Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

radkatalajkova
26. jún 2012

@ibajeho fúha, tak to by som akurát tak mohla dať mm, ale ani on na také neni. takže nejdem brať

monnr
26. jún 2012

kto chce 10000bodov do datartu potrebujem mailovu adresu. popripade na výmenu

martinkatinka
26. jún 2012

Zajtra príde tassimo za datartu... náplne sú už nachystané 😀 😀 😀

alexandra33
26. jún 2012

@martinkatinka
myslela som na datart suboj domacnosti
🙂

alexandra33
26. jún 2012

@monnr
ja chcem ale ja ti uz asi nemozem dat, lebo som uz skor venovala niekomu,
dam ti do spravy moju mailovku, ak mi ich teda venujes,
vopred velmi pekne dakujem 🙂

leena24
26. jún 2012

VELKÁ SOUTĚŽ s Fragmentem o 4 ceny
http://dikulka.pise.cz/168153-velka-soutez-s-fr...

martinkatinka
27. jún 2012

@alexandra33 nie, to asi nepreverujú, veď aj ja som poslala pozvánky a niektorí to len potvrdili a nehrali.... ale body za to máš... a možu sa pokojne prihlásiť aj na tvojom PC...

luludia
27. jún 2012

Súťaž o víkendový wellness pobyt v 4-hviezdičkovom hoteli vo Vysokých Tatrách https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015187...

radkatalajkova
27. jún 2012

kočky, čo sú j vzorky vy sa registrujete na všetky? teda myslím na také čo vás zaujímajú ?! ďakujem

ajulienka81
27. jún 2012

@radkatalajkova ja sa na zahranicne stranky neregistrujem, iba na slovenske a ceske...aj to nie na vsetky...navonane papieriky a pod. a veci, ktore by som nevyuzila, tak tie ma nezaujimaju

ajulienka81
27. jún 2012

baby, neviete, ci sa daju niekde objednat zdarma nejake katalogy alebo vzorky casopisov o byvani, prip. stavebnictve?

radkatalajkova
27. jún 2012

@ajulienka81 No to viem, som si domyslela, že také nie 🙂 len také ktoré vás zaujímajú, lebo ani aj sa neregistrujem na všetky a obzvlášť nie na zahraničné. len som sa pýtala preto, že je tu toho tak veľa, že či to skúšate všetky

martinkatinka
27. jún 2012

Tak baby, ti čo máte doma tassimo, sa dá zaregistrovať na ich stránke www.mytassimo.sk a potom vám budú posielať novinky a sem-tam aj vraj nejaké vzorky.... je potrebné si tam zaregistrovať výrobné číslo prístroja.

vera1132
27. jún 2012

@martinkatinka my sme na tassime zaregistrovany pomali rok a raz nam dosiel mail, a žiadna vzorka no nič. ako je na stranke pisané. 😒 to len aby si vedela 😉 tak možno po čase sa rozbehnú.

martinkatinka
27. jún 2012

Toto prišlo k tomu dotazníku, kde mali poslať krém Vichy po vyplnení... takže nečakajme žiadny krémik 😒
Milé respondentky, milí respondenti,

Rádi bychom Vám znovu poděkovali za vyplnění dotazníku s péčí Idealia. Dnes jsme rozeslali dárečky těm z Vás, kteří dotazník vyplnili na základě vzorečku, který obdrželi jako výhru v soutěži „Najdi svůj ideál“ na naší facebookovské stránce.

Ti z Vás, kteří dotazník nevyplnili na základě oficiální pozvánky se vzorečkem péče touto cestou děkujeme, možnost získání dárku se však vztahuje pouze na účastníky naší soutěže na Facebooku. Případné nedorozumění ohledně nároku na získání dárku nás velmi mrzí, doufáme že se příště i Vy zapojíte do našich facebookovských soutěží a budete tak mít možnost vyhrát zajímavé ceny.

Staňte se naším fanouškem na facebooku (http://www.facebook.com/VICHYCR) a zůstaňte nám věrní.