Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nicopopa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelheart
10. jún 2012

Z FB sirupy HELLO :

4.júna - Vážení zákazníci. O soutěž se sirupy HELLO je obrovský zájem. 18.5. bylo vyčerpáno 3.000 ks původně připravených hodinek i dalších 3.000 ks navíc doobjednaných hodinek. LINEA NIVNICE, a.s., výrobce džusů, sirupů a ovocných přesnídávek HELLO, se nyní rozhodla dokoupit dalších 6.000 ks hodinek, protože nechce zklamat své zákazníky a příznivce. Takže hrajeme dál!!! Všichni doposud registrovaní soutěžící své hodinky obdrží do poloviny července. Sledujte počítadlo hodinek a Sodastreamů na webu
Soutěžíme dál o 6000 hodinek!!!

alexandra33
10. jún 2012

@martinkatinka
ja mam ten isty problem, asi budem skusat len gmail adresy znamych,ale daj hned vediet prosim ked ziskas panvicu, drzim prsty 🙂

alexandra33
10. jún 2012
slavka11
11. jún 2012

@nicopopa no neviem ako ostatnym ale uz som pisala ze s tymi pozvankami a panvicami je to podfuk. Tym co som zadala aby chodili tiez recepty a aby som mohla ziskat panvicu nedosiel ziaden mail od delimano. Mne chodia denne recepty ale inak nikomu z novo zadanych. Oni si iba vytvorili databazu a budu mat viac kontaktov zadarmo a legalne na zasielanie svojej reklamy

danielaj
11. jún 2012

@angelheart no pekne, a ja som už obaly z Hello sirupov vyhodila ☹ 😠

nicopopa
11. jún 2012

@slavka11 - neviem, môžno máš pravdu, ale podla mňa a čo poznám o tom, asi nefunguje ako má fungovať aplikacia. Viem určite že sú veľmi velke projecty. Ja som z Rumunska a aj tam bola podobné. Medzi tým som s priatelila v Rumunsku na Delimano a preto viem že ony su seriozny, a určite soft ma vinu.

alexandra33
11. jún 2012

@danielaj
no to je blbe, ale keby mal clovek vsetky tie obaly nechavat, tak neviem kde by sme sa pomestili 🙂
a ved mozne este stihnes opat nazbierat 🙂

alexandra33
11. jún 2012

@slavka11
takze je to podvod ? a nikto neskusal len tie gmail emailove adresy, lebo tie mojim znamym dosli, ale este ich nemam 12 ☹

veronique_1
11. jún 2012

@petka1982 Ahoj Petka, kde na webe je zavesene o tej sutazi S milacikom k moru, posli, prosim, link

ajulienka81
11. jún 2012

@veronique_1 ja sa tiez neviem, dopatrat k vysledkom 😒

martinkatinka
11. jún 2012

DELIMANO

Vážený/á Martina !

Radi by sme sa Vám ospravedlnili za to, že ste nezískali v posledných dňoch denné e-maily s receptami. Môžete si ich stiahnuť na tejto adrese v našom archíve.

Problém bol spôsobený technickou chybou na serveri. V súčasnosti je problém vyriešený a denne Vám budeme zasielať na Vami zvolenú e-mailovú adresu nový recept.

Ako naše ospravedlnenie príjmite mimoriadnu možnosť stiahnuť si 3 bonusové recepty:

Roľnícke fašírky

Palacinky s tvarohom

Tvarohové lievance

Zároveň si Vás dovoľujeme ubezpečiť, že Vami odoslané pozvánky na priateľov boli odoslané a technický problém bol len s denným odosielaním e-mailov s odkazom na recepty.

Vaše Delimano

markot1
11. jún 2012

@martinkatinka ha-ha. mne prislo to iste, ale maily na ine adresy ako gmail neprisli. hlavne, ze vsetko ,,funguje,,

martinkatinka
11. jún 2012

@markot1 no práve mne neprišli ani tie na gmail.... tak som sa spýtala rovno n ich facebook stránke, tak uvidíme.

tinal
11. jún 2012

Ahoj dievčatá. Dnes mi prišlo lepidlo a malý korektor Pritt. Bol tu odkaz na vyplnenie ankety. Tak len ako info, že to naozaj posielajú. 🙂