Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
7. jún 2012

hľadám o tej súťaži niečo...nenašla nič .ale aspoň inú súťaž

http://www.lady.sk/tlac.php?id=6571&PHPSESSID=a...

adulikka
7. jún 2012

http://www.lady.sk/index.php?kategoria=998

môžte hned tu odpovedať...na predchádzajúcu súťaž

alexandra33
7. jún 2012

@ibajeho
v 101 drogerii iba tusim

asi by mali aj v dmdrogerke, ale tam neviem na isto, iba 101 drogerie mam vyskusanu, a potom som videla reklamu aj v hypernove ze davaju, ak ich este nerozdali
tak skus ak chces tu loptu 🙂

alexandra33
7. jún 2012

@ibajeho
no presne ako pise martinka taka mensia plastova, mohla byt trosku viac modra, ale paci sa mi, strasne dobre skace 😀

alexandra33
7. jún 2012

@beata75
dik za tip, zajtra tam idem 🙂

alexandra33
7. jún 2012

@martinka17
v tescu to nie je, len v hypernove, co sa tyka nivei oni kazdy pol rok davaju taku akciu vzdy aj v hypernova ze za nakup na 6 eur hocijake nivea vyrobky nieco dostane, minule to bol super hrncek, celkom ma to potesilo

alexandra33
7. jún 2012

@markot1
ahoj

ja som sa dnes 7.6. registrovala maleho u kubika hry, a vsetko v pohode prebehlo

markot1
7. jún 2012

@alexandra33 mne to zacalo ist na povodnu registraciu asi po1 tyzdni a nasledne mi prisiel mail, ze to dali do poriadku, uz mi odtial prisli aj farby na tvar, ale su nanic. Su malicke a lamu sa.

janulabj
8. jún 2012

baby akurat na FB na stranke Prva.sk sa čaka na noveho fanušika , možte sa registrovat, teda dat like, ja už som, tak sa neidme odhlasovat a znovu prihlasovat.

martinkatinka
8. jún 2012

@janulabj aj ja som dala like, hovi je mi jasné, že nebudem tá 2800, pretože všetci čakajú 😀

janulabj
8. jún 2012

@martinkatinka ved to, ako začala sutaž vela sa ich odhlasilo.....take no, neviem či vypočitavost či šikovnost 😀

martinkatinka
8. jún 2012

Baby, ktoré nehráte ten datart, alebo máte účtenku navyše, nepomožete mi? 😝 Potešili by ste ma.