• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
tá stránka femme sú ale rýchly 11.6. vyhrala ten výživový doplnok a dnes ho už mám doma ...a foťák stále nie i keď som im mail už písala :frowning2:
18. jún 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Novinky od Miláčika - Dobrý deň,vyhercov sme vyžrebovali,ale z technických príčin sa nám to nedá zverejniť na web.už sa na tom pracuje.ospravedlňujeme sa za zdržanie.
18. jún 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@petka1982
no som zvedava, keby bola nejaka vyhra :slight_smile:
18. jún 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexandra33 veru aj ja som zvedavá

a ďakujem ti za pomoc...si písala ,že keď nechodí výhra foťák mám napísať e-mail...dnes prišla odpoveď,že mám napísať telefónné číslo a sa mi na to pozrie ,už aj takáto správa ma potešila ,že sa to pohlo :slight_smile:
18. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pochválim sa, včera som vyhrala Tassimo na datarte... tak som zvedavá, že kedy zavolajú a kedy ho budem mať doma :grinning:
19. jún 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@martinkatinka
fiiiiiiiiiha to je super, a to sa ti ako podarilo, ja nie a nie dobehnut toho prveho v mojej cene, asi smola ze som nezacala uplne od zaciatku, blahozelam :slight_smile:
19. jún 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra33 to je tá denná cena.... a vyčkávali sme, do polnoci a muž potom v posledných minútach nahodil body....tak sa mu zadarilo
19. jún 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dievcatka davam do pozornosti buduci mesiac APETIT casopisu bude mat pribaleny darcek silikonovu maslovacku a este v nom budem mat uverejneny aj receptik akurat este neviem aku cenu ziskam. Ale ta maslovacka sa isto nestrati
19. jún 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby,akurát mi doniesol kuriér výhru od podravky,bez toho aby mi ktokolvek vopred zavolal,tak ak niekto čaká,len upozornujem,že už rozposielajú dhl-kom :wink:
19. jún 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
baby musím sa aj ja pochváliť..:slight_smile: konečne sa mi zadarilo a to hned riadne..:slight_smile:
vyhrala som 300€ poukážku do Baťu..:slight_smile:
inak sa vytešujem :slight_smile:
19. jún 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@tikivikiniki mám tiež známu,ktorá pracuje v jednom nákupnom centre a u ních tiež nájdete toľko vecí,ktoré mali isť zákazníkovi žiaľ že je to tak,veď skoro všetci máme malé platy a neberieme domov čo zachytíme
19. jún 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bluen gratulujem, že waaw, to aj take super ceny sa dnes daju vyhrat? neverila by som :slight_smile: aka to bola sutaž.
19. jún 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Podravka je super-obrovská plnučičká krabica :grinning:
19. jún 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@janulabj hej ja som bola tiež prekvapena..:slight_smile: to bolo len hlasovanie o topanky na top diva produkte..:slight_smile: mile prekvapenie..:slight_smile: tak pojdem nakupovať topanočky..:slight_smile:
19. jún 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby co hraju delimano o tu panvicu, prisiel vam uz informacny mail ?
a co vam pisali, odo mna uz 3 ludia prijali pozvanie a oni mi napisali ze ziaden clovek, to nechapem preco, sice to ludom doslo v spame, ale zaregistrovali sa tak ako to bolo treba ?
neviem ako to riesit, uz som im napisala, len neviem ci to bude mat nejaku odozvu
:slight_smile:
19. jún 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka
tak drzim prsty nech pride fotacik co najskor, a ked sa dozvies o tych vyhercoch z milacika, tak mi daj vediet prosim ta :slight_smile:
19. jún 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne prisiel dnes domov baliček, vyhrala som 2 plysove hračky od vychodoslovenskej energetiky :slight_smile: ...potešilo,, akurat že tam nebol žiaden list nič, pol dňa som musela premyslat aka to bola sutaz :D ....a este som vyhrala detsku supravu misticiek :slight_smile: ...dneska sa nam celkom darilo :slight_smile: ...sestra vyhrala 15 eurovu poukazku do tesca :D...pekny den...dufam ze aj Vam sa tak bude darit :slight_smile:
19. jún 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
19. jún 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra33 aj mne prisiel mail, ze 0 ludi, pritom na 100 % ich mam 12 co mi kliklo. Bude to riadny podvod
19. jún 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok