze mame co ma tiez clubcard doslo o 2tyzdne skor vyuctovanie, a mala len 45bodov, tak jej poslali len kupony, a mne poslali neskor a ja som mala vyse 970bodov, ti co maju body tak to asi dlhsie trva.
baby majte strpenia 😀

putney
22. máj 2012

Ahojte, prave mi pani postarka priniesla Hydrabio Mousse od Bioderma, tak sa velmi tesim, lebo si pamatam ze som niekde vyplnala, ze by som ju chcela otestovat, ale vobec som neverila, ze to realne aj pride. Tak sa mi celkom pekne zacal den 🙂

zuzin78
22. máj 2012

holky musim sa pochvalit vyhrala som na Granku fotoaparat
dakujem niektorej z vas, ze to tu napisala, ze musi poslat kod. 😀 😉

vera1132
22. máj 2012

Baby, zaregistrujte si na Clubcarde svoju mailovú adresu na clubcard vám pribudne +50 bodov.
a informovala som sa ohladom vyučtovania a fyzicky to budú posielat začiatkom Juna 😀

tweety919
22. máj 2012

tikivikiniki
aj mne prišiel ten mail,dakujem....len peniazky este nie....ani nedufam 🙂 vam uz prisli?

danielaj
22. máj 2012

dievčatá, dnes nám prišla výhra Hami cereálie - medové krúžky, tak budeme poobede ochutnávať 😉